Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
Profesionalism. Televizor OLED SONY 55 A80K cu dungă pe ecran. A fost trimis curierul pentru preluarea televizorului defect, a fost trimisă fisa de service pe e-mail, iar în 2 zile s-a rezolvat cu înlocuirea produsului( cu un tv superior A8L), adus tot de curier. Totul gratis ,fără minim de efort din partea noastră. Felicitări! Cu siguranță soluționarea rapida s-a datorat și faptului că televizorul a fost cumpărat direct de la Emag.
Am avut probleme de functionare a unui tv 4k de 108cm
Au fost foarte rapizi, au inlocuit piesele defecte, in 3 zile l au reparat …
In total cu transport dus intors prin curier a durat 5 zile.
Tv ul functioneaza perfect fiind in garantie
L am cumparat in august 2023 in octombrie se bloca pe imagine…BRAVO DEPANERO SUNTETI F BUNI!!!
Foarte prompti, servicii de calitate si executia schimbului pieselor extrem de rapida. Personal am trimis in service o pereche de casti airpods 3 si le-am primit perfect functionale.
In iulie 2022 aparatul de aer conditionat s-a defectat si am solicitat firmei DEPANERO repararea și punerea in funcțiune a acestuia. Ei au delegat firma „Instalator Torent Serv” sa se ocupe de reparatie. Dupa ce au completat de doua ori freonul din aparat (aparatul functionand corect pentru o saptamana de fiecare data cand freonul a fost completat), apoi au incetat sa raspunda la telefon. Am contactat prin email Depanero der nici ei nu mai raspund. Itre timp a trecut vara 🙁
Depanero este, dupa parerea mea, unitatea de servicii CEA MAI BUNA DIN TARA. Executa cu rapiditate , promptitudine si profesionalism tot felul de servicii….nu am mai intalnit pana acum asa ceva si pot spune ca nu de putine ori am avut nevoie de ajutor in rezolvarea problemelor de service. Nu am cuvintele potrivite sa va laud si sa va multumesc ca existati. Din partea mea tot binele din lume la intreaga echipa. Cu stima si deosebit respect Iulian Matei, Campulung, Arges
Am trimis in garantie o pereche de airpods pro. Castile au fost inlocuite ambele desi doar una prezenta defect. Super multumit de serviciile primite si transparenta lor.
Cel mai penibil service. Am o problema cu o clima, nu raceste cum trebuie, a venit un „Marcel”, s-a uitat, ca „daa, nu raceste dar nu are ce sa ii faca”. A dat mai departe documentul cu problema „nu raceste conform” si dupa 2 saptamani primesc mesaj: produs reparat. Absolut penibili!!! Nici macar un an nu are clima.
Dezastru. Dorm pe ei, nu comunica, tragi de ei sa-si faca treaba. Pe langa faptul ca am stat 45 zile cu produsul in service (inca n-am), e totul achitat, service-ul producatorului are gata produsul de 1 saptamana – sta la ei. Depanero nu s-a sinchisit sa-l ridice (dupa telefoane si mailuri din partea mea).
43731 fisa service MBD; Fisa Depanero 4905391. Plata facuta de acum 1 luna (cu OP trimis), Depanero n-a trimis-o catre service-ul producatorului si producatorul sta cu imprimanta rezolvata pe raft. Eu astept de 1,5 luni – in viziunea Depanero n-ar fi rau clientul sa astepte si 1 an.
Telefonul , fiind în garanție, a fost predat pentru remedierea defectului la firma de unde l am cumpărat, Altex B dul Timișoara, pentru că nu mai incarca in timp util. A fost dat la reparat la Depanero ( o stea este mult ). Pe drum acesta a pierdut cardul de memorie. Nici acum nu funcționează în parametrii. Mă gândesc să reclame furtul la poliție. La Altex,alta firma neserioasa am reclamat și nu am nici un răspuns. Ce fac cu telefonul, se incarca in 7-8 ore….
Neseriozitate maximă, îmi fac cont,solicit service,introduc datele necesare, sunt sunat de o doamnă operatoare,îmi cere model produs,serie factură, ofer toate datele, îmi spune OK,o să vă contacteze tehnicianul,după o zi mă contactează altă doamnă, aceeași poveste, din nou iar toate datele, îmi spune că o să urgenteze puțin solicitarea și o să mă contacteze tehnicianul. Peste doua zile iar mă contactează altă doamnă, iar îmi solicită datele de facturare, nu am mai avut răbdare și am renunțat. Apelez la alte service-uri. Nici după o săptămână nu m-a contactat niciun tehnician să ridice produsul. La orice produs pe care o să-l mai cumpăr nu mai fac garanție extinsă pentru că e o vrăjeală de a lua bani de clienți iar service doar povești interminabile.