Quick GSM
ClickGSM – Service GSM și piese pentru dispozitivul tău. Servicii profesionale pentru dispozitive mobile, reparații rapide și o gamă largă de piese și accesorii pentru telefoane, tablete și laptopuri. Repară dispozitive Apple. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.262 de recenzii la „Quick GSM”
Am avut de reparat mufa de încărcare pentru un Lenovo k6 iar reparația a durat o oră, prețul unul foarte bun de 70 de lei. Recomand.
Cele mai proaste servicii posibile, evitati pe cat posibil acest GSM! Am ramas fara telefon dupa ce „specialistul” mi a curatat microfonul de praf, distrugandu-mi complet microfonul.
Aveam ecranul stricat la telefon. S-au ocupat ei de comanda unui nou ecran. Dupa ce a venit ecranul reparatia a durat jumatate de ora. Telefonul merge acum, recomand. 🙂
Recomand cu incredere!
In ciuda marcii si modelului telefonului( model nou nu se gasesc piese), au preluat problema si identificat o, astfel incat acum telefonul este ca si nou.
Felicitari!
Da, a ajuns și sunt mai mult decât mulțumit , din punctul meu de vedere am sa va recomand întotdeauna, am preferat sa lucrez cu dv pentru ca am simțit ca sunteti profesioniști,acum sunt convins ca asa este! Mulțumesc
Am avut de schimbat mufa de incarcare pentru un nokia 6.1 plus. Am dus telefonul la ora 13 si a fost gata la ora 18;00 in aceeasi zi. Recomand .
Buna ziua,Eu am un samsung a 70,dar fara motiv se inchide de tot,ori cand il deschid,ori in timp ce ma joc pe el,(cand se inchide doar cu 3 butoane il pot deschide iar )si daca il bag in priza nu incarca) aveti cumva ideea ce ar putea avea,mentionez ca l am folosit la incarcat cu fast charge,si prima daca s a inchis cand era in priza cand il foloseam,ce ar putea sa aibe,si cam cat m ar putea costa?
Inca ceva acum un an a luat putina apa intr-o ploaie s a inchis si dupa s a deschis si nu am mai avut probleme de atunci,sper sa va dati seama ce are,si dupa repararea acestuia daca raman urme
Întradevăr sunt foarte promți și serviabili dar lucrează neglijent față de lucrul clientului . Eu am schimbat geamul la un galaxy A50 si l-au pus cu zgirieturi sesizabile sau nu l-au curățat pe interior cum trebuie și plata mi se pare prea exagerată vizavi de lucrare .
Nu recomand…iar faptul că nu apar in baza voastră de date este pentru că nu am apucat sa vă fiu client. Am făcut un drum de aproximativ 100km pentru înlocuirea unor piese pentru un telefon, piese pe care ați spus că le aveți pe stoc. Am mizat pe faptul că erați singurii din zona care au confirmat disponibilitatea pieselor iar când am ajuns, ce sa vezi? R: „nu mai avem pe stoc…probabil ați discutat cu colegul care nu prea este in temă” Nu scuze nu nimic, da timpul pierdut și combustibilul sunt cumva gratis???
Se lucrează bine preturi ok dar cam lasa de dorit cu grija obiectelor, am reparat o tableta la ei ducand-o curata si nezgariata, iar când am luat-o era jegoasa de mi-era scarba sa pun mana pe ia nu exagerez si dacă o găseam la gunoi era mai curată și geamul touch-screen era zgâriat varza parca il pusese pe o masa plina cu șuruburi cuie etc…,în rest totul ok bănuiesc ca dacă ii atenționați sa fie mai atenți cu lucrurile sar putea sa fie ok nu știu.