Altex Arad Greenfield

Se încarcă...

1.829 de recenzii la „Altex Arad Greenfield”

Foarte bun
4.2
1.829 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Liliana G.
    acum 4 ani

    Personal foarte amabil,cum ma opream la un articol ,veneau sa te intrebe daca te poate ajuta cu ceva,super!!!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Liliana Gelep! Multumim pentru feedback. Te asteptam oricand cu drag! O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Alexandru G.
    acum 4 ani

    Relația cu clienții este foarte bună, cel puțin în cazul meu a fost, iar organizarea mult mai bună decât în celălalt Altex din Arad.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alexandru Gabriel! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Sava C.
    acum 4 ani

    Foarte multe produse, magazin foarte mare, suprafață de expunere pe 2 nivele. Super!

  • Adriana M.
    acum 4 ani

    Găsești tot ce ai nevoie, de la produse de îngrijire personala, TV, expresoare de cafea, telefoane, intr-adevar un magazin Altex mare pe 2 nivele.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Adriana Marian! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Rodica M.
    acum 4 ani

    Ar fi bine dacă ați avea mai multe linii de telefonie . Am sunat la tel afișat de nenumărate ori și nu am avut nici o șansa . 😠 …

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Rodica Manea! Dorim sa aflam mai multe detalii legat de cele mentionate. In cazul in care nu reusesti sa iei legatura cu colegii idn magazin echipa noastra de operatori iti sta la dispozitie la numarul de telefon 021.9196 sau accesand formularul de contact de pe site-ul altex.ro, in intervalul L-V 08-21 si Sambata 08-17. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Bogdan P.
    acum 4 ani

    Locul este imens, au in stoc orice produs electronic/electrocasnic, preturile sunt mici, iar personalul foarte amabil.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Bogdan Pandele! Multumim pentru feedback! O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Prohaszka C.
    acum 4 ani

    Mare, dar cam putina marfa si tot la fel functioneaza ca celalalte, mai mult pe comenzi decat marfa din stoc.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Prohaszka Cristian! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Viorica D.
    acum 4 ani

    De la intrare pînă la ieşire am întîlnit profesionisti de bună calitate .Vă multumesc.Felicitări în special pentru angajatul care cu multă rabdare mi-a răspuns la intrebări!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Viorica Dragan! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Marius T.
    acum 4 ani

    Super locație, avand o suprafață mare de vanzare. Personal receptiv si amabil. E o placere sa faci cumparaturi aici.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Marius Tamas! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Teofil C.
    acum 4 ani

    Angajații superficial te ajută.
    De la un magazin m-au făcut sa merg la alt magazin din Arad ne având pe stoc produsul respectiv (așa au spus ei) trist că nu vor să te ajute 😥🤔😥😥🤔😥😥 …

Recenziile sunt închise.