Altex Arad Greenfield

Se încarcă...

1.829 de recenzii la „Altex Arad Greenfield”

Foarte bun
4.2
1.829 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Paula B.
    acum 4 ani

    Un magazin foarte plăcut în care și copiii noștri revin cu drag pentru seturile lego, de departe, cele mai bune prețuri din Arad. Singurul minus e doamna „bodyguard” care a ținut să mă întâmpine la intrarea noastră pentru un cadou lego la ora 20.52:”e închis, se închide la ora 21″. Zic: „nu e încă ora 21”. „mai sunt 8 minute. Am terminat în 3 minute. La ora 20:59 eram în mașină. Sfătuiesc compania Altex să lase relațiile cu publicul pe seama angajatilor(foarte simpatici de altfel) și sa instruiască angajații firmei de security să se ocupe de……. security….

  • Angelica J.
    acum 4 ani

    Am avut de a face cu acest magazin.Am cumpărat o combina frigorifica Gorenje în urma cu doua luni care ne a făcut probleme. Am făcut reclamații peste reclamații dar în cele din urma cu ajutorul domnului Cosmin de la Garanții, ni s a rezolvat problema. Multumim frumos domnule Cosmin.

  • monica C.
    acum 4 ani

    Este o locație foarte mare iar marfa este aranjata haotic peste tot.
    S-a modificat locația. Cred ca este mai mult personal. Ești luat în primire de un vânzător și îndrumat peste tot. Dacă nu găsești produsul în magazin se face comanda și îl primești acasă. Super!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, monica constantin! Multumim pentru feedback. Tinem cont de cele mentionate si vom avea grija ca produsele sa fie expuse astfel inacat sa le puteti gasi cat mai usor pe cele dorite. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Adrian P.
    acum 4 ani

    Personal foarte amabil, posibilitate de cumpărare în rate cu livrare acasă. Numai să nu ai de-a face cu service-ul. Mi-a anulat garanția la un laptop Lenovo fără să-l deschidă. Pe motiv de urme de lichide la interior. De fapt era placa de bază dusă și era prea scumpă reparația. Am pus un pic de plastilina pe un șurub mai adânc și era neatinsă.

  • Florin P.
    acum 4 ani

    Foarte nemulțumit . Personal indiferent, lipsit de bun simț …. lipsit complect de pregătire. Este o persoană care e ok, în rest nimeni nu știe nimic, stai după aceea persoană să se elibereze. Am stat o ora și jumătate să vină cineva să ne printeze o imagine care a trebuit să o plătesc în avans ….. altfel nu mai așteptam , aș fi depus și reclamație dacă știam unde. Am cumpărat baterie pentru cheia de mașină cu 20 lei/buc, …. a mers 3 zile. Momentan am baterie de la Lidl cu 0,50 lei/buc. și funcționează de jumătate de an. Foarte, foarte nemulțumit de locație nu recomand deloc. Nu merită nici măcar o stea.

  • Popescu C.
    acum 4 ani

    Recomand. Un magazin destul de bine aprovizionat, cu personal foarte amabil, iar unii dintrei ei sunt chiar profesionisti. Timpul de asteptare a fost destul de scurt. Pretul televizorului achizitionat era redus si dupa alte cateva zile, l-au actualizat si am constatat ca pretul platit de mine era de fapt cel.standard. Nu e prima data cand se intampla lucruri de felul acesta si nu sunt singurii…. Totusi, angjatii din ambele magazine Altex au fost ok si s-au comportat exemplar.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Popescu Cosmin! Multumim pentru feedback. Preturile pot fi influentate de campaniile in care sunt incluse produsele sau de negocierile cu furnizorii. Echipa noastra de operatori iti sta la dispozitie cu suport la numarul de telefon 021.9196 sau accesand formularul de contact de pe site-ul altex.ro, in intervalul L-V 08-21 si Sambata 08-17. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Mariș H.
    acum 4 ani

    Totul OK, păcat ca nici măcar pentru unii bizoni cu grav handicap nu s-a deschis drive in 😨 …

  • Simona M.
    acum 4 ani

    Fierul de călcat este foarte bun.. hainele sunt călcate ușor… il recomand!!!
    Peria te ajuta sa ai o coafura in câteva minute, ușor de folosit!

  • Adrian C.
    acum 4 ani

    Un magazin mai mult spațios decât dotat… la mărimea sa te aștepți la o gama mult mai variata. Personalul nu este foarte orientat către client… dacă ai nevoie de asistenta trebuie sa ii vânezi tu pe ei și nu invers.
    Poate ca avem așteptări mult mai mari în comparație cu concurenta care o oferă online-ul dar într-adevăr putem spune ca este cel mai mare magazin din Arad… și dacă suntem indeciși asupra a ceva și vrem sa vedem fizic cred ca ar fi prima opțiune de luat în calcul.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Adrian Burciu Corodeanu! Multumim pentru feedback. Echipa noastra de operatori iti sta la dispozitie la numarul de telefon 021.9196 sau accesand formularul de contact de pe site-ul altex.ro, in intervalul L-V 08-21 si Sambata 08-17. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Niste A.
    acum 4 ani

    De 3 zile stau cu mașina defecta și dau pe telefoane și ma deplasez la magazin pt tot felu de proceduri,,, rușine…. Cumpărăm ceva, imd suntem serviți și ne ia bani ușor, dar când e vb de ei totul e altfel!!!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Niste Adina! Ne pare rau pentru aceasta situatie si dorim sa aflam mai multe detalii legate de evaluarea facuta. Echipa noastra de operatori iti sta la dispozitie la numarul de telefon 021.9196 sau accesand formularul de contact de pe site-ul altex.ro, in intervalul L-V 08-21 si Sambata 08-17. O zi frumoasa, Echipa Customer Service

Recenziile sunt închise.