Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Popescu M.
    acum 5 ani

    Am avut de reparat mufa de încărcare pentru un Lenovo k6 iar reparația a durat o oră, prețul unul foarte bun de 70 de lei. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim.
  • Mureseanu D.
    acum 5 ani

    Cele mai proaste servicii posibile, evitati pe cat posibil acest GSM! Am ramas fara telefon dupa ce „specialistul” mi a curatat microfonul de praf, distrugandu-mi complet microfonul.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, da ne aducem aminte de acest caz nefericit. Ai venit cu un iPhone care nu ii merge bine microfonul am incercat sa il curatam ca asta ai dorit. din pacate in urma curatari microfonul a incetat sa functioneze ca inainte si acesta simpla curatare s-a transofmat intr-o reparatie ProBono ca sa fi tu multumit. Ne cerem scuze pentru neplacerile create..
  • c N.
    acum 5 ani

    Aveam ecranul stricat la telefon. S-au ocupat ei de comanda unui nou ecran. Dupa ce a venit ecranul reparatia a durat jumatate de ora. Telefonul merge acum, recomand. 🙂

    Răspunsul proprietarului
    10ks, acum ai un P10 Lite functional .... (daca nu ma insel?)
  • Gabriel A.
    acum 5 ani

    Recomand cu incredere!
    In ciuda marcii si modelului telefonului( model nou nu se gasesc piese), au preluat problema si identificat o, astfel incat acum telefonul este ca si nou.
    Felicitari!

    Răspunsul proprietarului
    Xiaomi Mi 9T compromis connector display de pe placa, facut zop. REPARAT SI PERFECT FUNCTIONAL, MULTUMIM.
  • Stelian C.
    acum 5 ani

    Da, a ajuns și sunt mai mult decât mulțumit , din punctul meu de vedere am sa va recomand întotdeauna, am preferat sa lucrez cu dv pentru ca am simțit ca sunteti profesioniști,acum sunt convins ca asa este! Mulțumesc

    Răspunsul proprietarului
    Multumim, sa inteleg ca a ajuns la dvs, si totul merge bine ... (ipad 9.7 2018)
  • Vali
    acum 5 ani

    Am avut de schimbat mufa de incarcare pentru un nokia 6.1 plus. Am dus telefonul la ora 13 si a fost gata la ora 18;00 in aceeasi zi. Recomand .

    Răspunsul proprietarului
    Multumim.
  • Florin I.
    acum 5 ani

    Buna ziua,Eu am un samsung a 70,dar fara motiv se inchide de tot,ori cand il deschid,ori in timp ce ma joc pe el,(cand se inchide doar cu 3 butoane il pot deschide iar )si daca il bag in priza nu incarca) aveti cumva ideea ce ar putea avea,mentionez ca l am folosit la incarcat cu fast charge,si prima daca s a inchis cand era in priza cand il foloseam,ce ar putea sa aibe,si cam cat m ar putea costa?
    Inca ceva acum un an a luat putina apa intr-o ploaie s a inchis si dupa s a deschis si nu am mai avut probleme de atunci,sper sa va dati seama ce are,si dupa repararea acestuia daca raman urme

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Daca a luat apa, e mai complicat, totusi veniti cu el la service sa ii facem o verificare, trebuie verificat interiorul, daca cumva este oxidat si face scurt sau exista un contact imperfect, dar tinand cont ca asta sa intamplat mai demult, si nu a fost curatat, placa de baza a fost afectata, posibil sa nu se mai poata face nimic decat o noua placa. https://clickgsm.ro/locatie
  • tudor M.
    acum 5 ani

    Întradevăr sunt foarte promți și serviabili dar lucrează neglijent față de lucrul clientului . Eu am schimbat geamul la un galaxy A50 si l-au pus cu zgirieturi sesizabile sau nu l-au curățat pe interior cum trebuie și plata mi se pare prea exagerată vizavi de lucrare .

    Răspunsul proprietarului
    Scuzati-ne ca noi nu am observat, va rugam sa reveniti sa rezolvam problema, multumim.
  • Marian C.
    acum 5 ani

    Nu recomand…iar faptul că nu apar in baza voastră de date este pentru că nu am apucat sa vă fiu client. Am făcut un drum de aproximativ 100km pentru înlocuirea unor piese pentru un telefon, piese pe care ați spus că le aveți pe stoc. Am mizat pe faptul că erați singurii din zona care au confirmat disponibilitatea pieselor iar când am ajuns, ce sa vezi? R: „nu mai avem pe stoc…probabil ați discutat cu colegul care nu prea este in temă” Nu scuze nu nimic, da timpul pierdut și combustibilul sunt cumva gratis???

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, dupa acest nume nu apareti in baza de date ca fiind client, niste detalii despre vizita ta ar ajuta pe toata lumea sa inteleaga de ce nu doresti sa recomanzi.. Multumim. Edit: da ne aducem aminte, la momentul cand ati sunat piesele erau in stoc, dar dupa cateva zile cand ati venit, stocul in service s-a schimbat, puteam aduce din alta parte dar nu ati vrut sa asteptati atat, ne pare rau pentru neplacerea creata. P.S. acum suntem multumiti, toata lumea stie ce s-a intamplat, ca alti oameni sa ia o decizie pe baza acestor review-uri.
  • daniel M.
    acum 5 ani

    Se lucrează bine preturi ok dar cam lasa de dorit cu grija obiectelor, am reparat o tableta la ei ducand-o curata si nezgariata, iar când am luat-o era jegoasa de mi-era scarba sa pun mana pe ia nu exagerez si dacă o găseam la gunoi era mai curată și geamul touch-screen era zgâriat varza parca il pusese pe o masa plina cu șuruburi cuie etc…,în rest totul ok bănuiesc ca dacă ii atenționați sa fie mai atenți cu lucrurile sar putea sa fie ok nu știu.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, ne cerem scuze, daca asa a fost cazul, nu ne aparetin in baza de date , dar luam aminte daca s-a intamplat nu se va mai intampla, desi noi curatam aparatele care le reparam, poate a fost omis, sau a fost reparat repede la cerere, mi de scuze, multumim.

Recenziile sunt închise.