DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • lemar D.
    acum 3 ani

    Sunt Foarte mulțumită de IP care l-am cumpărat dela Dvs. A ajuns într-o stare excelenta recomandat cu drag sunteți oameni serioși și voi mai cumpără dela dvs.🥰🥰💋 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru încrederea acordată!
  • Mihai S.
    acum 3 ani

    Felicitări atât pentru calitatea produsului comercializat,cât și pentru felul în care am fost tratat.Am cumpărat un telefon de care sunt extrem de mulțumit.Respectele mele!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult și te mai așteptăm cu drag!
  • Cazacu R.
    acum 3 ani

    Plăcut surprins din multe puncte de vedere! Aparte de promptitudinea cu care au răspuns chiar și duminica(în afara programului) și dupa câteva eforturi am achiziționat un IPhone XS chiar impecabil din toate punctele de vedere.Chiar recomand !!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim frumos Razvan de apreciere. Te mai asteptam cu drag.
  • tatu L.
    acum 3 ani

    Sunt foarte mulțumită de telefonul achiziționat, un Samsung S9 plus. Raport calitate -pret foarte bun. Am primit și garanție 6 luni. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos, Leonard!
  • Iustina M.
    acum 3 ani

    Profesionalism, preturi foarte bune, rapiditate și mult respect. Voi reveni de cate ori voi avea nevoie.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucură să auzim acest lucru, mulțumim frumos și te asteptăm cu drag!
  • Claudiu G.
    acum 3 ani

    Cel mai bun si sigur magazin de telefoane. Orice problema aparuta, solutionata impecabil de profesional si rapid, iar cu produsele achizitionate de aici nu am nicio problema.
    Asteptam Iphone14! 💪 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult!
  • Vio V.
    acum 3 ani

    Servicii rapide și de calitate , recomand ! Reparațile se fac în aceeași zi tocmai de asta am lăsat 5 stele!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult de review!
  • pavel S.
    acum 3 ani

    Un service serios. Am dus la reparat de mai multe ori telefoane, întodeauna problemele ai fost rezolvate prompt şi foarte rapid.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Pavel!
  • Cosmin E.
    acum 3 ani

    Personalul sa comportat exemplar. Cu răbdare și mult bun simt.
    Telefonul achiziționat a fost impecabil și fără absolut nici un defect .
    Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult, Cosmin. Mulțumim frumos!
  • Daria I.
    acum 3 ani

    Am achiziționat recent un telefon, iar personalul a fost foarte drăguț, mi a oferit informațiile necesare și servicii de calitate. Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos!

Recenziile sunt închise.