DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cristian D.
    acum 2 ani

    Personal profesionist si un service end to end exceptional.
    Am avut 2 telefoane la reparat si am fost informat de la inceput despre tot (ce va fi schimbat, riscuri, pret etc);
    Reparatia a costat mai putin comparativ cu alte service-uri.

    Recomand si voi reveni cu drag daca va fi cazul.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru review, Cristian!
  • Mircea S.
    acum 2 ani

    Amabili si profesionisti, implicati si unici!
    Am avut de schimbat un display… Au facut-o rapid si perfect! Am primit un bonus si telefon de schimb, fiind un client mai vechi.
    Asa cum am gasit si pentru alte servicii oameni de nota 10, asa pot spune si despre repararea telefoanelor ca ii aleg doar pe cei de la DELUXE GSM…

  • Hella A.
    acum 2 ani

    Cei mai buni cu certitudine de pe piata din Timisoara !! Recomand 100% ! Nu exista oameni mai dedicati si mai profesionisti in acest domeniu. Razvan si Daiana sunt disponibili sa ajute cu orice intrebare si vor satisface cerintele chiar si celor mai pretentiosi! Garantat nu veti fi dezamagiti ! 😊 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru cuvintele frumoase!
  • Groza L.
    acum 2 ani

    Recomand! Personalul foarte amabil iar dispozitivul în stare foarte bună, drăguț ambalat… Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Andrei L.
    acum 2 ani

    Super primire, oameni care fac cu placere si pricepere ceea ce fac, tot respectul.

    Răspunsul proprietarului
    Te așteptăm cu drag oricând vei mai avea nevoie!
  • Alin B.
    acum 2 ani

    Demult nu am întâlnit tineri atât de implicați, dedicați și bine crescuți! Felicitări! Am sa revin cu mare drag!

  • Dan S.
    acum 2 ani

    Am comandat o camera de acțiune Dji osmo action 3 adventure combo sigilat, la un preț extraordinar de bun.

    Totul a decurs instant, comanda prin Olx, a2a zi lucrătoare, coletul a fost la mine.
    Produs actual, serie Iulie 2023, cumpărat în septembrie.

    Recomand cu căldură.

  • cătălin C.
    acum 3 ani

    Am achiziționat un iPhone și sincer sunt foarte mulțumit de el legat de operatorul magazinului a fost foarte amabil 😊 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Cătălin!
  • Lorin C.
    acum 3 ani

    Sunt foarte mulțumit am cumpărat un telefon samsung s21 Ultra personal ok funcționează perfect fara nici un defect

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm foarte mult. Să ai parte de el în continuare
  • Romina C.
    acum 3 ani

    Produsul a ajuns foarte repede prin comanda, iar starea acestuia a fost perfecta. Căștile funcționează foarte bine.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de încredere!

Recenziile sunt închise.