DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Marta M.
    acum 2 ani

    Am avut o experienta placuta, personalul amabil si servicii pe masura. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Udvar F.
    acum 2 ani

    Serviciile prestate intr-o maniera foarte respectuoasa și rapida sunt foarte multumita de acest GSM este deja a doua oara când achiziționez un telefon de la ei și produsele vândute de ei sunt verificate și certificate de experți în domeniu !nu pot sa spun decât cuvinte de lauda la adresa lor !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentur încrederea oferită!
  • Dragan G.
    acum 2 ani

    Sunt la prima achizitie, un Iphone 14 Pro Max Gold de 256gb.
    Totul a fost o.k. Proffi shop. Recomand!!!

  • Dani P.
    acum 2 ani

    Telefoane foarte bune la prețuri mici, băieți de la casa sunt foarte primitori și te ajuta cu orice ai avea nevoie. Sunt foarte mulțumit, recomand cu încredere.

  • Elena M.
    acum 2 ani

    Personal foarte amabil și implicat în servirea și mulțumirea clienților!😊 Recomand cu încredere! …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de recomandare!
  • Adriana D.
    acum 2 ani

    O experienta foarte plăcută atât cu personalul Deluxe Area GSM, cât și cu serviciile oferite. Foarte atenți, prompți și profesionalisti. Voi reveni cu siguranță!

  • Iasmina A.
    acum 2 ani

    Personal foarte rapid si cu experienta,aici nu exista probleme cu telefonul care sa nu aibe rezolvari!recomand acest service

    Răspunsul proprietarului
    Ce ne bucurăm că totul a fost ok, mulțumim!
  • Ciprian M.
    acum 2 ani

    Mă declar mulțumit de calitatea serviciilor oferite de GSM Delux Area precum și a oamenilor care lucrează aici. Prompți, amabili și mereu pregătiți să îți ofere ajutorul și informațiile de care ai nevoie. Mulțumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Ciprian!
  • Maria M.
    acum 2 ani

    Am achizitionat o tableta noua, sigilata, la un pret foarte convenabil. Colaborarea a fost minunata. Foarte prompti si serviabili. Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim de încredere și de review, Maria!
  • cristina D.
    acum 2 ani

    De obicei îți dai seama cât de serios e un magazin când ai probleme si se rezolva . Ați fost la înălțime si cu siguranța voi mai cumpara de la voi si va voi recomanda cu caldura si altora👏 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Cristian! Ne bucurăm că totul a fost bine.

Recenziile sunt închise.