Altex Arad Greenfield

Se încarcă...

1.829 de recenzii la „Altex Arad Greenfield”

Foarte bun
4.2
1.829 de recenzii
5
4
3
2
1
  • ionut C.
    acum 4 ani

    Magazin nou,elegant,bine aprovizionat.am cumparat un ventilator cu picior.raport calitate pret bun.trebuia sa cer o reducere ca a fost ultimul produs si expus care nu mai avea ambalaj.dar in rest e o.k.merita

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, ionut cora! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Alin G.
    acum 4 ani

    Am cumpărat o mașină de spălat rufe Artic. Magazinul este mare și găsești toate produsele. Merită vizitat pentru cei care doresc să vadă produsul înainte de a-l cumpăra.

  • albu D.
    acum 4 ani

    Oferta este foarte diversificată, personalul cunoaște detaliile tehnice, comparabile între produse, foarte atenți la cererea clientului. Pe mine m-au lămurit cu ce nu știam. Bravo tinerilor, mă bucur pentru colaborare.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, albu dan! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Maria C.
    acum 4 ani

    Am cumparat un hard disk
    Eu nu prea ma stiu cu acestea
    Ajung acasa vad ca nu fuctioneaza cum ar trebui
    Astazi nu a mai mers deloc
    Am mers la altex sa o dam inapoi si sa ne dea banii inapoi
    Acolo ni sa spus ca nu ne da banii inapoi petru ca am dat cu ea de pamant
    Noi nu am dat cu ea de pământ
    Am o poza cu ea in punguta in care am primito si se observa defectele
    Rusine altex

  • Alex V.
    acum 4 ani

    Magazin bun, dar personalul sictirit.Poate mai putini, dar mai motivati, ar face treaba mai buna.Eu ma informez de pe net in legatura cu produsul vizat si il rezerv in magazin, ca sa interactionez cat mai putin cu cei din magazin.

  • AmagamiRo
    acum 4 ani

    E cel mai tare magazin din Arad cu cea mai variata gama de produse la un pret mic , se potate plati cu bani , card sau in rate cu card de cumparaturi sau o rata deschisa in magazin, puteti testa produsele in magazin sau aveti 14 zile de retur , puteti opta pentru garantie extinsa de la 2 ani la 3 sau 4 ani in functie de nevoile fiecaruia , eu am cumparat pana acum peste 30 de produse si doar un singur produs a fost defect din fabrica , am facut retur si am primit altul la schimb.

  • Elvis T.
    acum 4 ani

    Aproape ok. (Azi am fost) Am intrebat de un model de telefon daca au stoc pe Arad si au spus ca nu au stoc. Pot sa il comand si ajunge din alte orase. Am mers in magazinul de pe Banu Maracine sa intreb totusi si aveau 10 in stoc. Am achizitionat de acolo. Poate ca nu erau suficient de informati cei de la Altex Greenfield de existenta stocului din cealalta locatie. Am asteptat sa se termine black friday ca sa pot lua telefonul la pret corect🤣🤣

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Elvis Gylly Denis Tanase! Multumim pentru feedback! O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Kiraly S.
    acum 4 ani

    Nesimtiti, nu poti cumpara o masina de spalat de pe stoc, cica se trimite cu curier in cateva zile, mai bine cumperi de pe emag. Am cumparat din dedeman foarte rapid pe loc, garantie tot.

  • Pustianu D.
    acum 4 ani

    Senzational. Am cumpărat un aparat de aer condiționat acum 2 saptamani. De o săptămână ne tot mint ca vin sa o monteze, nu răspunde nimeni la telefon, și toate astea în condițiile în care am vorbit cu ei și au spus ca astăzi vin. Și am și plătit serviciul de montare. Foarte faini. O sa mai apelam la voi și o sa ii îndrum și pe alții. Fiți siguri. 👌

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Pustianu Diana! Ne pare rau sa auzim de situatia intampinata si ne dorim sa aflam mai multe detalii legat de cele mentionate. Echipa noastra de operatori iti sta la dispozitie la numarul de telefon 021.9196 sau accesand formularul de contact de pe site-ul altex.ro, in intervalul L-V 08-21 si Sambata 08-17. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Iulia V.
    acum 4 ani

    Personal orientat catre client, amabil si profesionist. Magazin spatios, curat, organizarea pe rafturi foarte buna, produsele sunt usor de gasit, pe categorii de produse. Preturi bune! Parcare mare, accesibila in fata magazinului!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Iulia Varga! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service

Recenziile sunt închise.