Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Adrian U.
    acum 4 ani

    Am avut o mașină de infiletat cumpărată de la emag și s a defectat după utilizări nu foarte intense, fiind și de uz casnic. Am luat legătura cu emag care m au direcționat către depanero, acolo m a preluat o doamna amabila care s a ocupat de tot procesul. Au reparat o, mi au trimis o în timp scurt, dar și reparația à fost de scurta durata. Am luat legătura din nou cu cei de la depanero, aveam deja nr lor și au rechemat produsul în service. S a hotarat înlocuirea produsului deoarece nu se mai putea repara. Pot zice à sunt mulțumit după à doua încercare la ei.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Iti multumim pentru apreciere. Feedback-ul clientilor este foarte important pentru noi. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Vlad M.
    acum 4 ani

    As vrea sa Menționez ca acest service “autorizat “ ar trebui sa dispară pentru ca sunt niște ageami.
    Am fost la Altex romania sa trimit un iPhone la service pt ca se afla in garanție , surpriza lucrează cu acest service ajunge telefonul la ei după doua zile primesc răspuns ca telefonul nu are nimic ca doar i-au dat resoftare ….. ei nici nu cred ca știu ceea ce fac ! Am tot insistat cu telefoane la ei pt al retrimite la verificări , vorbind înainte cu cei de la protecția consumatorului si lund decizia sa le mai Acord o șansa ..
    După ceva timp sun iar un tip îmi spune ca am trimis cerere către Altex dacă suporta costurile reparației …
    Aștept câteva zile iar sun ca da am primit răspuns de la Altex ca nu acoperă costurile Ok… sun la Altex romania Răspunde un tip Ok ii explic situația si îmi spune ca ei nu au primit nici un email de la depanero legat de așa ceva ca nu se procedează așa ca Altex plătește înlocuirea pieselor . Ei nici nu au făcut asta sa trimită un email fac doar șmecheri ! Pt tot ce am tras cu voi veți plăti !! Astăzi voi face sesizare la protecția consumatorului si domnilor de la depanero îmi veți plăti tot mai ales minciunile voastre legate de email si de Altex !!!! Și dacă este cazul voi apela si la un proces împotriva dumneavoastră !!!!!
    Sper sa fiți desființați definitiv !!!!
    Aștept sa ajungă telefonul la mine sa văd in ce stare se afla ca din pozele postare de alți Clienti nu prea ajung Ok produsele ce-a mai mica zgârietură și va dau in judecată și veți plăti neseriosilor !!!!
    Va bateți joc de oameni.!!!!
    Nu meritați nici o stea !!!!
    Dacă ne-am uni mai mulți Clienti sa va dam jos ar fi minunat și sa plătiți pentru asta !

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne pare rau ca nu ai fost multumit de serviciile oferite. Ne dorim sa verificam cazul semnalat de tine, astfel incat sa putem reveni cu detalii. Iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Luminita B.
    acum 4 ani

    Profesionalism!
    Am solicitat serviciile Depanero pentru un laptop in garanție. Au răspuns prompt, au preluat produsul in cel mai scurt timp, prin curier si in cel mai scurt timp, l-am primit reparat. Menționez că am fost informată, prin sms și e-mail, când produsul a ajuns in service, când l-au preluat si cand l-au reparat.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Luminita! Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi! Ne bucura ca ai reusit sa gasesti tot ceea ce iti doreai! La cat mai multe experiente frumoase!
  • Ana G.
    acum 4 ani

    Cel mai slab call-center din ziua de azi, nu stiu ce servicii vand, mint ca te suna inapoi, trebuie sa insisti de n ori ca sa primesti un raspuns pertinent. De asemenea, nu respecta termenele de instalare, in special cele in regim „de urgenta” pe care le vand prin intermediul altor platforme online, 1-2 zile lucratoare sunt de fapt minim 4 in realitate. Asa-zisa „echipa de montaj” sunt de fapt firme subcontractate abia in al 9-lea ceas, care la randul lor nu pot onora serviciile decat in alte 1-2 zile lucratoare. Cost suplimentar platit degeaba pe timpul clientului. Jalnic…. Never again.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Din pacate, este o perioada aglomerata, iar in acest sens, dorim sa iti prezentam scuze pentru orice disconfort creat. Ne pare rau ca nu ai fost multumita de serviciile oferite. Ne dorim sa verificam cazul semnalat de tine, astfel incat sa putem reveni cu detalii. Iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Irina H.
    acum 4 ani

