Clinica GSM Iasi
Descoperă telefoane și accesorii GSM, vinde dispozitivele tale vechi și repară telefoane, tablete sau smartwatch-uri defecte. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 15 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”
Am fost foarte mulțumită de serviciile dumneavoastră! Voi mai apela cu drag
Sunt foarte mulțumită de serviciile dvs,recomand din toata inima.Calitate si personal impecabil,atitudine remarcată prin zâmbet si căldură.
Total neprofesionisti !!!!
Am dus telefonul sa imi schimbe un buton , iar acum este numai bun de aruncat , nu poti apela si nu poti fi apela (au sters recenzia de pe FB :)) ) .
L-am dus inapoi si apoi m-au sunat ca au rezolvat , si ca e doar la lipit, dupa a aparut al doilea email ca nu au putut sa il repare.
Am scris dupa 1 luna , ca la cat de furioasa eram , a-si scris asa cum meritau , pentru ei e doar un alt telefon pentru mine era o amintire importanta …
Neserioși. Era nevoie să țin folia dezlipită pe margini să mi-o poată înlocui pe garanție. Am dat-o jos că nu pot veni oricând în oraș și să aflu că nu se poate pune alta pentru că trebuia văzută cea veche. Este absurd. Nu recomand.
Nu recomand nici dușmanilor. Mai mare rasul. Am dus telefonul pentru ca nu prelua nicio comanda, practic nu mergea touch screenul, mi s a spus ca trebuie schimbat ecranul, ok, merg și îl ridic cu ecranul nou, merge jumătate de ora și se blochează. Îl duc din nou stricat, îl iau următoarea zi după ce ei au zis ca au curățat o mufa și e totul ok, ajung în parcare cu aceeași problema, nu mergea touch ul. După 4 zile în care am tot dus și luat telefonul am cerut sa mi se pună ecranul meu înapoi fiind evident ca nu ecranul era problema și am cerut banii înapoi pentru a ma putea îndrepta spre un alt service. Mi se pare dezastruos ca după atâtea zile în service sa nu se găsească problema.
Am fost ajutata foarte repede, foarte mulțumită! Recomand cu încredere!
Servicii excelente! Mereu am venit aici ai s a rezolvat cu promptitudine!recomand cu încredere!
Sunt foarte mulțumită,personal drăguț și vin din toată inima aici.
Profesionisti, amabili, preturi bune. Recomand cu incredere!