DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Daniel R.
    acum 2 ani

    Servicii excelente, seriozitate si profesionalism cum rar mai găsești!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Cotojman E.
    acum 2 ani

    Super calitate, personalul super dragut și preturi accesibile.😇O sa revin. Felicitări! 💪🥳 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • marian F.
    acum 2 ani

    Foarte profi oamenii si servicii de caliatate. Miau oferit toate informatiile necesare. Apoi am cumparat telefonul de la ei , ofering garantie.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review, Marian! Să îl folosești sănătos!
  • Gabor G.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit de produsele de la acest magazin! Serviciu prietenos și locație foarte bine amenajată, produse calitative :)♥️

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult, Gabor!
  • Denisia U.
    acum 2 ani

    Serviciile lor sunt de calitate. Voi reveni oricand mai voi avea nevoie de ceva de la ei.

    Răspunsul proprietarului
    Te așteptăm cu drag!
  • Darius P.
    acum 2 ani

    Service GSM foarte fain și repară repede și calitativ și ieftin. Eu zic că e cel mai bun service GSM din Timișoara
    Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru cuvinte, Darius!
  • Ana-Maria B.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumită de experienta. Mi s-a oferit o explicație prietenoasa și clara. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Cu cel mai mare drag, mulțumim și noi pentru încredere!
  • Mihai
    acum 2 ani

    Am comandat online un telefon, l-am primit (sigilat) și a fost totul perfect. Recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • passa
    acum 2 ani

    Am achiziționat un telefon de aici, oameni faini și profesioniști.
    Recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult de încredere!
  • Patricia M.
    acum 2 ani

    Mulțumesc, atât pentru dispozitiv, cât și pentru serviciul dvs!
    Sunt profesioniști, totul a decurs fara probleme, recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim și noi, Patricia!

Recenziile sunt închise.