Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • oana M.
    acum 1 an

    Ador acest loc!!! De fiecare data când întâmpin probleme sau am nevoie de o husa noua calitativa , aici intenționez sa vin !!! Produse de înaltă calitate ,angajați plăcuți si nerăbdători sa te ajute ❤️

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru entuziasmul și loialitatea dumneavoastră! Ne bucurăm că produsele noastre de înaltă calitate și serviciul angajaților noștri vă determină să reveniți. Așteptăm cu nerăbdare să vă ajutăm din nou!
  • Vasile S.
    acum 1 an

    Foarte mulțumit, recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recomandarea dumneavoastră! Ne bucurăm că sunteți foarte mulțumit de serviciile noastre
  • Ludmila Z.
    acum 1 an

    Sunt mulțumită.Personalul este amabil si competent si le doresc succes si multă sănătate.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback și pentru urările frumoase! Ne bucurăm că ați fost mulțumită de amabilitatea și competența personalului nostru.
  • Ion A.
    acum 1 an

    De la ușa de când am întrat am fost primit frumos după dorința mea, o căldură și un zâmbet la fiecare. Sa va dea Dumnezeu răbdare și putere cu toți oamenii.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru aprecierile calde! Ne bucură că v-am oferit o experiență plăcută. Așteptăm cu nerăbdare să vă revedem și să vă servim din nou cu aceeași căldură și zâmbet.
  • Anda M.
    acum 1 an

    Sunmultumita și recomand tuturor sa vina un incredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recomandarea dvs. și pentru încrederea acordată! Ne bucurăm că sunteți mulțumită și așteptăm cu plăcere să întâmpinăm și pe ceilalți clienți cu aceeași calitate a serviciilor.
  • Irina L.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumita de serviciile dumneavoastră!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim asta! Vă mulțumim pentru feedback și așteptăm cu nerăbdare să vă oferim și în viitor aceeași calitate a serviciilor.
  • Toader C.
    acum 1 an

    O parere foarte buna.Sunt ok serviciile.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru părerea foarte bună! Ne bucurăm că ați fost mulțumit de serviciile noastre.
  • Constantin V.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumită de serviciile dvs.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim asta! Vă mulțumim pentru feedback și așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou!
  • Anca F.
    acum 1 an

    O părere foarte bună, în primul rând, personalul foarte amabil. Voi reveni cu drag de câte ori voi avea nevoie.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru cuvintele dvs. de laudă și pentru încrederea arătată serviciilor noastre! Ne bucurăm că sunteți mulțumit de amabilitatea personalului și așteptăm cu nerăbdare să vă ajutăm și în viitor.
  • Any M.
    acum 1 an

    Foarte mulțumită. Recomand!Personal profesionist și amabil.

Recenziile sunt închise.