Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Irina H.
    acum 1 an

    O adevărată „clinica” de profesioniști nu numai pentru telefoane ci și pentru posesori.Personal bine pregătit și empatic cu multa răbdare și înțelegere.Îti face placere sa vii aici.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru cuvintele frumoase! Ne bucurăm că ați avut o experiență pozitivă și că ați apreciat profesionalismul și empatia echipei noastre. Ne străduim să oferim servicii excelente atât pentru telefoane, cât și pentru clienții noștri. Așteptăm cu plăcere să vă revedem!
  • Rebeca F.
    acum 1 an

    O părere bună,sunt mulțumită de serviciile oferite

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru părerea bună! Ne bucurăm că sunteți mulțumită de serviciile oferite!
  • Tudor S.
    acum 1 an

    Sunt client de mult timp si niciodata nu am avut vreo nemultumire! Recomand

  • Vasile Z.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumit! Servicii foarte bune !

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! Ne bucurăm că ați fost foarte mulțumit de serviciile noastre!
  • fosila N.
    acum 1 an

    Am o parere foarte buna despre serviciile dvs!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru părerea foarte bună! Ne bucurăm că ați fost mulțumit de serviciile noastre!
  • ermina S.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumită de serviciile oferite.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim că sunteți foarte mulțumită de serviciile noastre. Vă mulțumim pentru feedback și așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou cu aceeași dedicație.
  • Catalin B.
    acum 1 an

    Sunt foarte multumit!M-ati ajutat foarte frumos si rapid.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! Ne bucurăm că ați fost foarte mulțumit și că v-am putut ajuta rapid și frumos.
  • Geta T.
    acum 1 an

    Sunt mulțumită de toate serviciile,interacționează foarte frumos cu clienții,prompți și rapizi.Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback-ul dvs. pozitiv și pentru recomandare! Ne bucurăm că ați fost mulțumită de serviciile noastre și de interacțiunea cu echipa noastră. Așteptăm cu plăcere să vă servim din nou!
  • Iulian R.
    acum 1 an

    Când un client vine la gsm cu gândul să-şi rezolve o mică problemă, crede că o să plece satisfăcut.
    Ajunge acasă şi vede cum folia pusă pe telefon se desprinde waw nu a trecut nici 48 de ore Da eu personal nu mai calc pe la GSM

    Răspunsul proprietarului
    Îmi pare rău să aud despre experiența dumneavoastră neplăcută și înțeleg frustrarea provocată de această situație. Ne dorim să oferim clienților noștri servicii de cea mai înaltă calitate și să plece mulțumiți, iar ceea ce ați întâmpinat nu reflectă standardele pe care ne străduim să le menținem. Vă rugăm să ne dați ocazia de a remedia problema. Puteți reveni în magazinul nostru cu telefonul și folia, iar noi vom asigura o inlocuire a foliei fără costuri suplimentare, în cadrul garanției de care beneficiază. Suntem aici pentru a ne asigura că plecați mulțumit și că experiența dumneavoastră cu noi este una pozitivă. Vă mulțumim pentru feedback și sperăm să aveți încredere în noi pentru a corecta această situație.
  • Cristian I.
    acum 1 an

    Par o echipa de profesionisti si spun asta pentru ca de cate ori am apelat la serviciile lor, au rezolvat foarte bine ceea ce le-am cerut. Asta ma face sa cred ca fac bine ceea ce fac ei acolo si nu pot decat sa le urez succes in continuare.
    O zi frumoasa

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru apreciere și încredere! Suntem încântați că sunteți mulțumit de profesionalismul nostru. Așteptăm să vă ajutăm și în viitor.

Recenziile sunt închise.