Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gigi V.
    acum 2 ani

    Am avut un laptop în garanție, care nu mai pornea, la un moment dat. L-am trimis în service la Depanero. Am primit răspuns în mai puțin de 24 de ore că va veni un curier să-mi ia laptopul. La fel, după ce device-ul a ajuns la Depanero, prin email și sms mă informau în ce stadiu se află laptopul și reparația. Foarte rapid, în 3 zile, l-am primit înapoi, tot prin curier. Mulțumit!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Gigi!Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Oana D.
    acum 2 ani

    Am trimis la Depanero un laptop Asus ( Vivobook A516KA cu procesor Intel® Pentium® Silver N6000), luat de pe eMag, care s-a stricat după nici două luni de folosire. Reparația (înlocuirea plăcii de bază) a fost promptă, practic totul a durat vreo 5 zile cu tot cu transportul dus și întors. Sunt foarte mulțumită de serviciile Depanero și de eficiența acestora! Sper să nu mai am probleme cu acest laptop, deși citind celelalte recenzii, rezultă că nu am avut cea mai bună idee când am ales Asus în detrimentul altei mărci!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Oana!Ne bucuram ca ai avut o experienta buna in interactiunea cu noi. Iti multumim pentru recenzie si iti dorim o zi frumoasa!
  • Bogdan H.
    acum 2 ani

    Foarte dezamagit. Mi s-a stricat cablul de la MacBook aflat in garantie, au spus ca pot trimite numai cablul, cand a ajuns cablul la ei au spus ca trebuia sa trimit si laptopul. Mi-am pierdut timpul cu ei aiurea. NU RECOMAND!!!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Bogdan! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient intampinat. In acord cu discutia telefonica, iti confirmam ca unitatea de service poate prelua accesoriul, iar la momentul receptiei situatia este escaladata catre producator, pentru a ne confirma daca solutionarea se poate efectua fara pachetul complet. Pentru mai multe detalii, iti stam la dispozitie pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • The C.
    acum 2 ani

    Un service de foarte proasta calitate, am avut o trotineta kuhoo S1 PRO in garantie de 2 ori la ei in service, o data intr-adevar a fost vina mea, am stricat maneta de acelerare insa a durat aproape o luna de zile sa o repare (perioada maxima prevazuta de garantie este de 15 zile insa, find vina mea au zis ca nu mai sunt obligati sa respecte termenul de 15 zile, sincer, daca stiam ma duceam la altii ca mi-o faceau mai repede) a 2-a oara am avut-o in service pentru ca mi s-a oprit singura in mijlocul drumului( mai facea ea asa cam dupa 6 luni de condus insa isi revenea singura) mi-a afisat eroarea E9, nu si-a revenit nici dupa 4 zile( am verificat-o chiar inainte sa o trimit in service si nu functiona, afisa tot eroarea E9) si dupa 15 zile(perioada maxima de service prevazuta in garantie) primesc statusul „defect nemanifestat” acum astept sa primesc trotineta sa vad daca porneste. In cele din urma am mai rimis-o odata in service si mi-au dat una noua.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient intampinat. Pentru a reveni cu mai multe clarificari, va rugam sa ne transmiteti numarul de identificare al fisei pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Mircea
    acum 2 ani

    Dacă ar exista și 0 stele aș fi foarte mulțumit. N-am văzut așa oameni care să vă întindeți 3 săptămâni de zile cu un amărât de Canon 4000D pentru un simplu ecran.
    Am fost la Cris Proffesional prin august și în doar 2 3 zile au făcut comanda la ecran. Voi ați ajuns deja la 3 săptămâni. Sunteți culmea

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mircea!Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • gheorghe I.
    acum 2 ani

    Am avut de efectuat o reparație la o pereche de căști Buds, una dintre căști se descărca într-o perioadă de timp prea scurtă decât era dat în caracteristici. Am apelat la serviciile Depanero, mi le-au preluat prin curier, le-au verificat, au constatat că și a doua cască era în defect, mi-au înlocuit acumulatorii și mi le-au retrimis prin curier. Operațiune bine efectuată, client mulțumit! Acord 5 stele și recomand Depanero și altor prieteni. Garanția + Garanția prelungită sunt foarte bune.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Gheorghe!Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi. Suntem incantati sa stim ca ai avut o experienta placuta in tot procesul de servisare . Echipa Depanero iti transmite ganduri bune!
  • Irina D.
    acum 2 ani

