Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Roxana B.
    acum 5 ani

    „Omul potrivit la locul potrivit” este zicala ce li se potrivește mănușă acestor tineri. Venită … cu „problema” in brațe si cu o grămadă de gânduri (a se citi … iphone cu ecranul facut praf de odrasla din dotare, fara vreo speranța de rezolvare). Predat problema. Intr.o ora si jumate.. plecat acasă cu produsul … țiplă. Mulțumesc ca existați.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Daniel P.
    acum 5 ani

    Foarte multumit!
    Servicii de calitate, piese de schimb originale, preturi accesibile.
    Remediere defecțiune in termen scurt!
    Bon fiscal, garantie pentru piesele si serviciile oferite.
    Bravo!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Eduard (.
    acum 5 ani

    Utilizator Samsung Note 9 – problema la microfonul inferior.
    Modulul care contine portul USB si microfonul a fost inlocuit cu succes.
    Amabili si receptivi pentru cei care sunt mai pretentiosi dupa deschiderea unui telefon – eliminarea particulelor de praf de la camera care pot ramane dupa interventie, curatare completa etc.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Oana D.
    acum 5 ani

    Iphone-ul meu XR a fost reparat intr-un timp scurt, la un pret foarte convenabil si am primit si o folie de protectie cadou. Recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Cata J.
    acum 5 ani

    Super OK. Am fost pentru a inlocui sticla la un iphone8. Totul in regula, ba mai mult am primit si o husa cadou. Servicii de calitate si profesionalism. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Sandra I.
    acum 5 ani

    Recomand cu incredere service-ul, baietii chiar au dat dovada de profesionalism.
    Am adus un XS caruia i s-a inlocuit display-ul, am primit si o folie bonus, toate de pe o zi pe alta.
    Multumesc inca o data!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Eric P.
    acum 5 ani

    Alexis și Service Centre GSM m-au dus de la un J5 amărât din 2016 la un Oneplus North de acum 2 săptămâni lansat. Mi-au rezolvat orice problemă cu calm și mai ales cu pricepere. Recomand din plin Service Centre GSM!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Ipa M.
    acum 5 ani

    Am avut nevoie sa îmi schimb mufa USB întrucât nu mi se mai incarca telefonul. Cum service-ul Samsung era închis (datorita starii de urgență )am găsit acest service pe Google. Am sunat și am făcut o programare pt aceeași zi. Când am ajuns la ei, într-o Vineri, s-a dovedit că telefonul avea probleme cu placa de bază, de la socurile pe care le-a suferit. au comandat o placa nouă și mi-au dat un telefon la schimb de care să mă folosesc până Luni, când telefonul a fost ca nou. Băieții lucrează atent, sunt profesioniști și se vede că sunt foarte pasionați de ceea ce fac. Recomand cu încredere și le mulțumesc încă o dată pt ajutor!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Daiana
    acum 5 ani

    Am ajuns aici pentru schimbarea display-ului pt.un telefon Samsung, căutând recenzii bune pe Google.
    Am găsit o echipă de băieți extrem de priceputi; reparația a fost făcută in aceeasi zi, astfel incat m-au scutit de încă un drum.
    Iar la sfârșit am primit si un discount si garantie pentru lucrarea făcută.
    Cele 5 stele sunt bine-meritate, voi reveni acolo ori de câte ori voi avea nevoie si ii voi recomanda mai departe!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Emil S.
    acum 5 ani

    Am mers la acest service pentru schimbarea display-ului la un S10. Echipa tanara si foarte profi 🙂 sper sa nu mai fie nevoie de alte interventii, dar revin cu placere si incredere aici. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!

Recenziile sunt închise.