Clinica GSM Iasi
Descoperă telefoane și accesorii GSM, vinde dispozitivele tale vechi și repară telefoane, tablete sau smartwatch-uri defecte. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 15 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”
Foarte mulțumită de dumneavoastră și de servicii!
Foarte mulțumit de serviciile oferite recomand cu încredere 🙏🏻 …
Personalul este foarte amabil, bine informat, iar experienta in magazin este una cat se poate de placuta. Recomandarea facuta a fost una sincer care m-a ajutat sa imi rezolv problema repede.
Foarte bine pus, puțin difera culorile față de pe display-ul original si mi s-a spus ca vine următoarea zi si de fapt a durat 2 zile.😊🙏 …
Sunt foarte mulțumită de serviciile prestate!
Sunt foarte mulțumită de ajutorul dat. Mulțumim mult
O părere bună,sunt mulțumită de serviciile oferite.
Mi s a aplicat o folie de silicon acum 2 ani si inca este in stare buna, acum aplic pe noul telefon acelasi tip de folie, sper sa ma tina la fel 😁. Deci recomand cu incredere …
Nu sunt mulțumită! Am dus un telefon cu probleme la mufa de încărcare. S-a înlocuit dar am luat telefonul cu probleme la microfon. A doua zi am fost și le-am prezentat situația, dar nu si-au asumat.
Preturile sunt foarte mari ,iar serviciile foarte proaste. Lipsa de profesionalism . Folia pentru ecran foooarte slab calitativ și scumpă. Nu oferă protecția necesară.
Nu recomand!
Firma mai mult decât neserioasa, angajați care dovedesc o crasa lipsa de profesionalism fata de client. Am lăsat la reparat un telefon, m-au sunat ca nu se poate repara, dar pot salva datele pe un stick USB sau alt telefon, aproximativ 40 Gb. M-am întors la sediu cu un stick nou, am plătit transferul de date, a rămas ca ma suna când e gata. La o săptămâna am mers eu la ei pentru ca nu m-a sunat nimeni. Mi a-a spus ca nu e gata, mai durează cam o ora pt ca sunt 40 de Gb, dar ma suna imediat ce e gata. După 15 minute m-au sunat ca nu mai au back-up-ul meu pentru ca la o săptămâna hardurile lor se șterg automat. Dar ca dacă aduc din nou telefonul la ei, rezolva și îmi returnează și banii. După încă un drum la ei, încă un “va suna colegii când e gata” am revenit eu fără sa fiu sunată după 3 zile ca sa îmi spună ca nu au ce sa mai facă, au doar câteva date salvate- un pic peste 130 mb. Rezumat: după 2 săptămâni, 4-5 drumuri la ei și mult timp pierdut in sediu am rămas cu in stick cumpărat, am primit banii înapoi, dar am rămas și fără pozele de peste 2 ani din telefon. Morala: de evitat cât posibil.