Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • 2Haiduci A.
    acum 3 ani

    Aici se aplica principiul afar e vopsit gardul inauntru leopardul…tot bun si frumos pina cand ridici produsul . Recomand verificare temeinica si la predare si la ridicare. Am dat un laptop care avea pb cu bateria si l-am ridicat cu pb la display. Dupa 4 refuzuri de a ridica produsul din service pina.la.urma l-am luat. Am mai avut pb si cu un aspirator pe garanție deci nu este ceva singular

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • cucmare
    acum 3 ani

    Am trimis un monitor care se incadra in garantie pentru reparatie, perfect dpdv fizic, iar depanero mi l-au trimis inapoi acasa intr-o stare deplorabila, rupt in doua displayul si cu zgarieturi uriase pe tot corpul, cu pretextul „REFUZ GARANTIE”. Deci au refuzat sa mi-l repare pentru ca l-au distrus ei si mai tare. ANPC 🙂

    EDIT DUPA COMMENT DEPANERO:

    Degeaba mi-ati dat adresa de contact, nu raspundeti la e-mail si nici la telefon. Nu faceti nimic pentru client, totul este sa creada lumea ca va pasa.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Narita S.
    acum 3 ani

    Am apelat la ei datorita colaborarii dintre ei si eMag. Am avut deha 2 sau 3 interventii in peste 7-9 ani de cand cumpar chestii de pe eMag. Foarte prompti, si mereu s-a finalizat cu succes cererea de reparatie (pe garantie produs). Nu am stat mai mult de 3-5 zile (plus transport) fara produse.
    Ii recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Loredana I.
    acum 3 ani

    As dori sa discut cu cineva din receptia Depanero Sema Park, deoarece am o situatie deosebita cu un produs de care isi bat joc cei din service-ul EMAG. Din pacate singurul numar la care pot suna la Depanero este cel din call center unde se discuta doar ca fete care nu au habar de nimic in afara de ce scrie in camputer. Nu pot sa străbat tot Bucurestiul a3a oara doar pentru a face aceiasi verificare cu baietii din receptie, iar ei sa imi dea dreptate ca produsul este defect si sa facem o noua fisa de trimitere in service la imcompetentii emag.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Loredana!Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Razvan C.
    acum 3 ani

    Salut ! Am avut un Panini-maker Breville, de la EMAG, care s-a decis dintr-o dată să nu mai meargă.
    Trimis în service, primit înapoi după 5 zile, funcționează. Siguranța termică era de vină, așa ziceam și eu, dacă nuh era în garanție o schimbam eu, dar dacă au făcut ei, foarte bine.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Razvan! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Vali M.
    acum 3 ani

    A fost trimis de 4 ori la garantie de catre Emag la ei un ceas Samsung Galaxy Watch 4 cu acceasi problema de fiecare data. Prima oara au inlocuit placa de baza si bateria, a doua si a treia oara au spus ca e functional, iar a 4-a oara au inlocuit iarasi bateria. Ceasul are aceeasi problema ca la inceput. Au refuzat sa faca storno, chiar daca asta a fost intelegerea cu Emag, fiind de prea multe ori trimis in service. O sa urmeze reclamatia la ANPC

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Eduard R.
    acum 3 ani

    Am dus o trotineta electrica în garanție la emag si cei de la depanero si-au batu joc.Trotineta avea o problema la motor si ei au schimbat bateria care o aveam deja cu una proasta lipita cu scoci si dupa 2-3 zile nu mai mergea trotineta.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Eduard Rusu! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Paul M.
    acum 3 ani

    Buna ziua,

    Am trimis un incarcator de boxa la reparat in garantie (achizitie facuta cu 6-9 luni in urma), cu factura de achizitie, cu certificat de garantie, cu toate detaliile trecute pe garantie. Dupa cateva zile mi s-a cerut o poza de pe spatele boxei, fara nici o explicatie pt ce. Le-am trimis. Dupa 10 zile, primesc iar acel e-mail, cum ca pozele retrimise nu sunt suficient de clare. (Se vede clar Serial NR-ul). Intre timp au trecut 17 zile, iar astazi dimineata primesc iar un e-mail de la Depanero, cum ca pozele trimise nu sunt clare, din nou fara nici o explicatie, desi le-am dat reply si am facut snip la poza trimisa, unde se vede si din mail foarte clar Serial Nr-ul de pe aparatura). Deci termenul de reparatie la Depanero este de 15 zile, cf certif garantie, iar dupa 17 zile, ei inca isi bat joc de clienti, cu reply-uri ilogice, probabil ca sa traga de timp pt ca nu au reparat nimic. Este una dintre cele mai proaste, daca nu cea mai proasta experienta de Servisare pe care am avut-o. Va rog sa nu imi dati si mie acel reply automat, cum ca va pare rau. Nu am nevoie de pareri de rau, am nevoie de produs inapoi, reparat sau inlocuit. Si ar fi frumos sa va purtati cu bun simt, fara sa faceti astfel de taraganari si abuzuri cu clientii.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Daniel M.
    acum 3 ani

    Am trimis o pereche de căști cu problema la casca stânga. Inițial mi-au zis ca s-a rezolvat, ca era doar înfundat, apoi mi-au spus ca lipsește sita din casca și ca prezintă uzura la mufa Jack și ca acestea nu fac obiectul garanției. Aceste probleme din urma nu erau când am trimis căștile.
    Greșeli ale personalului pusese în cârca clientului.
    Am sa fac raport la Protecția Consumatorului.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Nick B.
    acum 3 ani

    Am contactat Depanero pentru o defectiune la un notebook Asus aflat in garantie(nu se conecta la router). Raspunsul a fost promt: am primit imediat prin e-mail aprobarea de reparare, a doua zi notebook-ul a fost preluat de un curier trimis de Depanero. Ulterior am fost tinut la curent permanent tot prin e-mail de stadiul actiunii: cans a fost primit in service, cand a fost detectata problema, cand au fost comandata piesele necesare reparatie si, in final, cand mi-a fost trimis notebook-ul prin curier.
    Sunt extrem de multumit de prima mea experienta cu Depanero si va multumesc pentru profesionalism.

    Cu toata stima’

    N.Briceag

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!

Recenziile sunt închise.