DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • claudiu
    acum 3 ani

    Delux Area GSM Timișoara dă dovadă de profesionalism. Sunt foarte mulțumit . Reparatii intr un timp foarte scurt . Staff nota 10 🥳🥳🥳 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Claudiu!
  • marius S.
    acum 3 ani

    Super de treaba băieții care se ocupa cu asta, te sfătuiesc, te ajuta, telefonul luat de la ei arata și funcționează impecabil

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm mult că ești mulțumit de telefon, mulțumim pentru review!
  • Andrei C.
    acum 3 ani

    Am făcut un schimb reușit am dat un iPhone pe un Samsung s22 ultra și funcționează foarte bine, recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim că ne-ai ales, să îl folosești sănătos!
  • Mirela B.
    acum 3 ani

    Foarte mulțumită. Personal amabil și produse sigure. Recomand cu încredere !

  • Ciutean O.
    acum 3 ani

    In urma achiziționării unui produs in cadrul firmei, recenzia mea este una pozitivă , profesioniști, promit , garanție , super staff !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru review-ul tău, Octavian!
  • Alina S.
    acum 3 ani

    Servicii impecabile, profesionalism din partea personalului, reparații efectuate într-un timp foarte scurt, așadar recomand cu placere DELUX AREA GSM!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Alina!
  • Alin N.
    acum 3 ani

    Foarte mulțumit de serviciul oferit de „Delux Area GSM”. Personal amabil si produse sigure. Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, mulțimi!
  • Dorian D.
    acum 3 ani

    Sunt foarte mulțumit și impresionat de toate serviciile oferite !
    Felicitări personalului și mult succes în continuare !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult! Vă mia așteptăm cu drag când veți avea nevoie.
  • Horatiu R.
    acum 3 ani

    Servicii ireproşabile, comunicare excelenta, am primit transportul din partea casei pentru produsele cumparate prin ordin de plată .
    Încredere 💯
    Voi reveni si pentru alte cumpărături!

    Răspunsul proprietarului
    Te mai așteptăm cu drag! Mulțumim frumos pentru review!
  • Silviu P.
    acum 3 ani

    Foarte multumit, mi-au reparat un telefon in nici 2 ore cu inlocuire piese. Foarte amabili si profi. Recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentur că ne-ai ales, Silviu!

Recenziile sunt închise.