DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Norbert K.
    acum 3 ani

    Am comandat un Macbook, a venit foarte bine ambalat si sigilat. Calitatea produsului super-buna, livrare rapida. Sunt extrem de multumit!

    Răspunsul proprietarului
    Să îl folosești sănătos!
  • Costica A.
    acum 3 ani

    Comunicare prompta si eficienta, livrare foarte rapida cu deschidere colet, produsul primit este la fel ca în descrierea telefonica si funcționează ca unul nou.
    Nota 10, felicitări!
    Am achiziționat Samsung Note 10.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că totul este cum ți-ai dorit, Costica. Să îl folosești sănătos și să te bucuri de el!
  • Diana A.
    acum 3 ani

    Totul a fost la superlativ, de la telefonul cumparat, pana la angajatii care sunt extrem de amabili si de foarte mare ajutor. Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Diana!
  • Florin L.
    acum 3 ani

    Un service superb cu oameni de calitate care îți s-ar mereu in ajutor

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult, Florin!
  • Ioan P.
    acum 3 ani

    Super calitate, promptitudine și seriozitate, o firmă de încredere, care chiar se interesează de produsele vândute cum și în ce stare ajung la cei ce cumpără de la ei. Respectele mele. În sfârșit am găsit o firmă serioasă.

  • Daniela M.
    acum 3 ani

    Interacțiunea cu personalul Deluxe GSM a fost una foarte plăcută, au fost foarte amabili si promți. Am achizitionat un telefon de care sunt foarte multumita, precum si folie de protectie si husă. Multumesc! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că totul a fost bine, te așteptăm cu drag cu drag oricând!
  • Casa D.
    acum 3 ani

    Am cumparat un iphone 14 pro max gold de la ei… totul OK, m au salvat de Craciun cu cadoul sotiei. Nota 10 + cu 3 stelutze

  • M J.
    acum 3 ani

    Super mulțumit de prețuri și servicii!
    Echipă foarte faină, receptivă la orice problemă. Oferta foarte variată atât la telefoane noi cât și SH.
    Recomand cu încredere!
    Mulțumesc pentru oferta făcută!

    Răspunsul proprietarului
    Cu cel mai mare drag, te mai așteptăm pe la noi!
  • Caius L.
    acum 3 ani

    Am cumparat o pereche de casti Air Pods 3. Sunt foarte multumit de calitatea produsului cat si de calitatea oamenilor care mi l-au vandut.
    Au fost foarte disponibili si transparenti !

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim asta, Caius. Să le folosești sănătos, te mai așteptăm!
  • Alexandra C.
    acum 3 ani

    100% multumita!!! Recomand cu incredere😊
    E al doilea telefon achizitionat pentru mine si sunt super incantata si multumita!!! Sa nu mai zic ca sotul cumnata toata familia clienti fideli😋😋♥️🥰♥️🥰 …

    Răspunsul proprietarului
    Ce ne bucurăm să auzim asta, ne bucurăm că ne ești alături de atâta timp, Alexandra! mulțumim pentru tot!

Recenziile sunt închise.