Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Odette B.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumită de serviciile lor. Recomand cu incredere! Niște copii geniali, educați, cu caracter și personalitate!

  • Luminita F.
    acum 2 ani

    Personal foarte dragut si amabil. Se găsesc soluții pentru orice situații, astfel încât oricine să plece cu zâmbetul pe buze!

  • Violeta D.
    acum 2 ani

    Servicii fără cusur, profesionalism , seriozitate, politețe răbdare și servicii de calitate. Pentru dnul Ionuț nota 10 cu felicitări ! Și pentru Dna Marinela aceeași notă !Mulțumesc mult Clinica GSM.

  • Pietro V.
    acum 2 ani

    Sint foarte multumit pt rapiditate si cordialitate….sint pt a 3 oara la ei. Recomand la totii.

  • Nicolae P.
    acum 2 ani

    Super , oameni de calitate și rezolvare rapida! Recomand ci toata ființa mea!

  • MedEstetic C.
    acum 2 ani

    Recomandam! Servicii de calitate si personal amabil!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim mult pentru recomandare! Suntem bucuroși că sunteți mulțumită de serviciile noastre și echipa noastră. Așteptăm cu plăcere să vă ajutăm și în viitor. Toate cele bune!
  • vioB T.
    acum 2 ani

    Am schimbat un display la ei mulțumit de servicii.

  • iusti A.
    acum 2 ani

    Mi-am dus telefonul la reparat să pot schimba sticla de pe ecran … când l-am ridicat nu îmi mai funcționa deblocarea facială .Culmea este ca înainte să-l duc la ei funcționa perfect.
    Clinica GSM oferă servicii de toată încrederea îți duci telefonul să ți-l repare și îți strică și alt ceva .

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rău să auzim despre experiența dvs. neplăcută. La Clinica GSM, ne dedicăm să oferim servicii de reparații de cea mai înaltă calitate și ne luăm foarte în serios orice feedback. Am încercat să vă identificăm în baza noastră de date, dar, din păcate, nu am găsit nicio înregistrare cu numele dvs. Apreciem dacă ne-ați putea contacta direct la 0371717474 sau office@clinicagsm.ro pentru a ne oferi mai multe detalii despre cazul dvs., astfel încât să putem investiga și a ne asigura că orice problemă este rezolvată în mod corespunzător. De asemenea, vă reamintim că oferim garanție pe viață la reparațiile efectuate și suntem gata să ne onorăm această promisiune. Dacă există orice probleme legate de reparația efectuată, vă invităm să reveniți la noi pentru a beneficia de această garanție. Ne pare rău pentru orice neplăceri și sperăm să avem ocazia de a remedia situația cât mai curând posibil. Cu respect, Echipa Clinica GSM
  • Tiberiu A.
    acum 2 ani

    Multumit de profesionalismul din magazin. Am fost de mai multe ori in clinica de visavis de Teatru si mereu erau acolo tineri entuziasti care m-au sfatuit bine.

  • Diana A.
    acum 2 ani

    Din păcate nu recomand Clinica GSM.
    Prima experiența neplăcută a fost cu un iPhone 6s plus căruia i-am spart sticla.
    Am cerut schimbarea sticlei și a display-ului dar domnul care la reparat nu mia spus că display-ul care îl va pune nu va fi original și nici nu a verificat display-ul original care de fapt era bun. Mi-a pus noul display care nu era deloc ok. Norocul meu a fost că nu am aruncat display-ul vechi iar până la urmă mi sa pus display-ul original și o nouă sticlă iar totul sa rezolvat.
    Acum câteva zile am fost să îmi pun o folie de silicon la iPhone-ul meu 14 pro și am cerut varianta cea mai scumpă având in vedere valoarea telefonului.
    Mi sa pus folia dar nu mia fost specificat că va fi tăiată și în zona face ID-ului și din păcate simțeam că nu îmi va proteja 100% ecranul.
    Am mers înapoi să o schimb zicând că nu mia fost spus cum va fi tăiată folia iar domnul de acolo abia mia pus alta folie de parca ar fi fost vina mea.
    După câteva zile, folia a încep sa se dezlipească.
    În ambele cazuri folia mi-a fost pusa puțin strâmb și având in vedere suma plătită pentru folie nu am fost și nu sunt mulțumită deloc.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua. În primul rând, ne cerem scuze pentru experiența neplăcută pe care ați avut-o în cadrul Clinicii GSM. Înțelegem frustrarea și dezamăgirea pe care le-ați resimțit și vă asigurăm că vom lua în considerare feedback-ul dumneavoastră pentru a ne îmbunătăți serviciile. Regretăm că nu v-a fost comunicat faptul că display-ul care urma să fie înlocuit nu era original și înțelegem că aceasta a creat confuzie și nemulțumire. Ne dorim să vă oferim cele mai bune soluții și servicii, iar acest aspect nu a reflectat standardul nostru de calitate. Ne bucurăm totuși că am reușit să rezolvăm situația și să vă punem un display original și o nouă sticlă pentru iPhone-ul dumneavoastră. De asemenea, ne pare rău că experiența cu înlocuirea foliei de silicon nu a fost pe deplin satisfăcătoare. Vă asigurăm că vom verifica și remedia situația pentru a evita astfel de probleme în viitor. Vă reamintim că toate foliile din hidrogel beneficiază de o garanție de 6 luni, iar dacă sunteți nemulțumită în orice fel, suntem pregătiți să vă oferim returnarea banilor. Pentru noi, satisfacția clienților noștri este extrem de importantă, iar nevoile și dorințele dumneavoastră sunt mereu pe primul loc. Vă asigurăm că vom lua măsuri pentru a ne asigura că astfel de situații nu se vor repeta și că veți avea o experiență plăcută și de calitate la următoarele interacțiuni cu Clinica GSM. Vă mulțumim pentru feedback-ul sincer și pentru că ne-ați acordat ocazia de a rezolva aceste probleme. Ne dorim să vă oferim servicii impecabile și vă invităm să ne contactați pentru orice altă nelămurire sau solicitare. Suntem aici pentru a vă oferi sprijin și pentru a asigura satisfacția dumneavoastră pe termen lung. Cu respect, Echipa Clinica GSM

Recenziile sunt închise.