Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bogdan C.
    acum 3 ani

    Cea mai mare mizerie de magherniță posibilă. Au înlocuit un display cu picioarele și nu se mai putea închide apelul, au pus alt display și au stricat telefonul: se aud zgomote in apel. Am făcut drumuri la ei și am pierdut vremea de pe 18 martie, atât eu cât și soția care trebuia să ajungă la pediatru cu copilul. Ca să nu sun la poliție, au spus că îl vor înlocui cu un telefon nou. Când a mers soția sa îl ia, au vorbit urat cu ea și au vrut sa ii dea un telefon recondiționat. Vitejia patronului este sa agreseze verbal femeile cu copii mici. Limbaj suburban chiar și între ei. „Tehnicianul” ii spune patronului: „du-te in p** mea”. Vom crea un grup pt cei care au avut experiențe neplăcute cu ei. Împreună ii vom trimite acolo unde le e locul. Adresati-va ANPC, ANAF și Poliției economice înainte să vă strice mai tare telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Am cumpărat un telefon nou cu garanție si clientul nu l-a vrut. (deși nu am fost obligați, defectul acuzat nu tine de reparație) Problema nu este la noi!
  • Vlad C.
    acum 3 ani

    Foarte profi si rapizi!
    Nu mai imi incarca cum trebuie telefonul si am venit sa imi schimb modulul de incarcare si bateria.
    Baietii mi-au curatat modulul de incarcare pe gratis deoarece nu era defect si mi-au schimbat bateria intr-o ora.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Vlad Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru. (daca nu necesita schimbat, nu se schimba degeaba) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Elena E.
    acum 3 ani

    Totul la superlativ!Am schimbat capacul de sticla al unui tel.Huawei Nova 3.Reparatia a fost facuta intr-un timp mult mai scurt decat cel anuntat initial.Personalul foarte amabil,l-au ajutat pe fiul meu cu un transfer de date de pe un tel.pe altul fara a ii percepe taxa suplimentara.Recomand cu incredere!Personal am apelat de doua ori la aceasta echipa si o voi face de fiecare data cand voi avea nevoie!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Elena Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru (furnizorul nostru a răscumpărat o greșeala si am profitat de transportul rapid oferit) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Mihai D.
    acum 3 ani

    Mi-am reparat un Sony Xperia 10 III la ei. Mi s-a spart display-ul si singurul service din Bucuresti la care am gasit piesa a fost chiar acesta. Mi-au comandat piesa, a sosit intr-un interval de 4-5 zile si mi-au momentat display-ul in maxim o ora.
    Recomand cu incredere acest service!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Mihai, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -O problema cu vibratorul dar l-am schimbat si pe acela Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Toblach G.
    acum 3 ani

    Experiența trăită azi la Quick GSM a fost una ideală. Mi-a fost înlocuită rapid bateria la telefonul meu Samsung Galaxy S9+, cât și o altă intervenție minoră ce nu a adus costuri suplimentare. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciu nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Radu G.
    acum 3 ani

    Piese de foarte proasta calitate! Nu recomand. Am schimbat bateria si modulul de incarcare la un huawei p10 lite si dupa 2 luni bateria nu mai tine nici macar cateva ore iar mufa de încărcare nu mai functioneaza cum trebuie (trebuie sa tin telefonul intr-o anumita pozitie fara sa il misc…)

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua Radu, Aveți Garanție 90 de zile, daca încă nu a trecut va așteptam. După acest nume nu va putem identifica! (avem o intervenție pentru un P10 Lite cu Acumulator si mufa de încărcare pe Radu Cra*** 08-03-22) Va așteptam totuși pentru o constatare GRATUITA pentru a vedea cauza nemulțumirii dvs. Mulțumim.
  • Andrei N.
    acum 3 ani

    Am avut probleme cu modulul de încărcare la un Huawei Mate 10 Pro.
    Așa cum scria și pe site, unde poți găsi informații utile (clickgsm.ro), estimarea costului și timpului reparației au fost corecte.
    Nu am niciun reproș, s-au mișcat bine și mi-au rezolvat problema.

    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Andrei Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru. (mai putin de o zi) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Lacafaca L.
    acum 3 ani

    Am apelat la ClickGsm pentru schimbarea unei baterii într-un telefon Sony Xperia Z3+ care deși au trecut anii peste acesta era în stare ireproșabilă așa că i-am mai acordat o șansă. Acum aștept să văd cum se comportă noua baterie. Serviciile au fost in regulă, nu am nimic de reproșat. Dânșii au recuperat și un card sd din interiorul telefonului pe care le-au pus la loc.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Laca Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: Serviciul nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Cristina I.
    acum 3 ani

    Foarte prietenosi! Mi-au curatat portul USB cand eu le-am spus ca trebuie inlocuit. Pana la urma era doar infundat si de asta nu intra bine mufa de incarcare. Termenele de livrare si prestare de serviciu au fost respectate. 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. (daca nu trebuie înlocuit nu îl schimbam sa ne găsim de treaba) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Elisav B.
    acum 3 ani

    Mi am reparat un Blueberry KeyOne la ei. Display ul era dus. Au lucrat rapid. Telefonul arata ca nou. Baietii de gasca, isi stiu meseria.

    A mai fost un Preview pe care l am adus si am ales sa nu il repar ca piesele erau prea scumpe din strainatate. Dar tipul fusese in piata in weekend si a vazut un tip care vindea un Preview in stare buna si m a intrebat daca vreau sa facem un Frankenstein din cele doua. Ce sa mai baietas de baietas. S a gandit la mine.

    Pwp

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Cristian Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.

Recenziile sunt închise.