DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Raluca M.
    acum 2 ani

    am cumparat un apple pencil gen1 si am fost foarte multumita de el, nu are nici o problema !

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm mult că ne-ai ales! Te așteptăm cu drag oricând.
  • Paraschiva L.
    acum 2 ani

    Mulțumesc foarte mult,personal f.amabil si professionale.Complimente, la intreg personallul din acest magazin

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru complimente!
  • Paula B.
    acum 2 ani

    Chiar merita ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ atât personalul cât si locația. Telefoane intr-o stare perfecta, la un pret accesibil + garanție 12 luni. 👏🏻🔝
    RECOMAND! …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Paula!
  • Ionut I.
    acum 2 ani

    Super buna colaborarea, mereu fair si ok! Deasemenea o gama larga de produse si optiuni la preturi ft bune.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încredere, Ionut!
  • Costin I.
    acum 2 ani

    am cumparat un Iphone 14pro Max cu livrare in Bucuresti. produsul a ajuns exact asa cum mi s-a promis. recomand cu incredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încredere!
  • Eunyce Y.
    acum 2 ani

    Am fost sa îmi schimb display-ul și pot spune ca am fost foarte mulțumită. Sunt atenți cu clienții și lucrează foarte bine, nici nu se vede ca a fost schimbat.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru review!
  • Eduard D.
    acum 2 ani

    Profesioniști în tot ceea ce fac, a fost deajuns sa întru în magazin apoi am fost sunat și am revenit … de la modul de comunicare pana la rezolvarea problemelor tehnice totul la superlativ!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încredere!
  • Laura B.
    acum 2 ani

    Foarte multumita! Razvan m-a ajutat sa gasesc telefonul potrivit. Servicii foarte profesionale. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Cu cel mai mare drag, te mai așteptăm când vei avea nevoie!
  • jon J.
    acum 2 ani

    Foarte profi baietii. Sunt multumit atat de achizitie cat si de servicii. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Emmiliiea E.
    acum 2 ani

    Băieții sunt cu adevărat profesioniști, foarte deschiși spre soluționarea oricărei probleme! Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru review!

Recenziile sunt închise.