    LE: Update la situatia descrisa mai jos: la o luna diferenta, aparatul nu mai are iarasi freon. Dupa discutia cu producatorul, aparent oamenii de la service (de la firma KTA Pro care numai pro nu sunt) nu au facut verificarile necesare si nici nu au vidat instalatia… un nou caz deschis, multi nervi si temperaturi de 36 de grade… well done, Depanero, well done… sper sa nu aveti tupeu sa ma sunati iar sa ofer feedback pt serviciile oferite. Nu de alta dar nu prea mi-ati oferit nimic, doar nervi si timp pierdut…

    Nu stiu cine si-a dovedit incompetenta mai mult: angajatii directi ai depanero sau firmele contractate pt instalarea unui aer conditionat pt care se tot perinda oameni pe la mine prin casa de aproximativ o luna. Probabil ca sunt unica posesoare din tara a unui aparat venit din alta galaxie pt ca nu pot sa imi explic cum cei care l-au instalat nu au fost in stare sa stranga suruburile de la unitatea exterioara(care s-au desurubat cu mana la verificarea producatorului), pt ca o a doua echipa sa vina si sa faca o constatare cum ca nu functioneaza compresorul avand in vedere ca mesajul de eroare de pe aparat indica o pierdere de freon. Dupa toate constatarile din lume, inclusiv cea a producatorului care le-a raportat ca dpdv tehnic aparatul este perfect functional (raport pe care ei insista ca nu l-au primit, lucru complet neadevarat), inca nu am primit un raspuns la solicitarea noastra de service( care a fost si marcata drept finalizata pt un motiv necunoscut). Le-am promis doamnelor din call center si celei de la reclamatii ca vom suna zilnic. Problema dateaza din 9.06. Inca vreo cateva zile si eu si depanero sarbatorim aniversarea de o luna!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Irina Dobreanu! Dorim sa va informam ca situatia semnalata de dvs. este in atentia noastra si depunem toate eforturile necesare pentru a reveni cu o metoda de inchidere a cazului in cel mai scurt timp . O zi frumoasa!
  • Alin
    acum 2 ani

    Am trimis un produs în service..conform garanției trebuia sa îl repare in 5 zile lucrătoare,după 9 zile am sunat eu la ei..mi au zis ca dacă mai aștept încă 8 zile pana la reparatie o sa primesc un voucher emag…
    După încă 8 zile m au sunat sa mi restituie banii ca produsul nu se poate repara.
    Este vorba de un aspirator robot xiaomi cu acumulatorul defect.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alin!Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Bianca M.
    acum 2 ani

    Nu mi s-a intamplat sa am parte de asemenea impertinenta, lipsa se profesionalism si lipsa de bun simt.
    Dupa ce mi s-a dat termen de reparatie de 30 de zile si spun ca ma duc sa ridic personal, merg de 2 ori, laptopul nu era.
    Cand in sfarsit ajung, domnisoara m-a lasat la receptie si a plecat.
    Din 6 birouri singur era functional.
    Timpul de asteptare este de 15 minute pentru ca nu te baga nimeni in seama.
    Aa…si daca nu luati bon de ordine e groaznic….nu e nimeni oricum dar ai nevoie de bon…de ordine.
    Da, lipseste dosarul cu sina.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Bianca Mitrache! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Ioan N.
    acum 2 ani

    Am avut de mai multe ori produse în service la dânșii și mereu s-a rezolvat fără probleme. Cel mai recent o pereche de căști Galaxy Buds FE care mi-au fost înlocuite direct. Îmi place că ești și ținut la curent prim email cu diversele etape ale reparației.

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Ioan Niculescu! Iti multumim pentru recenzia oferita si ne bucuram ca experienta ta cu noi a fost una placuta. Iti dorim o zi frumoasa!

Recenziile sunt închise.