VaMob Tech service
Vă oferim servicii profesionale în domeniul reparaţiilor telefoanelor mobile, laptopurilor, tv și tablete. Cu peste 10 ani de experienţă în domeniu suntem o firma de incredere, care are ca scopul: clientul să fie mulțumit Pentru a vă oferi o gamă şi mai largă de servicii am lansat serviciul reparaţii telefoane trimise prin poştă/curierat. Acceptăm telefoane pentru service trimise din toate părţile ţării Profesioniştii noştri vă asigură calitatea serviciilor noastre Diagnosticarea telefonului, tabletei sau a laptop-ului sunt gratuite în timp ce savurați o cafea din partea casei.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.423 de recenzii la „VaMob Tech service”
Recomand, problema rezolvata la o cartela de pornire la un autoturism renault foarte repede.
Am trecut pe la ei de 3/4 ori, cu probleme diferite: mobil, laptop, etc. și de fiecare dată le-au rezolvat fără probleme..în plus, se vede că le pasă de clienții lor, având în vedere că sunt super comunicativi.
Oameni minunați,răbdare și dedicație maxima în ceea ce fac,dar si sa ma ajute sa le găsesc locația.Le mulțumesc f mult ptr faptul că m-au primit si mi-au reparat telefonul chiar si peste programul dansilor.O sa revin cu siguranta oricand o sa mai am vreo problema si o sa recomand cu drag aceasta echipa.
Cei mai buni din tara. Staff extra calificat. Mergi acolo cu probleme în domeniul IT, sau cu orice device defect, stricat, iar ei îl vor repara,
Păcat ca pot oferi doar 5*.
Am toată încrederea în echipa și în munca ce o desfășoară.
Am fost aici cu laptopul. A doua zi a fost gata, reparat cu ssd nou cumpărat de la ei, insă ceea ce m-a nemulțumit a fost faptul că nu mi-au oferit nici factură și prin urmare nici dovadă pentru garanție, invocând probleme tehnice.
Am fost cu un S7 făcut praf. După 3 ore când am fost să îl iau am crezut că l-au stricat și primesc unul nou la schimb. Arată ca din magazin. În sfârșit niște oameni profesioniști. Recomand cu încredere. Eu cel puțin sunt un client foarte mulțumit.
Recomand! Sunt oameni de treaba care isi fac meseria bine. Am fost pentru a schimba geamul la display la un telefon, probabil lipiciul nu si-a facut treaba cum trebuia si a rezultat un „joc” la ecran… M-am intors cu el in service, iar domnul care a lucrat la el a fost rabdator pentru a asculta ceea ce aveam de spus, la randul lui mi-a explicat ce s-a intamplat pe un ton foarte calm si prietenos, iar in final mi s-a schimbat iar geamul la display convenabil pentru mine, cat si pentru ei! Multumesc pentru intelegere si pentru treaba bine facuta!
Un pic scumput.
L.E. Raport calitate/pret 4 stele. Am fost in service cu 3 telefoane. Toate pentru schimbat sticla ecran. S9, HTC 825 si J7. Nu comentez pretul sensibil mare la piese si manopera fata de alte magazine de profil din tara, pentru ca stii de la inceput cam cat face. Dar la ultima reparatie sticla nu s-a lipit etans de marginea telefonului, fapt constatat la ridicarea J7-lui, baiatul de la service a incercat sa remedieze problema dar nu s-a reusit decat partial lipirea etansa. Daca se doreste, pot pune si poze… Cand revin in tara, ne putem intalni la firma dvs. sa vedeti in detaliu despre ce e vorba. M-ati sunat duminica dupa amiaza pentru reviw ca am pus doar 4 stele. Si duminica si dupa amiaza…. Ati schimbat cumva orarul la firma? Ca sa nu mai zic ca in Serbia platesc 1 euro minutul in roaming…
Multumesc.