DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Maria B.
    acum 3 ani

    Recomand , sunt foarte multumita de serviciile lor, sunt de incredere si foarte amabili, în mai putin de o ora mi-au înlocuit un display la telefon Samsung S 22 Ultra.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucură tare mult să auzim asta, Maria! Mulțumim.
  • Petre V.
    acum 3 ani

    A doua oara când cumpăr de aici și sunt foarte mulțumit, nicio surpriza neplăcută sau ceva asemănător! Comandați cu încredere

    Răspunsul proprietarului
    Clineții ce se întorc sunt tot timpul un semn că ne facem treaba bine și ne bucură enorm de mult, mulțumim frumos pentru review și te mai așteptăm cu drag!
  • Cosmina P.
    acum 3 ani

    Am achizițonat un produs impecabil de la acest gsm! Nu am avut nici o problema pana acum cu el! Felicitări pentru respectul dat clienților voștri !🥳 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult de încredere și recomandare, Cosmina!
  • Eugen S.
    acum 3 ani

    Am inlocuit un display la un telefon Apple acum ceva saptamani. Reparatia a fost rapida si bine facuta, angajatii au fost de mare ajutor si prompti! Display-ul merge foarte bine!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm mult că totul merge perfect. Te mai așteptăm pe la noi când vei avea nevoie!
  • Ciocani P.
    acum 3 ani

    Foarte de treaba echipa !!! Cât timp am stat sa imi repare telefonul am primit o cafea din partea casei !!! Foarte amabila toată lumea!!recomad cu cea mai mare plăcere sa mergeți la ei!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de recomandare!
  • viorel M.
    acum 3 ani

    Foarte mulțumit pentru că am luat telefon acum 2 ani și totul e ok cu el! Personal și locație top!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, Viorel. Te mai așteptăm cu drag oricând vei avea nevoie!
  • Cristian A.
    acum 3 ani

    Telefonul nu mai incarca. A fost reparat in decurs de o ora. Tot ce avea era un connector care nu facea bine contact in telefon. Foarte promti si profesionisti!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm mult, Cristian, mulțumim frumos!
  • FLOREA B.
    acum 3 ani

    Sint foarte multumit de colaborarea cu dumneavoastra și de serviciile de calitate profesionalism amabilitate și de punctualitatea pe care o acordați clienților va mulumesc

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucură tare mult să auzim acest lucru, mulțumim frumos și vă mia așteptăm cu drag când va fi nevoie!
  • Stecko G.
    acum 3 ani

    Am achizitionat o drona Dji mini 2, foarte multumit atat de calitatea produsului cat si experienta cumparator-vanzator. Baieti de nota 10

    Răspunsul proprietarului
    Să o folosești sănătos, Gabi. Mulțumim frumos!
  • Diana P.
    acum 3 ani

    Recomand! Profesionişti, foarte amabili si preturi bune. Felicitari pt calitatea serviciilor oferite.

Recenziile sunt închise.