Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Catalina I.
    acum 6 ani

    Am schimbat bateria unui iphone. Experienta a fost foarte placuta, incepand cu convorbirea telefonica initiala si pana la sfarsit. Persoana cu care am interactionat a avut o atitudine profesionista si mi-a raspuns la toate intrebarile. Voi reveni.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Calin A.
    acum 6 ani

    Am ajuns la ei in baza review-urilor favorabile cu un Iphone x scapat in apa , am dus telefonul dupa o saptamana considerand ca nu mai e nimic de salvat . Acum telefonul functioneaza fara nicio problema . Ii recomand fara ezitare , revin cu update in caz ca se intampla ceva.
    Un + este plata cu cardul

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • C P.
    acum 6 ani

    Am apelat la Service Centre GSM pentru schimbarea sticlei la ecranul unui iPhone 6 si i-am ales datorita recenziilor.
    In cazul meu s-a dovedit o alegere foarte buna pentru ca mi-au rezolvat situatia in aprox 50 min fara a întâmpina probleme. Pretul platit cred ca este unul corect tinand cont cum au decurs lucrurile si comparandu-l cu alternativele din piața. Plata cu cardul si factura fiscală.

    Felicitari !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Golat I.
    acum 6 ani

    Sediu curat si profesionist echipat, cu oameni prietenosi.
    Interventie cu success pe placa de baza a unui iPhone 6s pentru a repara backlight-ul.
    Ii recomand.
    PS: trebuie sa rezolvati problema cu reteaua gsm, se aude foarte prost la telefon. Am vazut ca si eu aveam o liniuta 3G, si asta in centrul Buc . Poate puteti monta o antena GSM.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Vlad P.
    acum 6 ani

    M-am prezentat la service cu un iPhone 6 la care casca si microfonul nu se mai auzeau. Reparatia a fost efectuata pe loc. Mi-a schimbat sita exterioara care era infundata si l-a curatat in interior.
    Am apreciat pozitiv amabilitatea, promptitudinea, profesionalismul si curatenia. Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Alin T.
    acum 6 ani

    Am ajuns la ei prin recomandarea unui prieten, cu un iPhone x căzut in apa si a fost reparat in 2 zile!
    I-am schimbat și soției geamul la iPhone 8 la un preț incredibil de mic fata de alte service-uri.

    M-au convins cu profesionalismul, calitatea reparație prețuri decente in in special și a bunului simt.

    Cu siguranta voi reveni dacă mai am nevoie de un service gsm.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Alex D.
    acum 6 ani

    Am mers intr-o zi de vineri cu un Samsung S9+ cu display spart. Am intrebat initial la alte service-uri sau la prieteni care cunosteau persoane care repara telefoane – fie dura prea mult, fie nu faceau reparatii pentru modelul respectiv. Am facut o cautare pe google si am gasit acest service si m-au surprins recenziile pozitive. Pot spune clar ca-si merita toate review-urile de 5 stele. S-a verificat repede existenta display-ului in stoc si in aproximativ o ora mi-am luat inapoi telefonul ca nou. Merge perfect si nici nu se observa ca s-a facut o schimbare de display.
    Recomand cu incredere! Chiar daca poate platiti un pic mai mult ca la alte service-uri, aveti parte de un serviciu extrem de rapid si profesionist.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Marian O.
    acum 6 ani

    Ma bucur ca am ales acest service și mă bucur și mai mult ca în spate este o echipa de profesioniști. Acum, Samsungul meu S8 este din nou viu și funcționează ca nou după înlocuirea sticlei de pe display. Recomand cu toată încrederea!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!

Recenziile sunt închise.