Clinica GSM Iasi
Descoperă telefoane și accesorii GSM, vinde dispozitivele tale vechi și repară telefoane, tablete sau smartwatch-uri defecte. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 15 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”
Recomand! O echipă formată din oameni faini, serioși și profi! M-au ajutat să repar un telefon care nu a putut fi reparat de alții! Vă mulțumesc!
Experiența mea la ClinicaGSM Piatra Neamț a fost excelentă. Am venit pentru înlocuirea foliei de sticlă de pe iPhone și am fost impresionată de profesionalismul personalului și rapiditatea serviciului. Recomand cu încredere acest loc.
Cei mai buni oameni de calitate serioși și prompți , atunci când n-ai timp să îți duci telefonul și nu ai cum să stai prea mult fără telefon la oameni aceștia sunt soluția , vă mulțumesc mult pentru spirjinul acordat 🙏 recomand cu drag cei mai tari 💪 …
Astazi este prima data cand am fost in locatie si am fost intampinat de oameni profesionisti. De asemenea, am fost surprins intr-un mod placut pentru ca am fost ajutat intr-un timp foarte scurt, desi am ajuns cu cateva minute inainte de finalizarea programului. Va multumesc!
10/10
Am fost astăzi în locație pentru prima data. Nu numai ca am primit ajutor imediat si sunt super profesioniști, dar domnii au fost si super drăguți si mi-au dat o stare foarte bună, pe lângă ajutorul oferit.
Cu siguranță voi mai reveni pe viitor!
P. S. Sunt fata cu micro sd-ul 😁
Am fost pentru prima dată la ei cu o problemă legată de faptul că ecranul telefonului nu mai afișa acțiunile și pot spune că am avut parte de un serviciu profesionist, rapid (în nici 2 zile telefonul a fost gata) și de calitate. Recomand cu încredere. Cu siguranță voi reveni! 😀
Amabilitate. Seriozitate. Profesionalism. Corectitudine. Preturi bune.
Am avut de schimbat windosul la un laptop mai vechi si instalat pachetul office, curatare de praf si doar la ei am reusit.
Alte centre din Iasi nu au vrut sa se complice, spunand ca laptomul meu si-a facut stagiul de viata.
Multumesc mult si sper sa ramaneti cu acelasi valori!
4/10. Totul bine până la PREȚ. Va recomand sa evitati centrul Iasi -ului pt astfel de servicii 😀 Context: Am avut un iphone mai vechi de reparat, ceva banal cu un difuzor, mi-au luat aproape 200 de lei, mda. Asta cand acelasi telefon valoreaza 300 de lei pe olx
Un Service de nota 11! Profesioniști, corecți, deschiși către clienți și cu tarife mai mult decât decente!
Recent am avut o problema cu un IPhone 7+ și speranțele pentru recuperarea datelor erau spre zero (din punctul meu de vedere – pe iTunes primeam eroare atât la backup cât și la actualizare). Au rezolvat problema – fiind una minora pentru ei 🙂 – fără sa ‘adauge (cum fac alte service-uri) defecte hardware’. Mai mult mi-au propus mici reparații utile (mufa de încărcare) la prețuri mai mult decât bune. Recomand cu încredere!
Am avut o experiență extrem de neplăcută care m-a făcut să-mi pierd complet încrederea în acest tip de servicii. Am dus telefonul meu pentru o reparație minoră (înlocuire baterie iPhone), iar la scurt timp după ce l-am recuperat, am descoperit că persoana care s-a ocupat de repararea telefonului a accesat pozele mele personale fără permisiunea mea.
Când am lăsat telefonul la service, mi s-a spus că vor efectua reparația fără a accesa datele personale, însă nu a fost așa. Mi-am dat seama că pozele mele fuseseră deschise pentru că aplicația “Timp de utilizare” a sistemului iOS a înregistrat ca exact după ce telefonul a fost deschis au fost accesate pozele timp de 13 minute. Ba dimpotrivă, dansul a început să mintă spunându-mi tot felul de “vrăjeli” ca ar fi lăsat din greșeală deschis pe poze și continua cu minciuni în timp ce eu îi arătam exact ce a înregistrat sistemul de operare, orele exacte și momentele când a fost deschisă aplicația “Poze”.
Am contactat imediat service-ul pentru a raporta problema, dar răspunsul lor a fost evaziv și au negat orice implicare. Nu am primit nicio explicație plauzibilă sau scuze din partea lor. Mi se pare inadmisibil ca un astfel de comportament să aibă loc într-un mediu unde clienții ar trebui să se simtă în siguranță și protejați.
Această experiență a fost una dezamăgitoare și alarmantă. Nu voi recomanda niciodată nimănui și vă sfătuiesc să fiți foarte atenți atunci când vă lăsați dispozitivele personale în grija acestui service. Este crucial să se respecte confidențialitatea și să se asigure integritatea datelor personale, iar acest service a eșuat lamentabil în acest sens.