Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Ştefan C.
    acum 2 ani

    Am schimbat bateria unui Macbook Pro la ei, totul okay, funcționează foarte bine.
    Apreciez faptul că au serviciul de ridicare a produsul de la adresa clientului + livrare înapoi, gratuit.
    A doua oară am avut o problemă cu același laptop, totul a fost rezolvat în mai puțin de câteva ore.

    Foarte profesioniști, răspund foarte repede atât telefonic cât și pe Wapp.

    Recomand cu mare drag!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim mult pentru recenzia dvs. și pentru cuvintele apreciative! Suntem încântați să auzim că ați fost mulțumit de serviciile noastre de schimbare a bateriei și de rapiditatea cu care am rezolvat problema laptopului dvs. Ne bucurăm că ați apreciat serviciul nostru de ridicare și livrare gratuită. La Clinica GSM, ne străduim să oferim soluții rapide și eficiente pentru clienții noștri. Vă mulțumim pentru recomandare și așteptăm cu drag să vă ajutăm și pe viitor! Cu respect, Echipa Clinica GSM
  • Ursu D.
    acum 2 ani

    Nu am avut o experienta atat de placuta. Dupa parerea mea, a durat cam mult pentru acest serviciu.
    Am mers cu iPhone 11 Pro Max in urma contactelor cu lichide. A stat in jur de 12 zile lucratoare la ei. (A stat 3 sapt dar avand in vedere ca s-a nimerit cu o sapt inainte de Craciun am calculat doar zilele lucratoare).
    Disconfortul principal fiind ca nu am fost anuntat ca va dura atat de mult, pentru ca as fi procedat diferit.
    Am acordat totusi 3 stele pentru ca pretul a fost mult mai mic decat m-as fi asteptat si intr-adevar mi-au pornit telefonul, chiar daca Face ID ul nu mai functioneaza dupa reparatie.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback-ul dumneavoastră și pentru aprecierea pe care ați arătat-o față de prețul serviciului nostru. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat de durata extinsă a reparației și pentru lipsa unei comunicări eficiente în această privință. Înțelegem cât de valoros este timpul dumneavoastră și regretăm orice inconvenient cauzat.Vă asigurăm că luăm măsuri pentru a îmbunătăți procesul nostru de comunicare, astfel încât clienții să fie informați în mod constant și precis despre evoluția serviciilor solicitate.Vă mulțumim pentru înțelegerea și răbdarea arătate și vă suntem recunoscători pentru că ne-ați adus această situație în atenția noastră, oferindu-ne oportunitatea de a ne îmbunătăți. Pentru orice nelămuriri sau nevoi suplimentare, vă stăm la dispoziție.Cu respect, Echipa Clinica GSM Iași
  • Radu C.
    acum 2 ani

    Cu adevărat profesioniști.
    Sunt client la ei încă de când aveau sediul pe Ștefan… Și primul și al doilea… Mi-au schimbat ecranul în trei sedii până acum. Mmda, am o mare problemă cu spart ecranele. În domeniul meu de activitate cred că mi-ar trebui un telefon CAT. Sau să nu mai iau mobilul la muncă.

    Dar am fost mereu servit cu zâmbetul pe buze și discount în funcție de promoții.. Acum au o promoție de Paște, așa că dacă aveți nevoie de ceva în domeniu GSM, reparații, folii sau accesorii, apelați cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Suntem profund recunoscători pentru recenzia dvs. pozitivă și pentru loialitatea dvs. de-a lungul anilor. Este întotdeauna o plăcere să vă avem ca client și să vă ajutăm cu orice necesități legate de telefoanele mobile. Ne bucurăm că ați apreciat serviciile noastre și atmosfera prietenoasă pe care echipa noastră se străduiește să o mențină. Vă mulțumim și pentru menționarea promoției noastre de Paște - suntem încântați să oferim aceste avantaje clienților noștri apreciați. Așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou în curând și să vă vedem zâmbetul când veți trece pragul sediului nostru.
  • Adrian R.
    acum 2 ani

    Bună ziua!
    Rapizi și competenți!
    Suntem foarte încântați de serviciile lor și recomandam cu încredere.

  • Ionut D.
    acum 2 ani

    Recomand cu încredere, personal foarte amabil, problema s a rezolvat foarte rapid, seriozitate, profesionalism, rapiditate!👏 …

  • Mariana F.
    acum 2 ani

    Recomand cu drag! Am fost in magazin și mi s a rezolvat problema foarte repede cu amabilitate! Servicii de calitate!

  • Vasile C.
    acum 2 ani

    Sunt foarte multumit, mereu vin aici .Recomand cu drag!

  • Radiodent C.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate si personal foarte amabil! Recomand!

  • Sfarghi A.
    acum 2 ani

    Nu recomand nici la dusmani sa vina la voi, serios vorbesc, am venit cu un telefon sa il repar si dupa ce au spus ca ma suna, nici macar nu m a sunat, deci deja denota neatentie si oragnizare proasta. Au spus ca s-a stricat placa de baza, ok, am incercat la alt gsm, in 2 zile e reparat, doar intreb, ati luat de la LPS licenta de tehnician pentru reparatii? Bineinteles daca aveti asa ceva, Mai bine vindeti casti, huse sau daca nu, inchideti clinica si faceti o cafenea, poate va iese mai bine. Eu care voiam sa ma angajez la voi…fereasca…

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. În primul rând, vreau să vă mulțumesc pentru ca v-ați luat din timpul dvs. să ne oferiți acest feedback. Suntem dezamăgiți să auzim că experiența dvs. la Clinica GSM nu a fost una pozitivă. Vă asigurăm că suntem dedicați să oferim servicii de top și că lucrăm constant pentru a ne îmbunătăți serviciile. De asemenea, suntem mândri să oferim garanție pe viață la toate reparațiile efectuate de echipa noastră. Dacă sunteți nemulțumiți de calitatea reparației, puteți să ne contactați în termen de 14 zile și vă vom returna banii integral. Ne cerem scuze încă o dată pentru experiența neplăcută avută la noi și vom lua în considerare feedback-ul dvs. pentru a îmbunătăți serviciile noastre în viitor. Sperăm să vă putem demonstra în viitor că suntem o companie de încredere și că vă vom oferi servicii de cea mai înaltă calitate. Cu sinceritate, Echipa Clinicii GSM
  • Pop P.
    acum 2 ani

    Am fost la ei cu un ALCATEL să îmi schimbe ecranul, când au văzut au spus că nu se poate la modelul meu de telefon, cu un aer superior și o greață in comportament de zici că i-am rugat cu pomană, am fost in alta parte și în aceeași zi l-au reparat

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare sincer rău pentru experiența dvs. la Clinica GSM. Este important pentru noi ca fiecare vizită să fie una plăcută și constructivă. E posibil să fi fost o confuzie sau o neînțelegere și, sincer, suntem surprinși de feedback-ul dvs, deoarece nu își amintește echipa noastră de acest incident. Oricum, vă asigurăm că ne pasă de toți clienții noștri și că luăm astfel de feedback-uri foarte în serios. Dacă doriți, vă rugăm să ne contactați direct pentru a discuta mai multe și a ne ajuta să înțelegem mai bine situația. Mulțumim pentru sinceritate și vă dorim o zi frumoasă!

Recenziile sunt închise.