Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Stela D.
    acum 2 ani

    Cea mai proasta experienta avuta vreodata! De aproape 3 luni imi tin aspiratorul Dyson in reparatie si in repetate randuri de solicitare a statusului reparatiei nu am primit niciun raspuns concludent!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Stela Danila! Va instiintam ca am identificat solicitarea dvs. si vom reveni in cursul zilei de maine cu detalii catre dvs. O zi frumoasa!
  • Dan U.
    acum 2 ani

    Incompetenta la ea acasă.am trimis un laptop la garanție, prima data da reparat touchul și au stricat boxele. A doua oară au reparat boxele și au deformat carcasa. Au uitat șuruburile in interior au deformat carcasa strângând peste șuruburi.A treia oară m au chemat acolo că schimba carcasa și surpriza, cea noua nu mergea deci nu au schimbat-o. Au pus-o pe cea veche gresit și nu mai merg butoanele de la touchpad, pentru că nu e pusă bine. Oamenii sunt la propriu, de o pro…..ie rara. Un strungar prelucrător prin așchiere e mai competent decât această mizerie de service.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Dan! Intelegem ca esti nemultumit de interactiunea avuta cu service ul. Avem rugamintea de a ne oferi numarul fisei de service intr-un e-mail, pe adresa clientsupport@depanero.ro . Ne dorim sa verificam suplimentar si sa iti putem oferi clarificari. Iti dorim o zi frumoasa!
  • Albert D.
    acum 2 ani

    Nu recomand nimanui sa duca la reparatie produsele electrice si eletro-casnice. Dureaza prea mult.

    Plus ca Asistenta care raspunde la e-mail-uri, este foarte rece. Cei de la Depanero nu au orientare catre clienti. Ei se duc la munca, rutina de zi cu zi si aia e. Nimic altceva. Ii doare in cot pe angajatii Depanero ca clienții lor au nevoie de produse mai repede. Termenii si Conditiile nu sunt infailibile. Se poate face exceptie. Asta nu înseamnă ca se incalca acesti termeni daca un client vrea un produs mai repede inapoi, daca stie ca produsul acela ii aduce bani.

    De acum incolo voi ocoli Depanero, asociat eMag si voi trimite produsul meu direct la Black Tech Group, service-ul autorizat. Nu pot sa mai accept batjocura celor de la Depanero.

    Cine cumpara produse electrice de pe eMAG, sa se gândească de doua ori daca sa trimita produsele la reparatie prin Depanero. Angajati extrem de reci. Nu toti. Majoritatea.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Albert Dobrin! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Mihalache G.
    acum 2 ani

    Nu isi respecta clienti. Nu au vrut sa monteze aparul de aer conditionat in locul in care voiau eu, pe motivul ca vor schela in casa, mai exact pe scarii, cand rezolv problema sa ii sun si vor revenii. Cand le-am zis ca returnez aparul, instat aveau ei schela, contracost bineinteles. Foarte neseriosi!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Gabriela!Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • C B.
    acum 2 ani

    Foarte serviabili și prompți! Am avut un produs electronic cumparat pe emag care s-a stricat in garanție si pe care mi l-au reparat si returnat neașteptat de repede (o sapt). Plus ca m-au ținut la curent permanent prin email. Fain mod de rezolvare! Felicitări! Mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, CB ! Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi. Suntem incantati sa stim ca ai avut o experienta placuta in tot procesul de servisare. Echipa Depanero iti transmite ganduri bune!
  • Cristian S.
    acum 2 ani

    Am avut o experienta foarte placuta cu ei, desi multe recenzii erau ingrijoratoare.
    Am dus un iPhone 12 Pro ce nu mai incarca wireless, fiind si in ultimele zile de garantie. Personal amabil si prietenos, timp de rezolvare ~1 sapt., problema remediata.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cristian Sandu!Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi. Suntem incantati sa stim ca ai avut o experienta placuta in tot procesul de servisare al telefonului. Echipa Depanero iti transmite ganduri bune!
  • ramona S.
    acum 2 ani

    In cazul meu a fost vorba despre un telefon care a trăit fix 3 zile apoi și -a dat duhul. Trimis la depanero,dat răspuns după o zi,o să primesc azi alt produs identic și diferența de bani,pt că a intrat la reduceri. Toată treaba a durat cam 8-9 zile. Sunt mulțumită .

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ramona! Suntem foarte bucurosi pentru faptul ca esti multumita de serviciile noastre. Iti multumim pentru recenzia transmisa si iti dorim o zi frumoasa!
  • Robert I.
    acum 2 ani

    Am dat la reparat un televizor în garanție pentru că se restarta mereu singur.
    L-am dat la reparat, a venit înapoi „reparat” relativ repede.
    A durat în jur de 3 zile, au schimbat o placă înauntru unde au considerat dânșii că este problema.
    Televizorul merge, dar are aceeași problemă: se închide singur din când în când și se blochează destul de des.
    Concluzia:
    -nu sunt serioși
    -fac treaba de mântuială
    Nu mai dați bani în plus pentru garanții extinse când vi se cer.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Vlad
    acum 2 ani

    Fix o bataie de joc acest service. Preturi execrabil de mari pt componente(post garantie). Personal instruit foarte superficial si in plus si crispat. Cand intri in service.ul depanero sigur iti pierzi o ora. Manager nervos ca fost deranjat sa vina in receptie. Nu comunica intre ei. Astspti inca 10 min sa verifice ce ai discutat cu colegii. In luna iunie mare parte din personal este in concediu. Nu recomand sa calcati acolo

    UPDATE: mult neprofesionalism si pe email

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ne pare rau pentru orice inconvenient pe care l-ati intampinat la momentul in care ati vizitat sediul Depanero si, in aceeasi masura, va multumim pentru feedback-ul oferit. Scopul nostru este acela de a imbunatati permanent serviciile pe care le oferim clientilor, iar in acest sens, va asiguram ca situatiile comunicate, au fost transmise catre persoanele abilitate. Avem rugamintea sa ne transmiteti mai multe detalii pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a putea identifica situatia. O zi frumoasa!
  • Florin A.
    acum 2 ani

    Personal, este a doua oară cand duc un telefon in service la ei. In ambele situatii am ridicat produsul de la reparat in termenul mentionat in procesul verbal. Personalul foarte amabil, la ridicarea telefonului, domnisoara respectiva mi-a spus sa verific bine telefonul ca totul sa fie ok! Foarte multumit!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Florin!Iti multumim pentru feedback ul oferit! Ne bucuram ca ne-am ridicat la nivelul asteptatilor tale. Echipa Depanero iti doreste o zi frumoasa!

Recenziile sunt închise.