Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Tecla T.
    acum 1 an

    A mai fost la dvs și sunt mulțumită de serviciile oferite.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru fidelitate și pentru aprecierea serviciilor noastre! Ne bucurăm că sunteți mulțumită și vă așteptăm cu drag să reveniți ori de câte ori aveți nevoie!
  • Dragos C.
    acum 1 an

    Servicii de foarte bună calitate, cu un personal amabil și profesionist! Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recomandare și pentru aprecierea calității serviciilor și profesionalismului echipei noastre!
  • Elena S.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumită de serviciile de la voi!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim mult pentru feedback! Ne bucurăm că sunteți foarte mulțumită de serviciile noastre!
  • Mihaita G.
    acum 1 an

    Defectul telefonului:sticla ecranului spartă . Reparația făcută repede și de bună calitate. Voi reveni la ei dacă voi mai avea și alte probleme cu telefonul pe viitor .

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback și pentru aprecierea privind calitatea și rapiditatea reparației! Ne bucurăm că ați fost mulțumit și vă așteptăm cu drag oricând aveți nevoie de ajutor!
  • Vio T.
    acum 1 an

    Personal amabil și foarte bine pregătit, servicii de foarte buna calitate, promptitudine și profesionalism !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru cuvintele dvs. de laudă și aprecierea detaliată a serviciilor noastre. Ne bucurăm că sunteți mulțumit. Așteptăm cu plăcere să vă servim din nou!
  • Dan
    acum 1 an

    am avut in urma cu 2- 3 ani o experienta neplacuta, m-am dus cu un iphone sa i schimb folia si nu mai pornea, am platit mai mult dar telefonul nu a mai fost ok dupa rescrierea softului.Anul acesta am fost refuzat cu inlocuirea foliei la un z fold, raspunsul a fost; nu se poate.Solutia?alt telefon..

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim că ați împărtășit experiența dumneavoastră și ne pare sincer rău pentru neplăcerile întâmpinate în trecut. Ne străduim să îmbunătățim continuu calitatea serviciilor noastre și regretăm că întâlnirea dumneavoastră cu noi nu a fost pe măsura așteptărilor. În ceea ce privește situația recentă cu modelul Z Fold, din păcate, în prezent nu dispunem de folii specifice pentru acest model de telefon. Aceste dispozitive necesită un tip special de folie de protecție pe care, momentan, nu îl avem. Suntem mereu deschiși să vă oferim alternative sau să vă ajutăm cu alte servicii și sperăm să găsim o soluție care să vă fie de ajutor. Vă mulțumim pentru înțelegere și rămânem la dispoziția dumneavoastră pentru orice alte informații sau asistență de care ați putea avea nevoie.
  • daniel D.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumit de serviciile oferite.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! Ne bucurăm că ați fost foarte mulțumit de serviciile oferite!
  • Mariana L.
    acum 1 an

    Sunt mulțumită de serviciile prestate și personal amabil.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim că sunteți mulțumită de serviciile noastre și de amabilitatea personalului. Vă mulțumim pentru feedback!
  • Maria B.
    acum 1 an

    O părere foarte bună,sunt mulțumită de servicii.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback-ul dvs. pozitiv! Ne bucurăm că serviciile noastre v-au mulțumit. Așteptăm cu plăcere să vă servim din nou.
  • Lacramioara T.
    acum 1 an

    Am găsit un personal foarte bine pregătit și care m-a ajutat de fiecare dată să rezolv orice problemă am avut.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! Ne bucurăm că ați găsit un personal bine pregătit și că v-am putut ajuta de fiecare dată în rezolvarea problemelor.

Recenziile sunt închise.