Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bogdan A.
    acum 3 ani

    Recomand, foarte mulțumit de serviciile Quick GSM, profesioniști, amabili, corecți. Mi-au schimbat sticla display la un huawei p30pro, este ca nou!! și pt ca au depășit termenul de livrare au pus și o folie pe display cadou, 😀, recomand cu încredere!!! …

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Bogdan, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru. (am promis dar nu am livrat la timp) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • MIna S.
    acum 3 ani

    Multumesc, a fost neasteptat de simplu: am sunat sa vad care sunt optiunile (inlocuire display Xiaomi Mi A3), apoi am completat formularul de pe site. Prin sms am fost anuntata ca va veni un curier sa preia telefonul si peste 5 zile l-a returnat reparat. Plata ramburs. Timpul estimat si costul au fost cele discutate initial telefonic. Simplu 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Madalina, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru (piesa originala adusa din Germania in 4 zile) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Radu G.
    acum 3 ani

    Am schimbat sticlă+touch la un display original pentru iPhone X. La o săptămână distanta ecranul s-a crăpat peste noapte iar ulterior au apărut probleme la touchscreen. Pentru astfel de servicii, garanția nu și-o onorează. Mergeți cu încredere în altă parte pentru reparații complexe, băieții știu doar să schimbe piese.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ai venit la noi cu un telefon reparat de tine, la care ai schimbat bateria si displayul (ce sa vezi display-ul care evident se stricase), iar separat cu un display care a fost pe telefon (acel display original), la care ai cerut schimbare sticla si touch, ceea ce s-a si intamplat, s-a montat si o fost functional, dupa 2 saptamani vi cu el dezlipit de tot de pe rama si spart (Garantia oricum nu acopera Sparturii), si se constata ca din cauza bateriei montate de tine in telefon, care era unflata (de capacitate mai mare, neconforma). Nu e vina noastra (mestere)..
  • Florin F.
    acum 3 ani

    Am schimbat sticla de la display la un Samsung S22 Ultra la ei, operațiune reușită rapid într-o zi, fără bule sau probleme de touch, funcționează foarte bine dar nu e nici pentru pretențioși să pot acorda 5 stele, mici detalii care le-au scăpat, sticla nu e centrată perfect, e puțin deplasată și au prins 2 gunoaie sub sticlă la camera de selfie care par să nu influențeze vizibilitatea camerei + că am trimis telefonul pe curier și am specificat la observații și chiar și telefonic am solicitat să îmi fie trimis înapoi după reparație pe altă adresă decât pe cea de la care a fost trimis la reparat și bineînțeles că nu au făcut asta și mi l-au trimis la aceeași adresă, fapt ce mi-a îngreunat intrarea în posesia lui, preț ok, 540 lei reparația + 30 lei curierul.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Florin , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciu nostru (din graba sa il returnam am uitat de adresa de retur diferita) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Florin B.
    acum 3 ani

    Recomand cu incredere.
    Am trimis prin curier la dansii un iPhone XS pt schimbarea bateriei si pt reparare difuzor intern joi, vineri a ajuns coletul, l-au trimis inapoi tot vineri si sambata telefonul reparat s a intors deja inapoi.
    Servicii de calitate si raport calitate pret f bun

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Florin, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Anca C.
    acum 3 ani

    Sunt la fel de multumita ca prima data! Sunt profesionisti. Acum am avut probleme cu incararea. Si pt ca fiul meu a crapat din nou ecranul, l-am schimbat si pe acesta. Un curier a venit, mi-a luat telefonul de acasa si mi l-a adus repara. De data aceasta a durat cam 1 saptamana, insa a fost de inteles, fiind perioada sarbatorilor. Multumesc!
    Recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Ana, Edit: Ne bucuram ca din nou am fost la asteptarile dvs. Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de schimbare display Motorola G9 Power. (avansul a ajutat in decurs) Update: -nu avem monopol pe curieri si program de lucru, dar am rezolvat repede la noi. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Ionut N.
    acum 3 ani

    Am schimbat la ei capacul spate sticla pentru xiaomi mi 10. Piesa este foarte calitativa și buna. Durata reparatiei a fost de o zi iar prețul total a fost de 95 lei. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Tudor Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru. (o întârzie de o zi, am uitat de comanda, dar a ieșit cum trebuie) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.

Recenziile sunt închise.