DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Lotryy M.
    acum 2 ani

    O experienta placuta la achizitionarea unui Samsung Galaxy S21 nou , baiatul ce m-a ajutat cu achizitionarea .. foarte de treaba si respectuos.Deci recomand cu incredere.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • maer E.
    acum 2 ani

    Foarte serioș și prompți, repatriați a a fost făcută bine și mai rapid față de termen. Recomand cu plăcere.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Cristian I.
    acum 2 ani

    Personal amabil și cu răbdare.
    Telefonul achiziționat funcționează fără probleme.
    Per total experiența a fost bună.

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos, mulțumim tare mult!
  • Raul C.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit ,am achiziționat un iPhone 12 Pro la cea mai înaltă calitate și un preț foarte bun, personalul amabil. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Bogdan J.
    acum 2 ani

    Sunt foarte mulțumit, telefonul e în stare impecabilă! Recomand cu încredere Delux Area GSM!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Bogdan!
  • Cosmin P.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit de serviciile acordate.
    Recomand cu mare încredere!!👌🏻 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Horia H.
    acum 2 ani

    Baieti foarte de treaba si amabili,m-au ajutat cu toate problemele legate de telefon.Servicii de calitate.Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • adalbert B.
    acum 2 ani

    Am apelat de două ori la serviciile voastre! Mulțumesc pt.calitate și promptitudine și în plus personal amabil și flexibil!👍👍👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Ionut B.
    acum 2 ani

    Foarte faini, experienta e foarte concentrata pe client, nu am dubii ca orice client pleaca satisfacut de aici.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru încredere și pentru cuvinte, Ionu! Te mai așteptăm!
  • Vlad C.
    acum 2 ani

    Amabil personal, anunț corect, gama mare de produse, servicii în plus, recomand

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!

Recenziile sunt închise.