Clinica GSM Iasi
Descoperă telefoane și accesorii GSM, vinde dispozitivele tale vechi și repară telefoane, tablete sau smartwatch-uri defecte. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 15 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”
Mi s-a pus folia pe camera telefonului greșit și nu mai mergea microfonul telefonului , am ajuns la magazinul de unde am achiziționat telefonul crezând ca are o defecțiune și mi au transmis de către cei de la magazin ca nu a fost pusă folia pe camera corespunzător, probând în magazin asta s-a și confirmat iar folia mi a așezat-o corespunzător un reprezentat al magazinul de unde am achiziționat telefonul.Chiar dacă de prima dată nu a fost ștearsă camera cum trebuie și a rămas praf sub folia pusă mi au transmis cei de la clinicaGSM ca îmi vor comanda altă folie și nici după o săptămână nu am fost sunată să mi o schimbe . Sunt unii angajați care nu au nici cele mai elementare informații legat de așezarea foliilor pe ecranele telefoanelor/camerelor. Mă mir cum fac față la lucrurile mai complicate !
Oameni simpatici, amabili, profesionisti si eficienti, care nu agreeaza vibe-ul de cercetas in timpul programului de lucru 🙂
Folia schimbata in 5 minute, si asta doar pentru ca am mai consumat ceva timp cu amabilitati.
Top!
La nici 24h de la aplicarea foliei, deja se desprindea. Adaug și că mi a fost recomandata o folie de tip privacy, prin care totul se vede neclar. În condițiile în care am cerute folie de silicon normală, nu aveam de unde sa știu cum va arăta această pe telefon, am mers pe încrederea personalului. După 5,10 minute de stat pe telefon te dor ochii și ai impresia că nu vezi bine.
Un personal foarte amabil și bine pregătit. Recomand cu încredere!
Experienta mea a fost una foarte, foarte proasta! Am dus telefonul pentru ca nu se încarca! Am plătit 300 lei . L au ținut 6 ore ! Am ajuns acasă și surpriză! Nu se incarca !
M am întors în magazin și ce sa vezi Am primit vestea ca o sa mai facă o modificare și nu o sa ma coste nimic ! Pe toate geamurile scrie ca acorda garanție pe viata !!! O gluma macabra! Nu mi se făcea o favoare mi a spus ca am garanție! O gașcă de neserioși ! Când ajungi cu telefonul au grija sa spună ca costă 100 lei verificarea și dacă refuz reparația plătesc acești bani !
Bună ziua! Am avut o experiență excelentă la aceasta clinica. Echipa este profesionistă, amabilă și foarte rapidă în rezolvarea problemelor. Am dus telefonul pentru o reparație la ecran și în mai puțin de o oră era ca nou. Prețurile sunt corecte, iar calitatea serviciilor este de top. Recomand cu încredere tuturor celor care au nevoie de reparații rapide și eficiente pentru telefon!
am fost astazi la clinica gsm din piatra neamt cu un iphone 12 mini sa ii schimb acumulatorul , dupa 10 minute aveam condens in camera de x1-x5 dar in schimb serviciile au fost unele foarte bune si au stat peste program pentru a imi schimba acumulatorul intre timp am fost sunat de catre directorul de firma si mi s-a zis ca pot sa revin oricand cu telefonul pentru a mi se inlatura problema
Din pacate sunteti neseriosi cand puneti folia protectie o puneti fara seriozitate deja se vad probleme nu a trecut nici 48 de ore
Personal foarte profesionist și amabil. Timpul de așteptare a fost 0, folia a fost pusă pe loc și am găsit imediat o husă perfectă. Prețurile sunt pentru toate bugetele, serviciile prompte. Recomand!