Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Florian B.
    acum 3 ani

    Impecabil tot procesul. Am cerut reparatie pe eMag, am primit PIN de EasyBox in ~30 de minute, l-am lasat in aceeasi zi, apoi am primit mailuri cu fiecare stadiu: in tranzit, livrat, inspectat de tehnicieni, nu mai poate fi reparat, nu mai e pe stoc, dati-ne un IBAN pentru restituire bani, primit banii a doua zi dupa mail. De ar functiona toate asa, ar fi o lume ideala.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Alexandru R.
    acum 3 ani

    Am avut un cuptor incorporabil la care s-a spart sticla (mi s-a luat în calcul garanția) și care a venit cu un defect la ușă, fiindcă nu stătea deschisă complet, la 90 de grade. Reprezentantul Depanero a făcut o treabă excelentă, a reparat produsul acasă, încât nu a fost nevoie ca să-l ambalez și să-l trimit, cu alte bătăi de cap. Iar pe parcurs am fost anunțat de timpii de livrare a piesei de schimb într-un mod foarte prompt și respectuos, atât prin e-mail, cât și telefonic. Recomand cu toată încrederea!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!
  • D T.
    acum 3 ani

    Comunicare impecabila imediat ce laptop-ul a ajuns in service. Au identificat rapid problema, au comandat si inlocuit modulul wi-fi. Am avut laptop-ul inapoi dupa exact o saptamana de la expedierea catre ei.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!
  • Bitiusca P.
    acum 3 ani

    Am trimis produsul in service prin Emag service, iar in 2 zile am primit raspunsul ca produsul nu se poate repara si s-a dat comanda de inlocuitor. Specific ca am primit email/sms cu fiecare etapa de receptie si diagnosticare, in decursul celor 2 zile de cand am expediat produsul. Pana acum toate bune.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Axo (.
    acum 3 ani

    Servicii de toată jena. Am trimis de 2 ori la rând un laptop și l-am primit la fel de stricat. Este a treia oară când îl trimit acum si mi-am cerut banii înapoi. Ce este cel mai jenant e că îți mint în fața și îți spun ca l-au „reparat” și că a trecut toate „testele”. Așa nesimțire doar la noi poate fi întâlnită….. Mai bine învățați sa reparați singuri produsul ca aveți mai multe șanse decât cu ei…

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Me Alx! Intelegem ca esti suparat si ne-ar placea sa clarificam aceasta situatie. Te rugam sa ne ajuti cu transmiterea numarului fisei de service, pe adresa de email clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Alexandra G.
    acum 3 ani

    Inlocuire baterie iphone 11.

    Comunicarea a fost foarte buna, iar produsul a fost reparat si trimis inapoi in 10 zile lucratoare de la momentul inregistrarii cererii. Bateria inlocuita este originala iar costul reparatiei a fost de 419lei. Per total sunt foarte multumita de serviciile celor de la Depanero.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Oliver S.
    acum 3 ani

    orice a-ti face nu va incurcati cu depanero va rog eu , efectiv sunt incompetenti , am trimis laptop in garantie pe motivul unor bluescreenuri , mi l-au tinut doua saptamani degeaba sa imi dea solutia DEFECT NEMANIFESTAT , cum a ajuns laptopul acasa primul lucru cand l-am aprins bluescreen . Ultimii parsivi nu apelati la garantie emag niciodata

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Oliver Stoica! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Alex A.
    acum 3 ani

    N-am cuvinte sa descriu experienta…. Sunt intrebat un lucru, raspund pozitiv, se intampla alta…. Bai oamenilor, daca aveti device-uri cu date importante, orice pe ele, nu apelasi la nespalatii astia care va intreaba sa se faca back-up la date si dupa te pune sa semnezi o fisa de service ca nu isi asuma pierderea datelor….. Ba unu din angajati mi-a si spus ca habar n-are telefoane, laptopuri sau orice lucru de tip electronic. Niste ratati…. csf

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Pana F.
    acum 3 ani

    De toata jena acest service, duc un iPhone in garanție cu probleme la baterie sau slotul de încărcare, domnișoara de la recepție îmi spune ca reparația ma costa in jur de 300 de lei, in condițiile in care am garanție in continuare , pai vezi doamne politica Apple etc. asta a fost explicația domnișoarei, zero orientare către client, zero orientare către partenerii de afaceri recte Altex, sau aceeași mizerie este acceptata si de ei

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Grig M.
    acum 3 ani

    Jalnici. Mai degraba reclamă mincinoasa. Nu repară tot ce se bagă in priză .

    ,,Vin in întâmpinare dv. desi nu stiu de ce mi-as mai bate capul. Ceva acolo la Depanero nu este ok. Serviciile,angajații sau toti la un loc.Las pe alții sa decida si pentru asta o sa fac o copie a acestui e-mail pe care o sa il duc in regim public prin adaugarea la review ul publicat.
    Astazi m am prezentat in prima ora dupa deschidere pentru ca aveam o problema la sistemul de sunet .
    Facusem o programare in sistemul Depanero si dupa completarea si parcurgerea pașilor doar faptul ca nu aveam o cutie ca si ambalaj pentru sistem m-a determinat sa mă prezint fizic la dumneavoastra .
    Ghinion pentru ca unii din salariati erau mai preocupati cu descarcare din portbagajull masinii a unor alimentare cu platourile aferente ,altfel nici nu au vrut prea mult sa comunicam pe motiv ca sistemul meu de sunet este foarte vechi,iar puterea de reparatie a firmei nu poate depasi 5 ani. Cu toate acestea in sistemul automat am gasit inscris sistemul meu audio .
    Norocul meu este ca exista strada Maica Domnului cu magazine de profil de unde in schimbul a 1 ron am cumparat o siguranta fuzibila cu temporizare de 1,6A.
    Banuiesc ca la acel preț se putea adauga constatarea si manopera firmei Depanero dacă angajații erau dispusi la o comunicare profi cu clienții .
    Per total cred ca am iesit pe profit .1 ron siguranta plus 60 ron taxiul.
    Altfel sper sa nu mai aud de Depanero si daca o sa mai aud o sa incerc sa conving ca oferiti o reclamă mincinoasa si ca nu reparati tot ce se bagă in priza!.,,

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient intampinat. Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari. Pentru detalii, iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!

Recenziile sunt închise.