Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andreea P.
    acum 5 ani

    Nu recomand. Am fost acum o luna la ei pentru curatare ventilator si schimbare de pasta laptop. Iar dupa aceea pentru schimbarea ventilatorului. In final nu am fost multumita de pretul ventilatorului si am renuntat la schimbarea lui, nefiind asa urgent.

    Acum am mers la altcineva ( prin recomandare), persoana care a lucrat cu mine de fata. Cand a deschis carcasa mi-a aratat cum ea este intr-o parte lipita cu superglue.. sa nu mai zic ca am pe laptop pasta scapata..
    laptopul e destul de nou, a fost pentru prima oara desfacut de catre cei de la quick gsm.
    Bataie de joc si neprofesionalism.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, ne aducem aminte de acest laptop, la-ti adus la curatat crezand ca va disparea zgomotul de la ventilator, la desfacere s-a constatat ca suportii de prindere display sunt crapati si s-a pus pasta adeziv AC 400, ca pe viitor sa nu aveti probleme, dar zgomotul nu a disparut, apoi a-ti decis sa ii schimbam ventilatorul, am comandat de la furnizor ventilatorul pe care il aveau pentru modelul lui, s-a constat la livrare ca nu este cel potrivit, apoi am gasit exact modelul dar nu a-ti fost multumita de pret, si nu ati mai dorit sa il reparati, Ne pare rau pentru urmele de pasta de procesor gasite pe el, multumim.
  • Razvan S.
    acum 5 ani

    Am avut o experiență foarte buna cu acest service. Foarte comunicativi și prompți in execuție.
    Am avut un ecran spart la Oneplus 5. Care a fost înlocuit în aceeași zi.
    Mi-au comunicat de la început care este procedura și ce riscuri prezintă și m-au ținut la curent cu evoluția reparație.

    Vă mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim, desi nu a fost un cazperfect, displatul a cedat, dar neam miscat repede si am rezolvat in aceiasi zi problema dvs..
  • ion A.
    acum 6 ani

    Bine

    Răspunsul proprietarului
    10ks
  • Ionut R.
    acum 6 ani

    Nu sunt cei mai buni, dar și-au făcut treaba. Mi-au înlocuit un geam spart pentru un Samsung Galaxy. Încă lucrează, ceea ce înseamnă că și-au făcut treaba…

    Răspunsul proprietarului
    10ks
  • Vlad P.
    acum 6 ani

    Serviciu foarte bun. Mi-au înlocuit geamul imediat. Îl voi recomanda și altora.

    Răspunsul proprietarului
    10ks
  • Alexandru I.
    acum 6 ani

    Am înlocuit cu succes bateria telefonului meu OnePlus 3T după ce au cumpărat de 2 ori o baterie greșită.

    Editare: După 2 zile, telefonul s-a oprit aleatoriu. După 4 zile nu mai pornește nici măcar atunci când este conectat la priză.

    Răspunsul proprietarului
    Ai avut o carantină, de ce nu te-ai întors? Nu te poți întoarce dacă încă ai această problemă. 10k.Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • Sesam D.
    acum 6 ani

    Dezamagitor

    Răspunsul proprietarului
    10ks
  • Andrei M.
    acum 6 ani

    Niste excroci

    Răspunsul proprietarului
    10ks
  • Adrian K.
    acum 6 ani

    Oameni seriosi

    Răspunsul proprietarului
    10ks
  • Dana R.
    acum 6 ani

    Servicii super ok

    Răspunsul proprietarului
    10ks

Recenziile sunt închise.