Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dana C.
    acum 1 an

    Foarte mulțumită de dumneavoastră și de servicii!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru încrederea acordată! Suntem fericiți că v-am putut oferi soluții de care sunteți pe deplin mulțumită.
  • Ştefan D.
    acum 1 an

    Foarte mulțumit de serviciile oferite recomand cu încredere 🙏🏻 …

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback și pentru încrederea acordată! Ne bucurăm că sunteți foarte mulțumit de serviciile noastre și vă mulțumim pentru recomandare!
  • Malina C.
    acum 1 an

    Personalul este foarte amabil, bine informat, iar experienta in magazin este una cat se poate de placuta. Recomandarea facuta a fost una sincer care m-a ajutat sa imi rezolv problema repede.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru cuvintele frumoase și pentru că ați remarcat amabilitatea și expertiza echipei noastre! Ne bucurăm că recomandarea noastră v-a fost de ajutor și că ați avut o experiență plăcută în magazin. Așteptăm cu plăcere să vă servim din nou!
  • Miruna D.
    acum 1 an

    Foarte bine pus, puțin difera culorile față de pe display-ul original si mi s-a spus ca vine următoarea zi si de fapt a durat 2 zile.😊🙏 …

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback și pentru recenzie! Ne pare rău pentru mica întârziere și diferența de culori, vom lucra la îmbunătățirea acestor aspecte. Apreciem încrederea și ne bucurăm că ați fost mulțumit de restul serviciilor noastre!
  • Luminita M.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumită de serviciile prestate!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback-ul pozitiv! Este o plăcere să știm că sunteți foarte mulțumită de colaborarea cu noi.
  • maria N.
    acum 1 an

    Sunt foarte mulțumită de ajutorul dat. Mulțumim mult

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm să auzim că sunteți mulțumită de ajutorul primit! Vă mulțumim și noi pentru feedback.
  • Iuliana R.
    acum 1 an

    O părere bună,sunt mulțumită de serviciile oferite.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru părerea bună! Ne bucurăm că sunteți mulțumită de serviciile oferite!
  • Marius I.
    acum 1 an

    Mi s a aplicat o folie de silicon acum 2 ani si inca este in stare buna, acum aplic pe noul telefon acelasi tip de folie, sper sa ma tina la fel 😁. Deci recomand cu incredere …

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim mult pentru feedback și pentru recomandare! Ne bucurăm să auzim că folia de silicon a rezistat atât de bine și suntem siguri că noua folie va oferi aceeași durabilitate. Ne face plăcere să vă fim de ajutor!
  • Raluca B.
    acum 1 an

    Nu sunt mulțumită! Am dus un telefon cu probleme la mufa de încărcare. S-a înlocuit dar am luat telefonul cu probleme la microfon. A doua zi am fost și le-am prezentat situația, dar nu si-au asumat.
    Preturile sunt foarte mari ,iar serviciile foarte proaste. Lipsa de profesionalism . Folia pentru ecran foooarte slab calitativ și scumpă. Nu oferă protecția necesară.
    Nu recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru aducerea la cunoștință a situației întâmpinate. Ne cerem scuze pentru orice neînțelegeri și dorim să clarificăm că intervenția tehnică a fost realizată pe mufa de încărcare, nu pe microfonul telefonului. Înțelegem importanța clarității și preciziei în comunicarea detaliilor tehnice și ne străduim să asigurăm transparență în toate interacțiunile noastre. În plus, în ceea ce privește folia pentru ecran, aceasta este acoperită de garanție. Dacă întâmpinați probleme cu aceasta, vă invităm să reveniți la service pentru a beneficia de suportul adecvat conform termenilor de garanție. Ne angajăm să îmbunătățim continuu calitatea serviciilor noastre și apreciem feedback-ul dumneavoastră. Vă stăm la dispoziție pentru orice alte informații sau asistență de care aveți nevoie.
  • adya A.
    acum 1 an

    Firma mai mult decât neserioasa, angajați care dovedesc o crasa lipsa de profesionalism fata de client. Am lăsat la reparat un telefon, m-au sunat ca nu se poate repara, dar pot salva datele pe un stick USB sau alt telefon, aproximativ 40 Gb. M-am întors la sediu cu un stick nou, am plătit transferul de date, a rămas ca ma suna când e gata. La o săptămâna am mers eu la ei pentru ca nu m-a sunat nimeni. Mi a-a spus ca nu e gata, mai durează cam o ora pt ca sunt 40 de Gb, dar ma suna imediat ce e gata. După 15 minute m-au sunat ca nu mai au back-up-ul meu pentru ca la o săptămâna hardurile lor se șterg automat. Dar ca dacă aduc din nou telefonul la ei, rezolva și îmi returnează și banii. După încă un drum la ei, încă un “va suna colegii când e gata” am revenit eu fără sa fiu sunată după 3 zile ca sa îmi spună ca nu au ce sa mai facă, au doar câteva date salvate- un pic peste 130 mb. Rezumat: după 2 săptămâni, 4-5 drumuri la ei și mult timp pierdut in sediu am rămas cu in stick cumpărat, am primit banii înapoi, dar am rămas și fără pozele de peste 2 ani din telefon. Morala: de evitat cât posibil.

    Răspunsul proprietarului
    Îmi pare sincer rău pentru experiența neplăcută pe care ați avut-o și înțeleg complet frustrarea dumneavoastră. Ne cerem scuze că serviciul primit nu a fost pe măsura așteptărilor. Vă mulțumim pentru feedback-ul detaliat, care este esențial pentru noi în îmbunătățirea serviciilor. Suntem conștienți că acest incident a cauzat inconveniente semnificative și apreciem răbdarea dumneavoastră în această situație. Ne bucurăm că banii pentru serviciul nerealizat v-au fost returnați. Dacă există ceva ce putem face pentru a compensa experiența neplăcută sau dacă doriți să discutați mai multe despre acest caz, vă încurajăm să ne contactați direct. Dorim să vă asigurăm că facem tot posibilul pentru a evita repetarea unor asemenea greșeli și să ne îmbunătățim constant serviciile.

Recenziile sunt închise.