Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • fabianbad
    acum 6 ani

    Schimbat geam iPhone 8, profesionist și rapid. Plus ca mi-a oferit și un Bonus. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • calin P.
    acum 6 ani

    Sunt foarte ok tipii. Mi au facut pe loc diagnoza, s a dovedit ca nu merita reparat S7-le pe care il aveam si in final nu mi au luat nici un ban.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Andrei
    acum 6 ani

    Am fost la ei cu un Iphone 7, a trebuit schimbat display-ul, totul facut foarte OK, din pacate a trebuit sa ajung din nou la ganrantie la ei pentru ca pe ecranul care a fost montat a aparut un pixel mort, au schimbat pe garantie a 2-a oara si totul este SUPER OK acum. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Miha
    acum 6 ani

    Este cu siguranța cel mai bun service la care am fost. Am rămas impresionata de profesionalismul și rapiditatea cu care mi-a fost diagnosticat și reparat telefonul. Voi reveni aici cu siguranța. Recomand cu caldura!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Tiberiu V.
    acum 6 ani

    În urma schimbarii unui ecran de iPhone 7 va pot zice următoarele:

    Plata cu cardul este un mare plus.✔️
    Totul organizat și curat✔️
    Timpul de așteptare a fost mai mic decât cel estimat✔️
    Calitatea ecranului este foarte buna✔️

    RECOMAND CU ÎNCREDERE!🤝

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Raluca M.
    acum 6 ani

    Microfonul de la Iphone 6 era stricat, ceilalti auzindu-ma la telefon infundat. Problema a fost rezolvata intr-un timp foarte scurt, nefiind nevoie sa las telefonul acolo. Recomand acest loc 😀

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • radu M.
    acum 6 ani

    Recomand! Am fost la ei de 2 ori pentru reparatii, intr o problema la placa de baza in alte locuri mi s a spus ca nu mai este nimic de facut. Aici s a rezolvat si telefonul merge bine mersi de 2 ani fara probleme. Se vede cand oamenii sunt pasionati de ce fac!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Maria N.
    acum 6 ani

    Sunt foarte încântată.am inlocuit bateria la un samsung s7. Multumesc

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Enea V.
    acum 6 ani

    Rapiditate, profesionalism si preturi mici in comparatie cu concurenta (cel putin dupa research-ul meu). Recomand!
    Ps: Eu am avut nevoie de inlocuirea display-ului la un Iphone X

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Alexandra P.
    acum 6 ani

    Foarte profesioniști și rapizi! Mi au schimbat camera de pe spatele unui iPhone 7 plus. Pozele se văd perfect. Sunt foarte mulțumită. Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!

Recenziile sunt închise.