DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gabriela M.
    acum 2 ani

    Plăcut surprinsă de serviciile și comunicarea atelierului. Telefonul pe care l-am achiziționat este exact ca în poze și funcționează perfect.
    Raportul calitate preț este ‘delux’ 👏🏻. Recomand cu încredere!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ …

    Răspunsul proprietarului
    ce ne bucurăm că totul a fost bine, mulțumim tare mult și te așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie de reparație sau un telefon nou!
  • Mihai R.
    acum 2 ani

    Super service, rapid si de calitate, intr-o ora schimbat display ul la iphone, comunicare profesionala si amicala, multumesc frumos!

    Răspunsul proprietarului
    Cu cel mai mare drag, Mihai! Noi mulțumim pentru încredere!
  • David P.
    acum 2 ani

    O experienta super, oamenii au fost incredibil de amabili și prietenoși. Dacă vreodată mai am nevoie de ceva legat de telefoane, la ei o sa apelez

    Răspunsul proprietarului
    Te așteptăm cu drag oricând ai nevoie, David! Mulțumim frumos!
  • Irina G.
    acum 2 ani

    O echipă foarte profesionistă și amabilă. Serviciile au fost peste așteptări. Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru review!
  • Bianca R.
    acum 2 ani

    Servici de caliate si de incredere. Mulțumesc frumos pentru telefon si va dorec toate cele bune, recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Bianca! Sperăm să îl folosești sănătoasă!
  • Claudia Ş.
    acum 2 ani

    Personal foarte amabil și serios!!!
    Am fost ajutata întotdeauna când am avut orice problema cu telefonul. Orice achiziție a fost foarte bună!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Claudia!
  • Allin M.
    acum 2 ani

    Am achiziționat un iPhone 7 plus. Un client super mulțumit de serviciile oferite, domnul care m-a servit foarte de treabă și amabil😁 Recomand! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ …

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos, Alin!
  • Madalina M.
    acum 2 ani

    Foarte amabil personalul. Am cumpărat un telefon de la ei și merge perfect , calitate și preț 10/10 👌👌 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încredere, Madalina!
  • Yta S.
    acum 2 ani

    Calitate 100% .Cei mai buni din oraș . Niciodată nu dezamăgesc nici produsele nici serviciile lor !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Elena G.
    acum 2 ani

    Am fost multumita si sunt foarte draguti cu clientii. Rar se intampla sa intalnesti asa personal placut si serviabil.

Recenziile sunt închise.