DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Jiva A.
    acum 2 ani

    Am cumpărat un telefon S 23 Ultra, preț excelent, aveau pe stoc tot ce aveam nevoie, foarte profesionisti și amabili, nu poți pleca de la ei decât multumit! Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!
  • Liliana D.
    acum 2 ani

    Cârpaci!!!!! Cum puteți să spuneți că nu sunt in baza voastră de date când m-ați sunat să îmi retrag recenzia! După 10 zile de la așa zisă reparație n-am putut să mai folosesc device și m-am prezentat la voi și după 2 ore să îmi spuneți că nu se poate face nimic la device! Chiar dacă aveam garanție la așa zisa reparație! Bun , mi-ați dat dat bani înapoi dar eu am rămas cu device in stare nefuncțională și cu carcasa fisurată in spatele tabletei!

    Răspunsul proprietarului
    Bună Liliana Dragos, în primul rând am vrea să îți spunem că nu îți înțelegem mesajul din review. În al doilea rând am căutat numele tău în baza noastră de date cu clienți și nu a fost găsit ceea ce ne face să credem că în spatele acestui review stă o persoană rău intenționată. Dacă cumva ai fost la noi în service cu alt nume am aprecia tare mult dacă ne-ai spune care a fost problema ce ai cerut să fie rezolvată și nu s-a rezolvat sub nicio cale încât să merităm un review de o stea și un comentariu incoerent. Mulțumim frumos!
  • Bratu D.
    acum 2 ani

    Am făcut recent o achiziție de la Delux Area GSM și sunt foarte mulțumit. Telefonul pe care l-am cumpărat nu numai că funcționează perfect, dar raportul calitate-preț este absolut excepțional.

    Mai mult decât atât, aș dori să subliniez profesionalismul și amabilitatea personalului. De fiecare dată când am avut o întrebare sau o nelămurire, au fost acolo să mă ajute cu răbdare și cu zâmbetul pe buze.

    Recomand cu căldură Delux Area GSM tuturor celor care sunt în căutarea unui telefon de calitate, la un preț corect și care doresc să beneficieze de o experiență de cumpărare plăcută.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru cuvintele frumoase, Daniel!
  • Emanuel
    acum 2 ani

    Am cumpărat de la distanță un telefon Samsung S22 Ultra printr’un sistem avantajos de rate,și sunt foarte mulțumit.
    Foarte amabili,serioși,profesioniști.
    Recomand cu toată încrederea,cât despre telefon,nu mai e nimic de spus…doar⭐⭐⭐⭐⭐

    Răspunsul proprietarului
    Să ai parte de el, mulțumim tare mult de încredere!
  • Marius C.
    acum 2 ani

    De la prima experiența am fost impresionat de profesionalismul si seriozitatea personalului. Produsele sunt de cea mai buna calitate. Am revenit și am achizițonat cu încredere de fiecare data. Bravoo!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Adina C.
    acum 2 ani

    Am achiziționat un iPhone 14 pro. O clienta super mulțumită de serviciile oferite, domnul care m a servit foarte atent, răbdător, fără “șmecherii” și alte “convingeri”. A revenit către mine exact cum am stabilit, in ziua de astăzi cam greu cu seriozitatea.
    Deci un nume bine ales DELUX!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru cuvine, Adina! Sperăm să ai parte de el sănătoasă și te mai așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie.
  • Daniel I.
    acum 2 ani

    Am ales această echipă Delux după calitatea recenziilor și nu regret, chiar am găsit o echipă amabilă și profesionistă, într-un cuvânt… DELUX !
    Mi-a fost schimbat rapid display-ul la un Samsung Note 9 și totul este OK până în prezent…
    O să mai am de schimbat și doar sticla la un alt Samsung Note 9 și tot la ei o să merg deoarece majoritatea firmelor concurente nu prea se baga la schimbat doar sticla ci întreg display-ul…
    Mulțumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru că ne-ai ales pe noi! Te așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie.
  • baierle E.
    acum 2 ani

    Super profesioniști și corecți ! Nu este prima oară când achiziționez ceva de la ei și nici de data aceasta nu am fost dezamăgit de servicile oferite de ei .
    Keep it up !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încrederea ce ne-ai tot oferit-o!
  • Nicoleta S.
    acum 2 ani

    Unul dintre cele mai importante lucruri in meseria prestata, este pasiunea!
    Atenția la detalii și grija pentru nevoile clienților, pretează de fiecare dată.
    Serviciile și produsele sunt ireprosabile și foarte accesibile de achiziționat.
    Locația este una destul de centrală, cu loc de parcare și toate condițiile aferente.
    Personalul este prietenos, vesel și cu atenția focusată pe toate detaliile! ! 🤝
    Mulțumesc pentru tot, băieți! 🫶

  • Nicoleta B.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumită,de la atitudinea d-lui cu care am interacționat, timp de reparație aproximativ o oră. Dar cel mai mult am apreciat interesul la cateva zile după reparație am primit mesaj dacă e totul ok.Sincer pana acum nu mi s-a întâmplat, am rămas plăcut surprinsă. Recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru review!

Recenziile sunt închise.