DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Florin S.
    acum 2 ani

    Personal amabil, foarte profesionist cu multă grijă față de clienți. Recomand cu toată încrederea această firmă.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de recomandare!
  • Camelia T.
    acum 2 ani

    Foarte amabili și cu produse de calitate, suntem deja 3 persone în decurs de 1 an ce am cumpărat smartphone-uri și huse și încărcătoare cu 5 stele din partea noastră!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult și sperăm să îl folosești sănătoasă! Mulțumim frumos pentru încredere!
  • ileana C.
    acum 2 ani

    Va Multumesc foarte mult pentru amabilitate,promptitudine și calitate.O experiența placuta alături de profesionalismul echipei Delux Area GSM Timișoara. Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru recenzie!
  • Marius P.
    acum 2 ani

    Super profesioniști și punctuali . Ii recomand cu toată încrederea ! Am avut o problema cu face ID la iPhone și mi-au rezolvat-o ! Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că am fost de ajutor, mulțumim și noi de încredere, Marius!
  • Dima M.
    acum 2 ani

    Am ales Delux Area GSM. după calitatea recenziilor și nu regret, am găsit o echipă amabilă și profesionistă care ma ajutat cu problema telefonului, țin să precizez că am fost în alte 3 locuri unde mi sa spus că nu se poate repara sau măcar salva datele de pe acesta,
    Mulțumesc frumos încă odata pentru ajutor.

    Răspunsul proprietarului
    Cu cel mai mare drag, mulțumim și noi pentru încrederea ce ne-ai acordat-o!
  • Adina P.
    acum 2 ani

    Nr 1 în Timișoara! ❤️
    Foarte mulțumită de serviciile lor. Foarte amabili și respectuoși. 😊Recomand cu drag, preturi accesibile și rapiditate !
    De obicei eu nu las recenzii, însă ei chiar merită! 👏 …

  • Emanuela C.
    acum 2 ani

    Am achizitionat un iPhone 13 pro in conditii excelente la un super pret!
    Echipa foarte amabila, oameni profesionisti, raspund imediat.
    Totul la superlativ, 10 ⭐!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult pentru încrederea ce ne-ai oferit-o, să te bucuri de el!
  • Emilia
    acum 2 ani

    Am achiziționat doua telefoane. Personalul a fost foarte drăguț, atent, răbdător. Foarte profesionist totul, nu ma așteptam să fie totul atât de bine. Nu am nimic negativ de spus. Recomand cu încredere serviciile lor!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Emilia!
  • Lavinia T.
    acum 2 ani

    Recomand cu încredere ! Sunt la al doi-le-a telefon achizitionat si voi revenii cu încredere si următoarea data ! Felicitări ! Servicii de cea mai buna calitate !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Robert A.
    acum 2 ani

    Baieti super profesionisti si amabili cu preturi imbatabile! Am cumparat astazi un Iphone 14 Max pro black. Sunt super multumit. 5 Stele!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, să îl folosești sănătos!

Recenziile sunt închise.