DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Karina R.
    acum 3 ani

    Am achiziționat un telefon second, arată si funcționează impecabil și prețul super bune! Recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, Karina! Mulțumim frumos.
  • Claudiu P.
    acum 3 ani

    Am achzitionat un telefon iphone 11 pro max,telefonul este ca nou,personalul foarte amabil,vom reveni cu drag si a doua oara!

    Răspunsul proprietarului
    Ce ne bucură vorbele tale. Te așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie! Mulțumim!
  • Mirceamjerm0.jos.ķlq1yq M.
    acum 3 ani

    Recomand acesta echipa tânără și profesionista!! Sunt foarte mulțumit de serviciile lor!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • jianu C.
    acum 3 ani

    Multumita de achizitia unui iphone 13 pro max…transparenta si profesionalism a personalului…recomand….5 stele

    Răspunsul proprietarului
    Te mai așteptăm și pe viitor când vei vrea să achiziționezi un telefon dintr-un loc sigur, mulțumim!
  • Vlad M.
    acum 3 ani

    Am cumpărat un telefon sigilat de la ei. Foarte ok totul, foarte profi personalul, telefonul funcționează perfect. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos, mulțumim frumos!
  • Dj L.
    acum 3 ani

    O echipă tânără, respectuoasă, promiți, servicii de calitate , timp de așteptare foarte mic, spor la treabă în continuare.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că totul a fost ok la noi, te mai așteptăm cu drag!
  • Andrei R.
    acum 3 ani

    Felicitări pentru profesionalismul cu care tratați fiecare client în parte! Servicii de calitate la prețuri ok .

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim foarte mult, Andrei! Ne ajută mult cuvintele de încurajare.
  • Ivascu A.
    acum 3 ani

    Am cumparat iphone 14 pro de la ei,inaite sa fie pe stoc in magazine sunt super ok! Recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Încercăm tot timpul să fim înaintea tuturor și ne bucurăm că ne iese de cele mia multe ori, te mai așteptăm când vei avea nevoie!
  • LemoN
    acum 3 ani

    Foarte profesioniști , am luat un iPhone 11 Pro MAX de la ei și n am avut nicio problema cu el

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, te mai așteptăm pe viitor când vei avea nevoie de un telefon nou.
  • Sarah C.
    acum 3 ani

    Mi-am cumparat un Iphone 13 de aici. M-au ajutat cu ce am mai avut nevoie si pot sa spun ca mi-a facut placere.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim că te-ai simțit bine, mulțumim de review, Sarah!

Recenziile sunt închise.