Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
Va rog frumos, nu cumparati electrocasnice mari care sunt servisate de Depanero. Daca se strica ceva, Depanero o sa vrea sa inlocuiti jumatate de masina, aproape de pretul uneia noi, cu un termen de reparare incert, cu tehnician sub-contractor si cu plata in avans. Stiu, pentru ca stau de doua saptamani cu una defecta in casa. S-a stricat fix dupa iesirea din garantie. Later edit: sn 00716062010013350334 ticket 5394790. Uitati-va mai ales la timpul dintre reclamatie si propunerea solutiei.
21/11/2023 Am trimis pentru a doua oara expresorul de cafea cu aceiași problema la ei in service si a venit intr-o stare jalnica inapoi. Sunt extrem de uimita de incompententa celor din service.Daca nu imi vor da o soluție voi merge la protecția consumatorului, am poze inainte si dupa unde se poate verifica sarea in care a fost trimis la ei.
Nu am cuvinte sa îmi exprim dezamăgirea.
05/2023 Nu recomand sub nicio forma!!!Am trimis în service un expresor de cafea de peste 2000 lei pentru ca nu îmi recunoștea carafa de lapte, sa întors la mine tot cu aceiași problema plus ca a venit cu urme de degete care nu se duc( probabil de la vreo soluție din service ) și zgâriat, carafa de lapte avea un plastic rupt si nu o mai pot folosi, aparatul arată jalnic. Aparatul a fost folosit de mine câteva luni și arăta ca nou înainte de a-l trimite la ei. Îmi pare rău că l-am trimis. Serviciul relații cu clienții este ok dar cei din service sunt varză, praf …etc.
Practici mincinoase! Daca optati pentru comenzi cu montaj inclus de la Emag, aflati dupa ca montajul se face in 1-3 zile si in realitate intr-o saptamana. De asemenea, comunicare cu operatorii din call center este de slaba calitate, parca vorbesti cu roboti. NU RECOMAND!
Un service sub orice critică. Când se trimit produse în garanție nu diagnostichează vreo problemă, însă cum perioada de garanție se încheie, apar și diagnosticele. În niciun caz să apelați la ei din bunăvoință sau să credeți să sunt onești. Să aveți plângerea către ANPC pregătită când știți că produsele defecte urmează a fi “reparate” de ei.
Salut! Am avut niște mici probleme cu un laptop Lenovo aflat în garanție. Tot procesul de trimitere – soluționare a problemei – înapoiere a laptopului a fost impecabil. (costuri zero, evident). Mulțumesc emag și Depanero (Lenovo service) pentru experiența simplă și eficientă de rezolvare.
Foarte prompti. Procesul a fost foarte facil: imprimanta era in garantie, am facut sesizarea, a venit curierul si a ridicat-o, am primit periodic mailuri cu statusul reparatiei, iar la final, am primit-o inapoi prin curier.
Printeaza mai bine decat printa de noua.
Suntem foarte multumiti!
Cei mai neprofesioniști dar și aroganți totodată , NU RECOMAND nimănui acest „service” !!!
„Plimb” un laptop care nu vrea să pornească de vreo 2 luni prin service-ul lor fără să rezolve problema invocând tot felul de motive cum că nu are ssd-ul original deși este dovedit că și cu alt ssd problema încă persistă !
Cel mai deranjant este că la prima intervenție pe fișa service scrie că au înlocuit placa de bază… cred eu doar pe hârtie fiindcă nu există ca un produs reparat cum spun ei să continue cu aceleași simptome .
Precizez că la telefon vorbesc cu niște nervi de parcă ei sunt clienții !
Următoarea etapă va fi o reclamație la ANPC cu dovezi foto/video , niște nesimțiți .
Am achizitionat prin emag un aparat de aer conditionat si serviciul de instalare al acestuia oferit de firma depanero. Am primit un talon de instalare pe care scrie ca in 3-4 zile de la primirea aparatului se va face instalarea. Au trecut cele 4 zile lucratoare si nici macar nu am fost contactata telefonic.
am dus un desktop lenovo in garantie , a durat 5 min preluarea si dupa 4 zile inca 5 min ridicarea (nu a fost aglomerat la receptie) au inclocuit placa de baza fara intrebare , pt mine a fost o experienta de 5 stele, chiar daca aveam anumite temeri
Pana acum nu am ce sa le reproșez și sper nici pe viitor sa nu fie cazul.
Am avut 2 produse la ei pana acum în garanție, un televizor care nu mai era în garanție, acum vreo 4 ani și recent un irigator bucal care a fost înlocuit de tot