DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alex
    acum 2 ani

    Reparatiile efectuate aici la mai multe telefoane au fost ok. Oamenii se misca repede si nu taraganeaza lucrurile.
    Atitudine pro client.
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Alex!
  • Elena B.
    acum 2 ani

    Super calitate, personalul super dragut și preturi accesibile. O sa revin ori de câte ori o sa doresc sa cumpăr sau sa repar ceva aici. Felicitări!

  • Cochentiu C.
    acum 2 ani

    Am făcut un schimb de telefoane, totul a fost foarte ok. Băieții sunt profesioniști. Recomand cu incredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru review!
  • Bogdana G.
    acum 2 ani

    Într-un cuvânt: profesioniști! Am avut telefonul mobil în service și pot spune că serviciile oferite de băieții de la Delux Area GSM au fost impecabile iar comunicarea a fost agreabilă și eficientă.
    Recomand cu căldură!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru cuvintele frumoase!
  • Alesia Z.
    acum 2 ani

    Am cumpărat un telefon sigilat, sunt foarte mulțumită de acesta, serviciile au fost foarte bune și personalul foarte amabil, gata oricând sa ajute!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Valentin B.
    acum 2 ani

    Este un magazin cu telefoane noi și folosite foarte ok , băieții sunt capabili în ceea ce fac , am luat de la ei doua produse , ambele sunt perfecte ,este de zis și faptul ca ambele erau noi dar la preturi foarte avantajoase în comparație cu alte magazine👍.Eu am fost foarte mulțumit. …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru apreciere, Valentin!
  • Adrian M.
    acum 2 ani

    Super produse de calitate, mi-a plăcut mult și echipa,sunt profesioniști,sunt foarte mulțumit de telefon, am achiziționat un Samsung s21 ultra

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos, Adrian! Mulțumim tare mult!
  • Domnitei C.
    acum 2 ani

    Am înlocuit acumulatorul la un telefon mai vechi dar valoare cu sentimentală 🙂 respectiv Samsung S6 Edge iar totul a decurs repede și calitativ 👍 . …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Dr N.
    acum 2 ani

    Un service care într-adevăr merita 5 stele, profesionalism , amabilitate , personal gata sa te ajute cu orice problema. Telefoane la preturi excepționale. Recomand cu plăcere.

  • Miodrag M.
    acum 2 ani

    Personalul tânăr,amabil,calificat,de un profesionalism desăvarșit si se comportă călduros cu copiii.👶Mi-ar face plăcere să fac parte din această echipă!Abia aștept să mai revin.Felicitări băieți si mult succes în tot ce întreprindeți!👏 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru review, Miodrag!

Recenziile sunt închise.