Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gabriela D.
    acum 1 an

    Mi s-a pus folia pe camera telefonului greșit și nu mai mergea microfonul telefonului , am ajuns la magazinul de unde am achiziționat telefonul crezând ca are o defecțiune și mi au transmis de către cei de la magazin ca nu a fost pusă folia pe camera corespunzător, probând în magazin asta s-a și confirmat iar folia mi a așezat-o corespunzător un reprezentat al magazinul de unde am achiziționat telefonul.Chiar dacă de prima dată nu a fost ștearsă camera cum trebuie și a rămas praf sub folia pusă mi au transmis cei de la clinicaGSM ca îmi vor comanda altă folie și nici după o săptămână nu am fost sunată să mi o schimbe . Sunt unii angajați care nu au nici cele mai elementare informații legat de așezarea foliilor pe ecranele telefoanelor/camerelor. Mă mir cum fac față la lucrurile mai complicate !

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rău pentru inconvenientul inițial și vă mulțumim că ne-ați oferit ocazia să corectăm situația. Suntem bucuroși că problema a fost rezolvată și că, în final, totul a fost în regulă. Apreciem răbdarea dumneavoastră!
  • Gabriel B.
    acum 1 an

    Oameni simpatici, amabili, profesionisti si eficienti, care nu agreeaza vibe-ul de cercetas in timpul programului de lucru 🙂
    Folia schimbata in 5 minute, si asta doar pentru ca am mai consumat ceva timp cu amabilitati.
    Top!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recenzia detaliată și entuziastă! Ne bucurăm enorm că ați apreciat profesionalismul, eficiența și amabilitatea echipei noastre. Este minunat să auzim că ați avut o experiență atât de pozitivă și că totul a decurs rapid și plăcut. Așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou cu același nivel înalt de serviciu.
  • Giorgia A.
    acum 1 an

    La nici 24h de la aplicarea foliei, deja se desprindea. Adaug și că mi a fost recomandata o folie de tip privacy, prin care totul se vede neclar. În condițiile în care am cerute folie de silicon normală, nu aveam de unde sa știu cum va arăta această pe telefon, am mers pe încrederea personalului. După 5,10 minute de stat pe telefon te dor ochii și ai impresia că nu vezi bine.

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rău pentru experiența pe care ați avut-o și vă mulțumim că ne-ați adus acest lucru în atenție. Vă asigurăm că folia are garanție, astfel că o putem înlocui sau, dacă preferați, puteți alege o altă variantă care să corespundă cerințelor dumneavoastră. Vă așteptăm în magazin pentru a rezolva situația cât mai repede posibil.
  • Capitanu L.
    acum 1 an

    Un personal foarte amabil și bine pregătit. Recomand cu încredere!

  • Daniel G.
    acum 1 an

    Experienta mea a fost una foarte, foarte proasta! Am dus telefonul pentru ca nu se încarca! Am plătit 300 lei . L au ținut 6 ore ! Am ajuns acasă și surpriză! Nu se incarca !
    M am întors în magazin și ce sa vezi Am primit vestea ca o sa mai facă o modificare și nu o sa ma coste nimic ! Pe toate geamurile scrie ca acorda garanție pe viata !!! O gluma macabra! Nu mi se făcea o favoare mi a spus ca am garanție! O gașcă de neserioși ! Când ajungi cu telefonul au grija sa spună ca costă 100 lei verificarea și dacă refuz reparația plătesc acești bani !

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rău că experiența dvs. nu a fost conform așteptărilor. În urma reparației inițiale, am constatat o altă defecțiune și am înlocuit componenta fără costuri suplimentare, conform politicii noastre de garanție pe viață. Ne dorim să oferim mereu servicii de calitate și suntem aici pentru a vă ajuta cu orice problemă.
  • Denisa B.
    acum 1 an

    Bună ziua! Am avut o experiență excelentă la aceasta clinica. Echipa este profesionistă, amabilă și foarte rapidă în rezolvarea problemelor. Am dus telefonul pentru o reparație la ecran și în mai puțin de o oră era ca nou. Prețurile sunt corecte, iar calitatea serviciilor este de top. Recomand cu încredere tuturor celor care au nevoie de reparații rapide și eficiente pentru telefon!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback-ul detaliat și pentru cuvintele frumoase! Suntem încântați că ați avut o experiență excelentă și că ați fost mulțumit de profesionalismul și promptitudinea echipei noastre. Vă așteptăm cu drag și pe viitor!
  • the_cow_zip 2.
    acum 1 an

    am fost astazi la clinica gsm din piatra neamt cu un iphone 12 mini sa ii schimb acumulatorul , dupa 10 minute aveam condens in camera de x1-x5 dar in schimb serviciile au fost unele foarte bune si au stat peste program pentru a imi schimba acumulatorul intre timp am fost sunat de catre directorul de firma si mi s-a zis ca pot sa revin oricand cu telefonul pentru a mi se inlatura problema

  • Iulian R.
    acum 1 an

    Din pacate sunteti neseriosi cand puneti folia protectie o puneti fara seriozitate deja se vad probleme nu a trecut nici 48 de ore

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim că ați adus această problemă în atenția noastră și ne pare rău pentru situația întâmpinată cu folia de protecție. Ne dorim să vă asigurăm că toate serviciile noastre sunt realizate cu cea mai mare atenție, iar satisfacția dumneavoastră este foarte importantă pentru noi. Vă reamintim că folia de protecție beneficiază de o garanție de 6 luni. Vă invităm să reveniți la noi cât mai curând posibil pentru a remedia orice problemă legată de aplicarea foliei. Echipa noastră este aici pentru a asigura că veți fi complet mulțumit de serviciile prestate. Vă mulțumim pentru înțelegere și așteptăm să reveniti pentru a inlocui folia in garantie.
  • Stefana C.
    acum 1 an

    Personal foarte profesionist și amabil. Timpul de așteptare a fost 0, folia a fost pusă pe loc și am găsit imediat o husă perfectă. Prețurile sunt pentru toate bugetele, serviciile prompte. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru cuvintele dvs. calde și recomandarea entuziastă! Suntem încântați că ați găsit tot ce v-ați dorit rapid și la prețuri potrivite. Abia așteptăm să vă oferim din nou o experiență de top.

Recenziile sunt închise.