VaMob Tech service

Se încarcă...

2.423 de recenzii la „VaMob Tech service”

Excelent
4.9
2.423 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Rozinka A.
    acum 7 ani

    Mi-a plăcut și felul în care au lucrat. Sunt serioși și amabili cu clienții lor. Au schimbat chiar și Samsung 7s edge la jumătate de preț. Altfel ar fi cerut aceeași sumă! Mulțumesc!

  • Rozinka A.
    acum 7 ani

    Mi-a plăcut și felul în care au lucrat. Sunt serioși și amabili cu clienții lor. Au schimbat chiar și Samsung 7s edge la jumătate din preț. Altfel ar percepe aceeași sumă! Multumesc!

  • Norbert M.
    acum 7 ani

    Cel mai bun din Târgu Mureș!
    Pe scurt, sunt rapizi și profesioniști. Ei știu să facă totul într-un timp scurt. Preturi bune, sunt amabili cu clientul. Puteți plăti și cu cardul.
    Ei garantează totul.
    Ei pot face lucruri pe care nicio altă firmă de aici din Târgu Mureș nu le poate face.
    Daca vrei sa achizitionezi un telefon la un pret bun sau vrei doar sa-ti repari cel actual, sau cauti o husa pentru telefonul tau sau un film, ti le recomand!

  • Retrov I.
    acum 7 ani

    I-aș da 0 stele dacă aș putea. Am contactat compania pentru a înlocui ecranul. L-au înlocuit într-o oră – cu o copie chinezească de calitate extrem de proastă. Culori groaznice, luminozitate slabă și, cumva, au reușit să-l repare astfel încât să apară o pată luminoasă în partea de jos a ecranului. Asta a fost problema minoră. Deoarece era o copie proastă, sticla Gorilla Glass de pe ea era și ea o foaie subțire și plată de sticlă, care s-a crăpat într-o oră… în buzunarul meu. Pentru această procedură, au cerut peste 300 RON. Am căutat, piesa este 80 RON. Dacă tariful manoperei pentru 1 oră de muncă este mai mare de 200 RON, atunci mă voi gândi serios să deschid o firmă similară.

    PS. În cele din urmă, am comandat un ecran original și l-am înlocuit eu pe cel stricat, proaspăt reparat. A costat 150 RON în total.

    Răspunsul proprietarului
    Deocamdată suntem blocați pentru că nu îl putem identifica. Fie nu o avem reparată, fie este împărtășită cu cineva. Display-ul original nu este din sticla gorilla, il puteti citi mai tarziu. Nu am primit nicio reclamație de foarte mult timp, așa că nu știu despre astfel de probleme pe care le-ați enumerat aici. Cât despre celălalt, cumpărăm display-urile pe care le primim cu 230 de lei momentan, dacă întrebați, vă pot da numărul furnizorului meu. Facem cea mai bună calitate care există. Garantam toate reparatiile. De ce nu s-au întors cu ea? Sau de ce nu te-au sunat deloc la telefon? Ar trebui să notez totul în jos? Vă rog să mă sunați și vom rezolva problema astfel încât să fiți mulțumit. 0751159169Tradus de Google・Vezi conținutul original (maghiară)
  • Mathe D.
    acum 7 ani

    Personalul este profesional.
    Reparații electronice diverse.

  • Levi O.
    acum 7 ani

    Recomand! Un service modern și amabili cu clienții! Mulțumesc!

  • Janos A.
    acum 7 ani

    Cea mai buna experienta…
    Profesionisti, daca exista o rezolvare a problemei, se rezolva (se repara) si peste toate, sunt foarte amabili, cinstiti, corecti, rapizi… recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim! Va asteptam cu drag daca o sa mai aveti probleme! 🙂
  • Benjamin G.
    acum 8 ani

    Lucrează cu pricepere, este benefic.

Recenziile sunt închise.