Clinica GSM Iasi
Descoperă telefoane și accesorii GSM, vinde dispozitivele tale vechi și repară telefoane, tablete sau smartwatch-uri defecte. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 15 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”
Foarte mulțumită de serviciile lor. Recomand cu incredere! Niște copii geniali, educați, cu caracter și personalitate!
Personal foarte dragut si amabil. Se găsesc soluții pentru orice situații, astfel încât oricine să plece cu zâmbetul pe buze!
Servicii fără cusur, profesionalism , seriozitate, politețe răbdare și servicii de calitate. Pentru dnul Ionuț nota 10 cu felicitări ! Și pentru Dna Marinela aceeași notă !Mulțumesc mult Clinica GSM.
Sint foarte multumit pt rapiditate si cordialitate….sint pt a 3 oara la ei. Recomand la totii.
Super , oameni de calitate și rezolvare rapida! Recomand ci toata ființa mea!
Recomandam! Servicii de calitate si personal amabil!
Am schimbat un display la ei mulțumit de servicii.
Mi-am dus telefonul la reparat să pot schimba sticla de pe ecran … când l-am ridicat nu îmi mai funcționa deblocarea facială .Culmea este ca înainte să-l duc la ei funcționa perfect.
Clinica GSM oferă servicii de toată încrederea îți duci telefonul să ți-l repare și îți strică și alt ceva .
Multumit de profesionalismul din magazin. Am fost de mai multe ori in clinica de visavis de Teatru si mereu erau acolo tineri entuziasti care m-au sfatuit bine.
Din păcate nu recomand Clinica GSM.
Prima experiența neplăcută a fost cu un iPhone 6s plus căruia i-am spart sticla.
Am cerut schimbarea sticlei și a display-ului dar domnul care la reparat nu mia spus că display-ul care îl va pune nu va fi original și nici nu a verificat display-ul original care de fapt era bun. Mi-a pus noul display care nu era deloc ok. Norocul meu a fost că nu am aruncat display-ul vechi iar până la urmă mi sa pus display-ul original și o nouă sticlă iar totul sa rezolvat.
Acum câteva zile am fost să îmi pun o folie de silicon la iPhone-ul meu 14 pro și am cerut varianta cea mai scumpă având in vedere valoarea telefonului.
Mi sa pus folia dar nu mia fost specificat că va fi tăiată și în zona face ID-ului și din păcate simțeam că nu îmi va proteja 100% ecranul.
Am mers înapoi să o schimb zicând că nu mia fost spus cum va fi tăiată folia iar domnul de acolo abia mia pus alta folie de parca ar fi fost vina mea.
După câteva zile, folia a încep sa se dezlipească.
În ambele cazuri folia mi-a fost pusa puțin strâmb și având in vedere suma plătită pentru folie nu am fost și nu sunt mulțumită deloc.