Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bogdan D.
    acum 5 ani

    Display i 7 plus înlocuit și la 1zi au apărut defecte care au fost rezolvate prin înlocuirea celui defect fără prea multe dificultati

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Maria D.
    acum 5 ani

    Baietii super draguti mi au schimbat ecranul rapid, servicii de calitate si am primit si un bonus, o folie!💜💜🧐🧐 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Teodora B.
    acum 5 ani

    Excelent cap coada! Super profesionisti și foarte amabili. Rapid și de calitate. 5 stele ca e maximul

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Popov V.
    acum 5 ani

    Am apelat la ei pentru o schimbare sticla iPhone XR:) Oameni foarte ok, transparenti, meseriasi. Treaba bine facuta!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Denise R.
    acum 5 ani

    Am avut un Samsung S8 cu spatele spart ,iar aici l-am reparat rapid si raportul calitate pret este foarte bun ! Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Alin S.
    acum 5 ani

    Recomand! Am schimbat bateria si butonul central la un iphone 6. Au avut pe stoc toate piesele necesare.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Patric P.
    acum 5 ani

    Excelent! Cea mai buna experienta cu un service gsm de pana acum.
    Personal foarte amabil si profesionist.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Stefan T.
    acum 5 ani

    Am înlocuit geam display și microfon IPhone X, am fost foarte mulțumit, sunt profesioniști, te poți baza pe ei, recomand acest service.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Dana C.
    acum 5 ani

    Recomand din plin service-ul. Reparatia ecranului spart a durat doar 2-3 ore iar pretul a fost pe jumatate fata de majoritatea centrelor.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Valentin J.
    acum 5 ani

    Cei mai tari baieti, ii super recomand, si profesionisti si preturi ok si mult bun simt. Doar la ei voi veni pentru repartati . Super calitate recomand !!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!

Recenziile sunt închise.