VaMob Tech service

Se încarcă...

2.423 de recenzii la „VaMob Tech service”

Excelent
4.9
2.423 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Iulian O.
    acum 6 ani

    Recomand, problema rezolvata la o cartela de pornire la un autoturism renault foarte repede.

  • Ovidiu-Adrian T.
    acum 6 ani

    Am trecut pe la ei de 3/4 ori, cu probleme diferite: mobil, laptop, etc. și de fiecare dată le-au rezolvat fără probleme..în plus, se vede că le pasă de clienții lor, având în vedere că sunt super comunicativi.

  • Geanina M.
    acum 6 ani

    Oameni minunați,răbdare și dedicație maxima în ceea ce fac,dar si sa ma ajute sa le găsesc locația.Le mulțumesc f mult ptr faptul că m-au primit si mi-au reparat telefonul chiar si peste programul dansilor.O sa revin cu siguranta oricand o sa mai am vreo problema si o sa recomand cu drag aceasta echipa.

  • Lucian B.
    acum 6 ani

    Cei mai buni din tara. Staff extra calificat. Mergi acolo cu probleme în domeniul IT, sau cu orice device defect, stricat, iar ei îl vor repara,
    Păcat ca pot oferi doar 5*.
    Am toată încrederea în echipa și în munca ce o desfășoară.

  • Noemi B.
    acum 6 ani

    Am fost aici cu laptopul. A doua zi a fost gata, reparat cu ssd nou cumpărat de la ei, insă ceea ce m-a nemulțumit a fost faptul că nu mi-au oferit nici factură și prin urmare nici dovadă pentru garanție, invocând probleme tehnice.

    Răspunsul proprietarului
    va ruga sa ne sunati. 0751159169 pe numele Noemi Boda nu am avut nici un laptop in service la noi
  • Manuel G.
    acum 6 ani

    Am fost cu un S7 făcut praf. După 3 ore când am fost să îl iau am crezut că l-au stricat și primesc unul nou la schimb. Arată ca din magazin. În sfârșit niște oameni profesioniști. Recomand cu încredere. Eu cel puțin sunt un client foarte mulțumit.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pt review! Va mai asteptam! nu numai pt reparatii ci si pe o cafea 😉 🙂
  • Calin H.
    acum 6 ani

    Recomand! Sunt oameni de treaba care isi fac meseria bine. Am fost pentru a schimba geamul la display la un telefon, probabil lipiciul nu si-a facut treaba cum trebuia si a rezultat un „joc” la ecran… M-am intors cu el in service, iar domnul care a lucrat la el a fost rabdator pentru a asculta ceea ce aveam de spus, la randul lui mi-a explicat ce s-a intamplat pe un ton foarte calm si prietenos, iar in final mi s-a schimbat iar geamul la display convenabil pentru mine, cat si pentru ei! Multumesc pentru intelegere si pentru treaba bine facuta!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pt rewiev. Va mai asteptam! 🙂
  • lucian A.
    acum 6 ani

    Un pic scumput.
    L.E. Raport calitate/pret 4 stele. Am fost in service cu 3 telefoane. Toate pentru schimbat sticla ecran. S9, HTC 825 si J7. Nu comentez pretul sensibil mare la piese si manopera fata de alte magazine de profil din tara, pentru ca stii de la inceput cam cat face. Dar la ultima reparatie sticla nu s-a lipit etans de marginea telefonului, fapt constatat la ridicarea J7-lui, baiatul de la service a incercat sa remedieze problema dar nu s-a reusit decat partial lipirea etansa. Daca se doreste, pot pune si poze… Cand revin in tara, ne putem intalni la firma dvs. sa vedeti in detaliu despre ce e vorba. M-ati sunat duminica dupa amiaza pentru reviw ca am pus doar 4 stele. Si duminica si dupa amiaza…. Ati schimbat cumva orarul la firma? Ca sa nu mai zic ca in Serbia platesc 1 euro minutul in roaming…
    Multumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Am inteles. Haideti la noi cand puteti si remediem problema. Cu reviewul oferit nu se rezolva nimic. Dar putem sa va ajitam pt ca orice facem facem cu garantie. Va sunam duminica chiar dupa ce miati lasat reviewul pt ca nu am inteles din ce cauza am primit. Va asteptam cu drag sa rezolvam problema

Recenziile sunt închise.