DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mth M.
    acum 3 ani

    Am reparat display la p smart, totul a decurs foarte bine, l-au schimbat în 40 de min, recomand

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că a fost totul ok, mulțumim!
  • nadia N.
    acum 3 ani

    Personal amabil, preturi accesibile si servicii de calitate! Recomand cu incredere! 🤩 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Nadia!
  • Daniel N.
    acum 3 ani

    Foarte multumit de produs Apple watch 7 45mm cellular ,interactiunea si rapiditatea ! Foarte multumit !

    Răspunsul proprietarului
    Te mai așteptăm la noi, Daniel!
  • Robert I.
    acum 3 ani

    Recomand, am luat mai multe telefoane de la ei și mereu am fost mulțumit.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim de încredere!
  • Stefania R.
    acum 3 ani

    Am achizițonat un telefon de la Delux Area Gsm ,serviciile sunt excepționale , personal foarte politicos , sunt foarte mulțumită de produsul achiziționat recomand cu încredere

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim acest lucru. Să îl folosești sănătoasă!
  • Gigi G.
    acum 3 ani

    Înlocuit baterie Samsung Galaxy S7 edge! (15.03.2023)
    Mulțumesc, sunteți foarte buni!
    Dorin P

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos! mulțumim și noi.
  • Ruben C.
    acum 3 ani

    Foarte multumit!!! Al 2-lea telefon pe care l’am luat si un apple watch!!Recomand cu incredere🙏‼️‼️ …

    Răspunsul proprietarului
    Ce ne bucură când clienții se întorc, înseamnă că ne facem treaba bine și aste e foarte important pentru noi. Mulțumim frumos pentru încredere, Ruben!
  • Liuba M.
    acum 3 ani

    Servicii și produse excelente! Am cumpărat un Xiaomi Redmi Note 11 Pro și funcționează perfect.

  • Madalin P.
    acum 3 ani

    Personal fff amabil. In 2 ore mi-a schimbat display-ul la telefon si sunt fff multumit cum au lucrat. Recomand! 👌 …

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm foarte mult, mulțumim de review!
  • Maria N.
    acum 3 ani

    Personalul foarte amabil,produsele de nota 10+++ sunt foarte mulțumită și cu siguranță am să mai revin !😊 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Maria! Te mai așteptăm cu drag.

Recenziile sunt închise.