Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Adrian T.
    acum 5 ani

    Salut! Acum 1 an cand am avut o problema cu placa de baza Gigabyte X470 Gaming 7 wifi a durat cca 22 zile reparatia.
    Acum, in 14 zile din momentul trimiterii prin curier, placa a fost reparata, si primita. Vad ca au crescu bine, și au îmbunătățit serviciile precum și viteaza de reparație. Mentionez ca sunt client Genius, dar nu am activata extragarantie.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Adrian! Feedback-ul oferit ne bucura si iti multumim pentru acesta. Iti dorim toate cele bune!
  • Andrei G.
    acum 5 ani

    Cred ca le e mai usor sa dea vina pe alti parteneri decat sa incerce sa rezolve problema sau medieze solutia. Cum e posibil sa refuze garantia unei tastaturi Razer de 300 de lei in conditiile in care membrana unei taste a cedat dupa 6 luni cand produsul are garantie 2 ani. Ce altceva se poate strica la o tastatura inafara de taste. E de preferat sa evitati emagul din cauza lor.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andrei! Intelegem ca esti nemultumit si ne-ar placea sa clarificam aceasta situatie. Te rugam sa ne ajuti cu detaliile problemei intampinate la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. Iti dorim toate cele bune!
  • Claudia M.
    acum 5 ani

    Am trimis un hoverboard ce il aveam in garantie. Luat a doua zi dupa ce am vorbit sa il trimit, iar a treia zi m-au sunat ca au comandat piese pentru reparatie. In a patra zi, m-au sunat ca imi inapoiaza banii pe el,deoarece nu se poate repara. Nu s-a inapoiat intreaga suma, dar s-a rezolvat oarecum cu in voucher dat de emag, de diferenta sumei. Rapizi si promti.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Claudia! Suntem bucurosi atunci cand clientii se declara multumiti de serviciile oferite. Iti dorim o zi placuta!
  • Kristaly C.
    acum 5 ani

    O firma de toata gluma… In ultimii ani am fost nevoit sa ma adresez lor de cinci ori, cu cinci aparate in garantie si de fiecare data au gasit ceva ca sa-mi refuze reparatia. Desigur, m-au asigurat ca pot efectua reparatiile pe banii mei (de fiecare data ajungeam la sume care concurau cu GDP-ul unei tari medii din Africa Centrala…) Am ajuns sa cred ca poate nici nu au depanatori, ci doar angajati care stau la telefon si inventeaza scuze pentru a refuza solicitarile. Am ajuns sa evit sa mai cumpar de la emag, doar sa nu fiu nevoit sa lucrez cu ei.

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Csaba! ! Nu ne place sa te stim suparat, scopul nostru va fi mereu acela de a oferi cele mai bune servicii clientilor nostri. Asteptam detalii cu privire la cele reclamate pe adresa de e-mail clientsupport_depanero@depanero.ro. O zi frumoasa!
  • Dumitru A.
    acum 5 ani

    Mi’au reparat un espresor din care curgea apa ca o fantana arteziana, sunt super impresionat, dupa 6 zile nu s’a schimbat practic nimic. Super reparatie. Puteam sa fac si eu asta…. later edit a fosr reparat si merge corespunzator dupa a doua interventie. Soo mai castigati 3 stelute.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Dumitru! Ne pare rau pentru faptul ca nu esti multumit in urma servisarii produsului. Ne dorim sa verificam suplimentar cazul semnalat de tine. Te rog sa ne ajuti cu numarul fisei de service la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi frumoasa!
  • razvan M.
    acum 5 ani

    Am comandat un tv VONINO de 32 inch de la emag și înainte de expirarea perioadei de garanție acesta s-a defectat. Am făcut o solicitare în acest sens către Depanero și într-un timp foarte scurt am primit confirmarea dar și apelul din partea firmei de curierat care a venit să ridice produsul defect. M-au ținut la curent cu stadiul produsului aflat în service, până ce am fost anunțat că nu pot să repare televizorul, dar pot să mi-l înlocuiască cu unul nou sau să îmi returneze banii. Am optat pentru înlocuirea produsului . Singurul minus în toată interacțiunea mea cu cei de la Depanero a fost perioada cam mare de timp între momentul în care am trimis produsul în service și momentul primirii noului produs ( aproape 3 săptămâni)!

  • Alexandra M.
    acum 5 ani

    Am trimis la ei in service un expressor Krups, caruia i-au schimbat circuitul. A durat cam o saptamana pana l-am primit inapoi si am fost instiintata atat prin mail cat si prin sms in legatura cu starea aparatului. Deci nota 10 pentru servicii!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alexandra! Suntem incantati ca experienta ta cu noi a fost una placuta si ne bucuram ca ne-am ridicat la nivelul asteptarilor tale. iti dorim o zi frumoasa!
  • Andreea D.
    acum 5 ani

    Calitatea acestui service este de nedescris. Pe lângă faptul ca,angajații dau dovada de neprofesionalism și nu sunt receptivi absolut deloc,mai au și tupeul sa negocieze pe banii pe care noi ii dam pentru repararea produsului. Sunt total de dezgustata de serviciile oferite sau mai bine zis de serviciile neoferite.
    Nu mi se pare deloc normal sa trimiți un produs stricat pentru a l repara și sa l Primești înapoi mai stricat decât l ai trimis,iar pe lângă toate astea sa ți se ia banii și sa nu se mai rezolve nimic.
    Dacă ceri sa vorbești cu un manager sau cu un alt angajat,ca nu ești mulțumit de informațiile oferite,nu ai voie. Acest drept nu exista la ei,Primești informații eronate și pe lângă toate acestea,angajații dau dovada de lipsa de bun simt desăvârșita. Probabil ca da,nu exista manager in aceasta companie,din păcate.
    Iar programul care este afișat nu se Raportează și la call center,probabil ca aceștia au numai zile libere.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andreea! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient intampinat. Noi iti stam la dispozitie la adresa de email clientsupport@depanero.ro, pentru a putea detalia problemele intampinate. De asemenea, Iti punem la dispozitie un link de pe site ul Depanero, unde poti consulta programul de lucru al departamentului Call-Center, cat si datele de contact: https://www.depanero.ro/informatii-contact-depanero O zi placuta!
  • Dus P.
    acum 5 ani

    Super profi! Recomand! Am dus un tv smart, in doua zile mi-au schimbat afisajul( al meu prezenta niste dungi verticale) si mi-am recuperat produsul imediat dupa. In cele doua zile, am primit 6 mesaje sms si mail tinandu-ma la curent cu evolutia procesului. Daca mai pun in calcul si interactiunea cu o domnisoara foarte amabila, 5 stele sunt putine, merita 10 !

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Mihai ! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta in urma colaborarii cu noi. Iti multumim ppentru feedback. Echipa Depanero iti doreste o zi placuta!
  • marina C.
    acum 5 ani

    2 obiecte trimise la reparat:primul trimis „reparat”, intr o saptamana era defect din nou, al doilea-un telefon cu ecran si spate spart, insa perfect functional,diagnostic: „nu poate fi reparat ci inlocuit”. Mi l au trimis inapoi dupa o saptamana, cu cartela SIM scoasa din el( desi nu aveau de ce sa umble cu ea) , cost 70 lei . Telefonul a fost reparat la un magazin de reparatii gsm pana la urma .

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Maria! Intelegem ca esti nemultumita de serviciile oferite si ne pare rau pentru acest aspect. Pentru detalii si transmiterea de clarificari, iti stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!

Recenziile sunt închise.