DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Viorel C.
    acum 2 ani

    Punctuali și corecți…merita să luați produsele lor, sunt mulțumit de achiziția făcută de la ei…respectiv un telefon Xiaomi Note 13 pro la preț foarte bun.

    Răspunsul proprietarului
    Bună Viorel, mulțumim frumos pentru recenzie. Să îl folosești sănătos!
  • Alisz
    acum 2 ani

    Mi-am schimbat display-ul recent si functioneaza perfect, nu am nici o problema cu el. Preturi foarte convenabile. Recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încredere, Alisz!
  • Rares R.
    acum 2 ani

    Împins de împrejurări am fost nevoit sa fac o vizita în acest service și nu am avut parte de dezamăgiri. Vorbit frumos, recomandare piese excelent, timp de execuție foarte bun. Mulțumire deplina. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm foarte mult că totul a mers bine la noi în service. Te așteptăm oricând vei mai avea nevoie!
  • Rusanda D.
    acum 2 ani

    Personal calificat, foarte amabil și cunoscător al acestui business! Succes! Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • cristi
    acum 2 ani

    Telefonul a ajuns impecabil,nu a avut niciun fel de zgarietura sau defect ascuns,incarca foarte rapid si,din experienta mea,telefonul acesta merita toti banutii.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, mulțumim frumos, Cristi!
  • Andrei L.
    acum 2 ani

    Sunt foarte multumit de profesionalismul vostru. Tratati cu maxim respect clientii si sunteti dedicati pentru orice operatiune care o faceti.
    Felicitari!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru steluțe!
  • Daniel M.
    acum 2 ani

    De fiecare dată am plecat mulțumit , un serviciu excelent și accesorii de calitate , o firmă orientată spre client , voi revenii cu siguranță pentru orice serviciu de care voi avea nevoie pentru telefon !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, te așteptăm cu drag oricând!
  • Cristian B.
    acum 2 ani

    Personal ffff amabil, 🫡
    Am achiziționat un IPhone 12, ca nou, baterie originală 90%, garanție 1an, raport preț calitate excelent .. 🤩
    Recomand cu încredere 🙋🏻‍♂️ …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim foarte mult! Sperăm să te bucuri de telefon cât mai mult și mai sănătos!
  • Alexandra G.
    acum 2 ani

    Un service foarte eficient si profi. Baietii de aici sunt super draguti si respectosi, iar telefonul meu a fost reparat foarte rapid. Sunt foarte multumita. 😊 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Dana S.
    acum 2 ani

    Sigurul centru GSM care chiar avut grija de telefonul meu, au fost sinceri de fiecare data iar prețurile sunt suuuper rezonabile. Recomand cu cea mai mare încredere! Felicitări pentru munca depusă 👏🏻👏🏻 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru aprecieri, Dana!

Recenziile sunt închise.