DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Elena D.
    acum 2 ani

    În concluzie, experiența mea cu acest vanzator de telefoane online a fost una extrem de pozitivă și fără cusur. Serviciile lor impecabile, atenția la detalii și politica lor orientată către clienți demonstrează că sunt o companie care știe cum să ofere satisfacție deplină clienților săi.

  • Andrei M.
    acum 2 ani

    Am avut o experiență excelentă la Delux Area GSM când am cumpărat un laptop. Personalul a fost foarte amabil și bine informat, ajutându-mă să aleg modelul perfect pentru nevoile mele. Laptopul funcționează impecabil și sunt foarte mulțumit …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru apreciere, să îl folosești sănătos!
  • Saracut B.
    acum 2 ani

    Am achizitionat un laptop aproape nou. Am fost impresionat cat de atent si cu grija l-au expediat. Tot procesul de vanzare a fost super rapid si fara surprize. Chiar daca a fost la o ora destul de tarzie, au fost super profesionisti si m-au …

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, să îl folosești sănătos!
  • Darius D.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate la cel mai inalt nivel, personalul foarte serios și implicat ! Produsele sunt pe măsura așteptărilor și primesti ajutor cu orice problema întâmpini ! Recomand cu încredere !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Maria B.
    acum 2 ani

    The team is totally nice. They convinced me to buy a cheaper and better phone for me, after I called for a more expensive one. Totally recommended! 🙂

    Foarte simpatica echipa. Gasisem un telefon mai scump si m-au convins sa cumpar unul mai ieftin si mai potrivit mie. Recomand. 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că totul a mers bine, te mai așteptăm oricând vei avea nevoie!
  • Giorgian B.
    acum 2 ani

    Am cumpărat un Apple watch serie 8 nou cadou pt soție. Am avut încredere doar vorbind la telefon. Produs plătit dinainte de a-l vedea. Recomand cu drag și sigur o sa mai comannd

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru încredere, Giorgian! Să se bucure de el sănătoasă!
  • Ramona S.
    acum 2 ani

    Am achiziționat astazi un Iphone 15 Pro. Pot să spun cu tot dragul și stima: ”Jos Pălăria”! Atenție deplină pentru client, promptitudine, seriozitate! Îmi doresc să vă urmeze exemplul cât mai mulți comercianți! Multumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumiim frumos pentru cuvinetele frumoase!
  • Alexandru.Lupulescu
    acum 2 ani

    Super profesioniști băieții!!
    În special Răzvan!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Alexandru!
  • Iasmina U.
    acum 2 ani

    Am achiziționat un IPhone 14 și un încărcător pentru acesta și sunt foarte mulțumită. Telefonul arată impecabil și are și 1 an de garanție. Cât despre personalul magazinului, toți au fost foarte amabili și profesioniști. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătoasă, mulțumim tare mult!
  • Mihaela P.
    acum 2 ani

    Super seriozitate! Cumpar de 4 ani telefoane si accesorii pentru telefon si de fiecare data a fost o experienta placuta. Preturi foarte rezonabile !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos că ne alegi și ai încredere în pasiunea noastră pentru telefoane! Te mai așteptăm cu drag oricând!

Recenziile sunt închise.