Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cobac (.
    acum 3 ani

    1400 lei pentru inlocuire ecran defect la un TV care costa 2000 lei
    hai sa zicem ca piesa costa 400-500 ca e display entry level nu e cu multe peste un TV de acum 10 ani care-l folosesc de rezerva

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Miky 4.
    acum 3 ani

    O golănie penibilă și lipsita de responsabilitate mai mare ca ăștia nu am văzut nicăieri.
    Mi- a fost înapoiat un produs (sub 100 lei costa) cu componente lipsa după remediere și nimeni nu- și asuma aceasta situație ridicolă după 3 săptămâni de telefoane către ei.
    Evitați… multe alte firme mai serioase și mai mici își fac treaba exemplar.

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Miky Mouse 43! Intelegem ca esti nemultumit si ne pare rau pentru acest aspect. Ne-ar placea sa verificam situatia si sa putem clarifica acest incident. Te rugam sa ne transmiti numarul fisei de service la adresa de email clientsupport@depanero.ro. O zi frumoasa!
  • Daniela N.
    acum 3 ani

    Nemulțumită de aceasta firma.Imi tine aparatul de cafea o saptamana, după suna și dacă nu am acceptat sa cumpăr componente de la ei de ,,doua ori mai mari la preț ca ,pe piața,, îmi trimit sms cu ,,refuz reparația,,.Rușine ne luați banii de multe ori degeaba. Și învățați operatori sa spună aceleași lucruri clienților..

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Daniela Neagu! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Ali G.
    acum 3 ani

    Felicitările mele întregii echipe! Am trimis in service un iPhone 12Pro și în mai puțin de o săptămână am avut telefonul înapoi reparat impecabil! Din punctul meu de vedere, sunteți cel mai profi service autorizat Apple! 👏 …

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ali GA ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Paul V.
    acum 3 ani

    135 de lei extra (pe langa costurile de instalare) urcatul pe scara la instalarea unui AC…serios?!?! Va mai las cateva sugestii: taxa de verificare functionare aparat dupa montaj 50 lei, taxa introdus aparat in priza 25 lei, taxa introdus baterii in telecomanda 30 lei, taxa conditii meteo 100 lei – aici nu conteaza daca e soare, vant, iarna sau ploaie, orice vreme se taxeaza…

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Andrada
    acum 3 ani

    Angajatii din call center sunt niste scarbe de oameni. La fel si muncitorii lor. Au montat un aer conditionat in locuinta unei femei de 70 de ani, au gaurit atat de mult zidul cand au facut gaura pentru a conecta aerul conditionat cu unitatea exterioara incat in apartament au intrat numai ganganii, de la tantari la viespi si albine. Acum persoana varstnica este in spital deoarece a facut alergie la piscaturile de viespe si tantari. Domnul Mureseanu Daniel, care cica ar fi manager de zona dar la cat de urat se poarta cu clientii si la cum le da cu jet cred ca e doar de aparenta, a refuzat sa ne ajute, spunand ca Depanero nu isi asuma responsabilitatea pentru incompetenta si prostia angajatilor lor. Domnule Muresanu si Echipa Depanero, imi pare rau ca nu stiti ce inseamna relatii cu clientii si ca nu vi s-a facut un training pentru asta. Am uitat ca la Dante totul se face pe pile 😉

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Andrei
    acum 3 ani

    Cei mai jegosi, te pun sa extinzi garanția pe 1 an ca să vina produsul în 5 zile. Pe lângă asta nici măcar nu se respecta cele 5 zile și scuza lor este ca îți oferă un voucher de 200 lei pentru timpul așteptat. Groaznic

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Andrei C.
    acum 3 ani

    Am trimis un laptop huawei D15 in garantie pentru inlocuire display si speaker-ul drept. Mi l-au trimis inapoi la fel cum l-au primit. DEFECT! Pe fisa service scrie ca au fost inlocuite, cand de fapt…

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Seba H.
    acum 3 ani

    Am avut in service un fierbator electric cu un defect mecanic la capac. A doua zi dupa sesizare s-a prezentat curierul si a preluat coletul, dupa care am fost informat pas cu pas. Defectul a condus la inlocuirea produsului.
    In CINCI zile am primit produsul nou. Mai repede ca gandul!!!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!
  • darius
    acum 3 ani

    Sunt foarte multumit de serviciile lor, le-am trimis in garantie de la Flanco un telefon Motorola G71 5g cu probleme la display iar acestia mi-au rezolvat problema intr-un timp foarte scurt. Pe langa asta mi-au curatat pana si porturile telefononului! 10/10

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!

Recenziile sunt închise.