    Au rezolvat neașteptat de rapid problema pe care o aveam cu laptopul meu.
    Am solicitat prin aplicația emag reparare produs, după 2 zile a fost preluat pachetul de Cargus, a fost reparat ziua urmatoare de Depanero, apoi returnat ziua următoare tot prin Cargus (total 4 zile). Pachetul de retur era ambalat cu grijă. Sunt mulțumită.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne bucuram ca am putut sa iti fim de ajutor. Iti dorim o zi frumoasa!
  • Cristian G.
    acum 4 ani

    Deservire bună – în timp util. Căști True wireless care s-au defectat în termen de garanție și care, clar, numai producătorul le poate repara. Am primit negație pentru reparație de la Depanero și mi-au fost înlocuite de retailer foarte repede.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cristian! Ne bucuram ca am putut sa iti fim de ajutor. iti dorim o zi frumoasa!
  • Ion D.
    acum 4 ani

    Deci, Al meu laptop pret magazin ~ 24k lei. Cost reparatie la rapanero, acelasi laptop… 23.99k lei… Aproximativ😂😂😂! Alternativa: laptop scos din garantie!
    Am ales alternative fara garantie si fara reparatie… Am intrebat si eu de sanchi daca ecranul negru nu este de la fre-o memorie de ram… Boala Dell… Answer: nu iegzista asa ceva! Per total, dezamagire totala! Din stima pentru Emag nu intru in alte amanunte, dar se pot furniza la cerere! 😂

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne pare rau ca nu ai fost multumita de serviciile oferite. Ne dorim sa verificam cazul semnalat de tine, astfel incat sa putem reveni cu detalii. Iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Cristi D.
    acum 4 ani

    Un service de calitate, imi place sistemul de notificare prin SMS si email la orice modificare de status lucrare. De data aceasta am reparat un produs in garantie, deci reparatia a fost gratuita, nu stiu cat de scump ar fi sa repar ceva iesit din garanție, dar faptul ca mi se par profesionisti imi da incredere si o sa mai apelez la serviciile lor in viitor.

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Cristian! Iti multumim pentru feedback-ul transmis, suntem fericiti sa stim ca ai avut o experienta placuta in interactiunea avuta cu service-ul. Iti transmitem toate cele bune!
  • Andrei N.
    acum 4 ani

    Nu recomand am adus un laptop predator helius 500 care a sărit un buton și durează 1 săptămână și un buton îl pui în câte va secunde nu intr-o săptămână doar ca e rupt se pune altu repede nice. 😡😡 o stea dacă ai o problema mica 1 săptămână de ce ? Mai mult îl strica va sari și alte butoane. Din cauza ca sa ars placa video a început problemele la el. Si costa și scump laptop nu e laptop de 3000 sau 5000 e dublu chiar asa ? 1 săptămână sa puneți butoanele.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andrei! In cazul reparatiilor ce necesita inlocuirea unor piese, se plaseaza o comanda la producator pentru piesele respective, astfel ca termenul de remediere este influentat de acest aspect. Pentru orice alte detalii, iti stam la dispozitie pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Andrei S.
    acum 4 ani

    Am fost si sunt multumit de promtitudinea preluarii produsului ce trebuia reparat si de reparatia in sine. DAR, deoarece exista din pacate un DAR, nu sunt multumit de faptul ca am fost inselat de dumneavoastra. Am fost contactat de o doamna de la DEPANERO, care mi-a spus ca intrucat produsul meu nu poate fi reparat in 5 zile conform contract, voi fi recompensat cu un voucher. Din pacate, a trecut o saptamana de cand am primit produsul reparat si nici vorba de voucher. Asa ca va rog sa trageti singuri concluziile cuvenite.
    Andrei Sevcenco Sr.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua , Andrei !Intelegem ca esti suparat pe noi si nu ne dorim acest lucru.Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari. Pentru detalii, iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!

Recenziile sunt închise.