Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Thor N.
    acum 3 ani

    LE: Am fost contactat. Problema a fost remediata.

    Original post:
    Am trimis un laptop HP Elitebook 855 G7.

    Mi-au rupt urechile de prindere la capacul carcasei. Apoi au pus scoci dublu adeziv + ceva gumita ca poate nu ma prind, dar culmea se vede si inca foarte urat.

    Nici cand l-au montat la loc n-au fost in stare sa o faca corect: au mai rupt o ureche si acolo.

    Bineinteles ca asta am aflat eu, nu m-au anuntat ei 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Daniel E.
    acum 4 ani

    Total nemulțumit am trimis o trotineta în garanție la reparat și mi s-a spus ca are defect mecanic la baterie /cauza neglijență în exploatare /nu a fost nici măcar desfacută pt a se constata defecțiunea /reparatia costa 1300 lei deci cum …

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Daniel ! Intelegem ca esti suparat pe noi si nu ne dorim acest lucru. Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari. Pentru detalii, iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi frumoasa!
  • Sorin O.
    acum 4 ani

    O mizerie de firma, care nu ar trebui sa existe pe piata. Nu luati servicii care presupun implicarea Depanero! Am platit un montaj de aer conditionat 6-9 zile de la Emag, serviciu care ar fi trebuit sa fie efectuat de Depanero. In 19 zile nu am fost sunat nici macar o data pentru programare sau status. Dupa multe telefoane la care am primit ca raspuns numai minciuni, cei de la Depanero au spus ca „ei au intrerupt serviciul de o luna si Emag nu trebuia sa-l mai vanda” (aspect infirmat de Emag). Dupa multe alte telefoane si amenintari cu ANPC, nu am primit nicio perspectiva privind montajul si am cerut returnarea banilor.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne pare rau ca nu ai fost multumit de serviciile oferite. Ne dorim sa verificam cazul semnalat de tine, astfel incat sa putem reveni cu detalii. Iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Radu B.
    acum 4 ani

    Venisem cu idei preconcepute si cu asteptari foarte ridicate.
    Am adus un laptop nou la upgrade.
    Oamenii au fost super profesionisti si ultra rapizi.
    In 2 zile am ridicat produsul, nicio urma de interventie asupra lui, amabili atat la plasare produs, cat si la ridicarea acestuia, in zi de Sambata la 12.30.
    Multumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Madalina A.
    acum 4 ani

    Am impresia ca dupa ce repara un produs nu il testeaza sa vada daca chiar este reparat, altfel nu imi explic de ce imi este trimis produsul cu status reparat insa defectul e tot acolo(acelasi defect cu care l-am trimis). Lipsa totala de profesionslism!!!! Unde este partea de QA&QC(quality assurance& quality control)?

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Intelegem ca esti suparat pe noi si nu ne dorim acest lucru. Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari. Pentru detalii, iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Nastase B.
    acum 4 ani

    Am interacționat cu service-ul Depanero, agreat si recomandat de către Emag, care mi-a rezolvat problema chiar daca produsul se afla spre finele perioadei de garanție. Persoanele cu care am intrat in contact mi-au comunicat fiecare etapa a procesului de reapariție si acum pot petrece sarbatorile de iarna mai linistit. Va multumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Alin-Sebastian
    acum 4 ani

    Nu recomand. Nu sunt receptivi deloc cu produsele ce sunt trimise în garanție și mai mult de atât au costuri foarte mari. Pentru înlocuirea unei piese mi-au spus ca e nevoie sa înlocuiască alte 6 piese și costul reparației ajunsese la 680 de lei. Pe acel produs am dat 1200 lei. Trist faptul ca produsele noastre ajung la asa numitul depanero care sincer are tot o politica de service de colt de bloc sau de garaj. As fi dat 0 stele.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne pare rau ca nu ai fost multumit de serviciiile oferite. Ne dorim sa verificam cazul semnalat de tine, astfel incat sa putem reveni cu detalii. Iti stam la dispozitie la adresa de de-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Madalin U.
    acum 4 ani

    Servicii total neprofesionale si explicatii pentru copii de gradinita. Ca idee un iphone cand se incinge ii scade intensitatea luminii display-ului si se modifica contrastul din cauza foliei de sticla montata. Probabil din cauza 5G-ului care e in folie, ar fii explicatia mea la aceasta explicatie oferita din partea unor tehnicieni care cred ca exista 5G si in vaccin.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Alex B.
    acum 4 ani

    In urma achizitionarii unui aer conditionat de pe emag, acesta a fost instalat de o firma autorizata, iar la pornire s-a primit o eroare si unitatea exterioara nu a pornit. Am facut sesizare pe data de 1 iulie catre depanero ca produsul nu este functional si in termen de 15 zile cineva trebuia sa vina sa repare produsul, conform termenului asumat de cei de la depanero, pe site, la sectiunea intrebari frecvente -> cat dureaza reparatia unui produs. Pana astazi, 28 iulie, am avut un zid si am primit de fiecare data acelasi raspuns: „am urgentat, veti fi contactat de un tehnician”. In alta ordine de idei, am achizitionat pe 26 iunie un aparat nou de aer conditionat, nefunctional, iar cei de la Depanero pana astazi nu si-au facut timp sa vina sa constate care este problema si ce este de facut, deci termenul asumat este de 15 zile, deci doar 13 zile cu intarziere, la 40 de grade afara.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Din pacate, este o perioada aglomerata, iar in acest sens, dorim sa va prezentam scuze pentru orice disconfort creat. Ne dorim sa verificam cazul semnalat de tine, astfel incat sa putem reveni cu detalii. Iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Claudiu D.
    acum 4 ani

    Desi in plina campanie Black Friday, comunicarea a fost eficienta si am primit televizorul reparat in mai putin de 5 zile. M-a surprins placut faptul ca desi nu mai aveam cutie pentru a-l trimite, dumnealor mi-au trimis si cutie pentru televizor, si folie de protectie in interiorul cutiei.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Claudiu ! Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!

Recenziile sunt închise.