Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Elena M.
    acum 1 an

    Sunt foarte multumita de serviciile dvs,promptitudine si zambet.Voi mai reveni la dvs cu mare drag.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback-ul frumos! Ne bucurăm că ați fost mulțumită de serviciile noastre, de promptitudine și de zâmbetul echipei. Vă așteptăm cu mare drag să reveniți!
  • Cosmin J.
    acum 1 an

    Foarte mulțumit, servicii de buna calitate!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! Ne bucurăm că sunteți foarte mulțumit și că ați apreciat calitatea serviciilor noastre. Vă așteptăm cu drag să reveniți!
  • Nina N.
    acum 1 an

    Felicitări echipei tinere de la Clinica G.S.M., ce dovedește profesionalism, o atitudine pozitivă și atenție față de client! Mulțumesc pentru rezolvarea problemelor legate de cardul de memorie, de viruși etc. ale telefonului meu! Vă asigur de tot respectul meu!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim profund pentru cuvintele dvs. calde și aprecierea profesionalismului, atitudinii pozitive și atenției echipei noastre. Ne bucurăm că am putut rezolva problemele telefonului dvs. eficient și vă suntem recunoscători pentru încrederea și respectul acordat. Așteptăm cu nerăbdare să vă oferim asistență și în viitor!
  • Agurita T.
    acum 1 an

    O parere foarte buna si servicii ireprosabile.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru părerea excelentă și aprecierea serviciilor noastre! Ne bucurăm că ați fost pe deplin mulțumit și vă așteptăm cu drag să reveniți!
  • Cornelia B.
    acum 1 an

    Sunt foarte multumita de
    serviciile oferite!

    Răspunsul proprietarului
    Apreciem feedback-ul dumneavoastră! Este o bucurie să știm că sunteți foarte mulțumită de ceea ce oferim.
  • Claudiu S.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumit de serviciile oferite!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback-ul dvs. pozitiv! Ne bucurăm că sunteți foarte mulțumit de serviciile noastre. Așteptăm cu plăcere să vă servim din nou!
  • Nelu S.
    acum 1 an

    Am revenit cu încredere. Sunt foarte mulțumit!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru încredere și pentru feedback! Ne bucurăm că sunteți foarte mulțumit de serviciile noastre!
  • Maria D.
    acum 1 an

    Foarte mulțumiți de servicii și personal.Venim cu mare drag și după doi ani tot aici am rezolvat problemele.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru loialitatea dumneavoastră și pentru cuvintele frumoase! Ne bucurăm că sunteți mulțumiți de serviciile și personalul nostru și că ne-ați ales din nou pentru a vă rezolva problemele. Așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou!
  • Dominte C.
    acum 1 an

    Servicii bune, personal amabil, mi au rezolvat problema în cel mai scurt timp posibil! Mulțumesc !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback! Suntem încântați că am putut să vă oferim servicii rapide și de calitate. Vă așteptăm oricând cu drag!
  • Viorica H.
    acum 1 an

    Am mai fost si suntem foarte mulțumiți.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru loialitatea dumneavoastră și pentru feedback-ul pozitiv! Ne bucurăm că sunteți mulțumiți de serviciile noastre și așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou!

Recenziile sunt închise.